Barbizero

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Duschschaum Vanilla Cream

Balea Duschschaum Vanilla Cream
2017. október 4.

Számomra nagyon édes, elviselhetetlen illata van. Nem jött be.

Avon Planet Spa Dead Sea Minerals Iszappakolás Arcra Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Dead Sea Minerals Iszappakolás Arcra Holt-tengeri Ásványokkal
2017. október 4.

Végtelenül finom illata van, az állaga is nagyon tetszett de sajnos nagyon szárít.

Clean&Clear Deep Action Mélytisztító Arclemosó

Clean&Clear Deep Action Mélytisztító Arclemosó
2017. október 4.

Nagyon jó arctisztító, nem durva a bőrön és jól tisztít viszont nagyon erősen mentolos ami irritálja a szememet.

Avon Cherish EDP

Avon Cherish EDP
2017. október 4.

Kellemes illatú, picit édeskés. Rengeteget szoktam használni. Egyetlen negatívuma, hogy nem valami tartós

Katy Perry Royal Revolution Parfum Deodorant

Katy Perry Royal Revolution Parfum Deodorant
2017. október 4.

Nem a legtartósabb viszont iszonyúan finom az illata. Ajándékba kaptam a főnökömtől mert áradoztam neki róla, ( mert megvan a parfüm verziója ) ezért úgy gondolta megajándékoz vele *-* :)

Katy Perry Royal Revolution

Katy Perry Royal Revolution
2017. október 4.

Nagyon kellemes az illata, igazán megszerettem. Nagyon drága de szerencsére akciósan tudtam hozzájutni.

Dentalux Performance Sensitive Fogkefe

Dentalux Performance Sensitive Fogkefe
2017. október 4.

Nagyon kényelmes és jó fogkefe. Nagyon tetszik a kialakítása meg a kupakja is. Nagyon puha a keféje, nagyon szeretem használni.

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2017. október 4.

Eddig pár alkalommal használtam, picit szárít de nem olyan nagyon durván. Eddig tetszik.

Fa Men Dark Passion Tusfürdő

Fa Men Dark Passion Tusfürdő
2017. október 4.

Az a helyzet, hogy annyira megtetszett az illata, hogy megvettem magamnak :D Nagyon tetszik, jól habzik, nagyon jó az illata és egy kicsit sem zavar, hogy férfi tusfürdő :D

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. október 4.

Elég érzékeny a bőröm, ekcémára hajlamos szóval nem volt egy élmény, hogy kicsípte az arcomat. Elég intenzív illata van szóval lehet a sok illatanyag nem tetszett a bőrömnek. Nem volt szívem kidobni ezért a nővéremnek adtam és vettem helyette egy más fajta arclemosót de elég nagy csalódás volt nekem ez a termék.