Barbi5

Regisztráció dátuma: 2018. május 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 2.
Bőrprobléma: -

Neutrogena Hydro Boost Exfoliator Smoothing Gel

Neutrogena Hydro Boost Exfoliator Smoothing Gel
2019. május 10.

Itt olvastam, hogy AHA-s hámlasztó is van benne, azt meg amúgy is ki szerettem volna próbálni ezért gondoltam megnézem ezt. Az első használat után olyan puha volt a bőröm, hogy el sem akartan hinni, de a használat után másfél órával már megint húzott a bőröm. Legközelebb amikor használtam fent maradt kb fél percig, mert elkezdtem matatni, de annyira elkezdett csípni, hogy azonnal mostam le. Teljesen kipirosodott az arcom tőle. Gondoltam nem adom fel hátha csak az volt a baj, hogy nem csak átdörzsöltem és mostam le, de ma reggel már óvatos dörzsölés közben is elkezdett csípni, most is piros lett az arcom kisebb foltokba, és száraz maradt, szinte semmi változást nem látok a kipirosodáson kívül. Még párszor kipróbálom még óvatosabb dörzsöléssel, meglátjuk mi lesz.

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2019. május 10.

Már két hete biztos használom, nekem nagy csalódás. Vékony szálú töredezésre hajlamos szőke hajam van. Magában a sampon szárít és olyan csomók keletkeznek a hajamban amit alig tudok utána kibogozni még kifésülő sprayvel is. Úgy érzem megtisztítja a hajam de balzsam nélkül száll össze vissza és kezelhetetlen, balzsammal pedig olyan mintha máris zsíros lenne..Második napra már teljesen "vizesen" zsíros a hajam de az alja serceg annyira száraz. A balzsamját meg sem próbálom inkább mert úgy érzem az is csak pénzkidobás lenne.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. április 23.

Az első pár használatnál kicsit folyós volt a festék, de én más spiráloknál is ezt tapasztalom. Gyönyörű hosszú pillákat varázsol, a kefe könnyen használható, ha egy kicsit várok a második réteg felkenésével akkor nem ragadnak össze a pillák.Inkább hosszabbít mint dúsít. Pár óra után viszont elkezd leperegni és a alsó pillasor alatt már megjelennek a kis darabkák. Nem könnyálló, nekem pár csepp könnytől is elkenődik, egy edzést biztos nem bírna ki szépen. Simán meleg vízzel nem jön le szépen a reklámmal szemben de kis mennyiségű sminklemosóval könnyebben lejön mint más amit próbáltam.
Újra fogom venni, mert az egyszerű hétköznapokra tökéletes.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2018. október 11.

2,5 hete használom a sampont, nekem nagyon szaritja a hajam, szinte kezelhetetlenul kocos lesz folyamatosan hiaba hasznalok balzsamot es kifesulo sprayt is melle. Masnapra sokkal zsirosabb lesz a hajam, mint altalaban, es a vege sepru, pedig nagyon puha hajam volt. Ferfiaknak lehet bevalik rovid hajhoz, de nekem nem eri meg ha letorik a fele mire elkezdene hatni..

Naturland Herpesil Gél

Naturland Herpesil Gél
2018. május 23.

Tegnap vettem meg, es nagyon biztam a hatasaban mert jokat hallottam rola. Tegnap mar csak szinte egy sebecske volt a herpeszem helyen, de azert meg kenegettem ezzel, hogy a maradek pirosassag is elmuljon, viszont ma reggelre es most nap kozben is erzem, hogy olyan mintha visszajott volna picit a herpesz. Nekem a felkenes utan sem volt egyaltalan steril erzesem es nagyon banom, hogy bekentem vele mert mar tenyleg szinte a semmihol hozta vissza.. En meg egyezer biztos nem veszem ujra.

Compeed Herpesztapasz

Compeed Herpesztapasz
2018. május 22.

Tinikorom ota rendszeresen jon ki herpeszem, regen a betegsegek alatt/miatt, most az egyetem alatt inkabb a stressztol. Lezeres kezelestol kezdve mar mindent kiprobaltam, de semmi sem valt be. Az itteni velemenyek miatt vettem meg a tapaszt, es eletem legjobb beruhazasa volt!! Most vasarnap is elobukkant egy kis szorny a szam szelen, amit meg aznap eceteztem napi kb 4x, mellette a tapasz ejjelre is, es mara(kedd) mar el is mult, csak egy kis epp hogy lathato pirosas seb maradt. Tenyleg enyhiti a viszketo kellemetlen erzest, a terjedeset es felgyorsitja a gyogyulast. Kb meg aznap vagy masnap kifakasztja a holyagot a tapasz alatt es az utana mar gyorsan gyogyul.
En mar volt, hogy utcara se mentem annyira csunya volt a szam, de ez "megmentette az eletem".

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek
2018. május 2.

Az itteni kommentek miatt rendeltem meg ebayrol a termeket. Aprilis kozepen erkezett meg, azota hasznalom. Az elejen meg a tenyerembe nyomott samponba cseppentettem par cseppet, feltem ha nem jo ki kell dobnom a doboz sampont. Mar kb ket hete hasznalom es eddig semmi panaszom nincs ra, ugyhogy ma reggel mar a flakonba kevertem a szukseges mennyiseget. A hajam nagyon finom puha lesz tole, nem neheziti el vagy zsirositja. Remelem nalam is bevalik, majd updatelek ha lesz valtozas.

aussie Repair Miracle Sampon

aussie Repair Miracle Sampon
2018. május 2.

Vekony szalu toresre hajlamos hajam van, ami sehogy sem akar megnoni. Kulso es leiras alapjan jo samponnak tunt, de szamomra penzkidobas volt. Hajmosas utan nagyon kiszaritotta a hajam, nehezen fesulheto lett, gondoltam legalabb tobb napra kitolhatom a hajmosast, de nem mert masnapra sokkal zsirosabb es semmilyenebb lett tole a hajam mint szokott. Meg talan egy eselyt adtam neki de azota sajnos csak porfogo a kad mellett.