barbimariposa

Regisztráció dátuma: 2016. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem ezt a sampont, kellően tisztít és amit külön szeretek benne, hogy sokáig megmarad az illata(balzsammal együtt használva persze) és, hogy szilikonmentes.

Signal Long Active Nature Elements Clove Sensitive Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Clove Sensitive Fogkrém
2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem, szerintem nagyon szuper kis fogkrém. Halvány rózsaszín és szegfűszeges. Én nagyon szeretek mindent, ami nem annyira mentolos, így nagyon üdítő volt számomra a használata. A férjemnek is nagyon tetszett. Néha fogom csak újravenni, mivel én inkább Sensodyne párti vagyok, de örülök, hogy kipróbálhattam :)

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem és vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Egyrészt, mert csak otthon lehet használni, mivel az ujjunkkal kell beletúrni, másrészt szerintem nagyon átlagos a hidratálása, annak ellenére, hogy bőrre kenve hagy egy nagyon zsíros réteget hagy a használata után, ami sokáig nem szívódik be. Ugyanakkor nagyon szép a termék kinézete. Illata, ennek a rózsaszínnek nem igazán van. Kap 3 csillagot, mert se nem jó, se nem rossz termék.

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem. Mivel nekem kombinált bőröm van, oda nem jó, így a dekoltázsomra használom, ahová könnyen beszívódik és tuti nem okoz pattanást. Azt nem teljesen értem, hogy miért van benne illatanyag, ha érzékeny bőrre van- számomra a kettő nem összeegyeztethető.

Les Sens De Marrakech Extra Finom Szappan Argánolajjal

Les Sens De Marrakech Extra Finom Szappan Argánolajjal
2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem. Nagyon szúrós,keleties illata van, ami sajnos nagyon tömény és egyben zavaró is.A szappan egyébként átlagnál kisebb méretű, ahogy látom,árban elég drága is, magamtól sosem venném meg.

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem és az illata, valami csodás :) Imádom használni,én az esti rutinba építettem be. Ha elfogy, tutira újraveszem :)

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem, nekem nagyon tetszik. Szép a színe, kompakt a mérete,kellemes viselni őt.

Biola Bio Goji & Alaria Time Control Szérum

Biola Bio Goji & Alaria Time Control Szérum
2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem és sajnos a pumpája rettenetes...Azon túl, hogy a szérum nekem túl testes. Jelenleg Geek& Gorgeous szérumokat használok, amikor nagyon hamar beszív a bőröm, erről sajnos ez nem mondható el...Mivel szép a design, meg bio, kap két csillagocskát.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem egy nagyon harsány árnyalatban. A színén túl, ami nekem nagyon nem jött be sajnos,hogy hiába hidratálok alá- gyorsan, foltokban kopik és erősen szárít.

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem és nagyon szuper kis olaj. Én a hajvégeimre használom fél órára teszem fel,hajmosás előtti pakolásként. Én egyedül ezt a pici üveges, pipettás megoldást nem értem benne. Szerintem nem túl takarékos.