barbel

Regisztráció dátuma: 2011. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Narancs És Rozmaring Konyhai Folyékony Szappan

Isana Narancs És Rozmaring Konyhai Folyékony Szappan
2020. április 4.

Szeretem, mert nem marad hagyma szagú a kezem utána, jól teszi a dolgát. :) (Tipp: hagyma pucolás után érdemes azonnal kezet mosni, így kevesebb az esély rá, hogy napokigo olyan szagúak legyünk.)

Alverde Családi Tusfürdő Mangó és Füge Kivonattal

Alverde Családi Tusfürdő Mangó és Füge Kivonattal
2020. április 4.

Kedves illatú és állagú tusfürdő, teszi a dolgát.

Alverde Sensitive Hajbalzsam

Alverde Sensitive Hajbalzsam
2020. április 4.

Bőrgyógyász ajánlotta fejbőr-gyulladás kiegészítő kezeléseként. A samponja után “tapad” a hajam, ezért vettem meg a balzsamot is, ami jól teszi a dolgát, szép fényes és selymes lesz a hajam tőle. Nem csodaszer, de ennyiért szerintem megéri.

Alverde Sensitive Sampon

Alverde Sensitive Sampon
2020. április 4.

Bőrgyógyász ajánlotta fejbőr-gyulladás kiegészítő kezeléseként. Elsőre furcsa, mert nem habzik annyira és “tapad” a hajam, miután leöblítettem vízzel, ezért a balzsamját is használom, de alapvetően elégedett vagyok vele, már több tubussal is elhasználtam.

The Body Shop Hemp Heavy-Duty Body Moisture Protector

The Body Shop Hemp Heavy-Duty Body Moisture Protector
2020. április 4.

Nagyon szeretem, intenzíven hidratál télen is. Sűrű, vaj állagú, erősen gyógynövény illatú. Egy baja van (mint a többi TBS testvajnak is): ha nem figyel az ember, hamar elfogy.

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2018. november 23.

Nagyon bevált, egy borsónyi is elég a kezemre, könnyen beszívódik és nagyon tápláló, abszolút téli kedvenc lett. Az illata erősen gyógynövényes, de ennyit kibírok az ápolt, puha kezek érdekében. :)

The Body Shop Hawaiian Kukui Body Cream

The Body Shop Hawaiian Kukui Body Cream
2018. november 23.

Terhesség alatti bőrfeszülésre kerestem enyhülést, és tulajdonképpen másik testvajat akartam venni (kendermagolajosat vagy a shea vajasat), de állítólag ez a leggazdagabb, legzsírosabb krémjük, amit terhesség alatt is a legjobb szívvel ajánlanak. Az illata nekem elsőre elég tolakodó volt, a pizsama és az ágynemű is átveszi, de megszerettem és most már inkább kellemes, lágy jelzőkkel illetném. :)

Egy tégely elhasználása után bizton állíthatom, hogy nagyon jót tesz a bőrömmel, sűrű, de jól kenhető krém, és azonnal beszívódik - sietni is kell néha a kenegetéssel, mert ha lassú az ember, sokat fog elhasználni.. :D

Egyetlen negatívumot emelnék ki: az eladó azt mondta, hogy szerinte simán elég 3 hónapra egy tégely, és ő is ennyi idő alatt használta el, nekem viszont nem bírta egy hónapnál tovább - ehhez viszonyítva viszont elég drága.

Babylove Babaápoló Olaj

Babylove Babaápoló Olaj

Update
A Weleda kismamáknak való olaja mellett használom (előbbit csak a hasamra, utóbbit a több testrészemre). Teljesen jól funkcionál, zuhanyzás után vizes bőrre kenve fejti ki legjobban a hatását. Kellemes illata van és nagyon jó ár-érték arányú. A flakon kicsit nehézkesen használható, orrán-száján ömlik az olaj, ezért áttöltöttem egy Weledás üvegbe, így sokkal felhasználóbarátabb. Kicsit már más a csomagolása, lehet, hogy más néven is fut itt Krémmánián.

2012. november
Itteni tapasztalatok alapján vettem ezt az olajat még pár hónapja. Direkt nem rögtön használat után írtam, vártam türelmesen, hogy tényleg jó-e. Pár hónap használat után kijelenthetem, hogy nagyon jó! Sőt, szuper! :) Fürdés után vizes bőrre használom, majd pár perc után megtörölközöm, és a bőröm szuper puha lesz. :) (Mondjuk érdemes inkább este használni, mert azért icipicit olajos marad az ember utána.) Az illata kicsit fura, de ilyen összetevők és ár mellett ezt boldogan elviselem. A tubus kezelése meg kicsit macerás, de hát ez van. :) Nekem bejött.

Baba Aloe Vera Testápoló

Baba Aloe Vera Testápoló
2018. október 3.

Pár hónapja vettem, könnyű nyári testápolónak, ami nem olvad le rólam a melegben. Igazából egy átlagos kis testápoló, bár az összetevői tényleg nem a legszebbek. Az illata jó. Nem hiszem, hogy újra fogom venni (hiszen annyi kipróbálnivaló krém van még a világon :D).

Balea Anti-Schuppen Sampon

Balea Anti-Schuppen Sampon
2018. október 3.

Csak azért vásároltam, mert mindig váltogatom a Baleás samponokat, hogy ne szokjon hozzá a hajam. Rossz tapasztalatom nincs vele, bár én nem korpásodás ellen vettem. Kicsit fiús illata van.