barbixd

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2021. március 23.

eleinte úgy voltam vele, hogy milyen jó, nagyon tetszett az állaga a hajamnak, de aztán megjelent a száraz fejbőr :(

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2018. március 21.

Mikor vásároltam, akkor nem volt a másik sima Ha hidratáló, de mindegy mert nem bántam meg, nagyon jó krém. Kicsit fura az állaga ilyen szemcsésnek érződik, de engem nem zavar. Leghatásosabb eddigi általam kipróbált krémek közül:)

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. március 21.

Nálam ez csodaszer. Érzékeny bőröm van, és néha elég problémás szokott lenni és akkor jön ő. Kicsit szokott csípni, de hamar elillan az érzés. Lemosás után nagyon puha és selymes lesz tőle a bőr, a bőrproblémák javulnak. Pozitívum még, hogy elég sokáig kitart, nem kell havonta újra venni, és amúgy is ár-érték arányban zseniális.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2018. március 20.

Eddig nekem bevált, szép, könnyű és selymes lesz tőle a hajam, és egy nappal kitolja a hajmosást, és kb pont ezt vártam tőle, hisz nálam ez nagyon nagy szó!! eddig harmadik napra úgy néztem ki, mint akire ráömlött egy zsíros bödön, de mostmár nem :) remélem, hogy továbbra is hozza ezt a hatást, majd még update lesz :D ja, és használom hozzá a pakolást is

update: már nem érzem a hatását, és enyhén korpás lett a hajam :( még azért elfogyasztom ezt a flakont, hátha

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2017. január 1.

finom, de halvány illata van szerintem
nagyon hamar elillan az illata :(

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2017. január 1.

nekem szerelem ez az illat :)
könnyed de mégis erős, éreztetni akarja magát. nekem ha befújom magam nagyon sokáig megmarad az illata, nem kell fújkálnom

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP
2016. november 15.

Beszereztem egy kis mintát magamnak ebből az itteni vélemények alapján, és nem mondanám tartósnak és annyira dögös illatnak sem, én nem érzem úgy. Nőies, édes, kellemes és hétköznapi. Ezek jutnak eszembe róla, tetszik! :)

Gerovital Plant Tisztító, Fertőtlenítő Folyadék

Gerovital Plant Tisztító, Fertőtlenítő Folyadék
2016. november 15.

jó az illata, este szoktam használni főleg
kicsit csíp, de hát fertőtlenítő, úgyhogy ez érthető, utána hamar elmúlik
megvettem mellé a krémet is és így a kettő nálam működik szerintem :) már kevesebb a pattanásom is

Gerovital Plant Tisztító Faggyútermelést Szabályozó Krém

Gerovital Plant Tisztító Faggyútermelést Szabályozó Krém
2016. november 15.

mintha nem zsírosodna annyira a bőröm, mióta ezt használom, és kevesebb pattik is vannak meg imádom az illatát :D
és megvettem hozzá a tonikot is :)

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2016. november 15.

nekem nagyon tetszik, én most vettem télre, mert a munkahelyemen és itthon is elég meleg van (sajnos nem lehet szabályozni), jót tesz az arcomnak, meg hát persze arctisztítás után nagyon jó érzés :)