Barbizero

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

NYC BB Krémes Pirosító Stick

NYC BB Krémes Pirosító Stick
2017. október 4.

Leértékelve vettem a "Soho Pink" árnyalatot ami nagyon jól be is vált, hihetetlenül pigmentált és krémes. Külön pozitívum, hogy építhető az intenzitása, így ha akarjuk visszafogottabban vagy akár intenzívebben is lehet hordani a pirosítót.

Davis Double Colour Eyeliner/Eyeshadow

Davis Double Colour Eyeliner/Eyeshadow
2017. október 4.

A fekete és ezüst színű van meg. Mindkét vége nagyon jól pigmentált viszont kissé maszatolódnak.

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2017. október 4.

Nem vagyok megelégedve vele. A highlighter része csak egy sárgás púder ami semmilyen színt sem ad a kontúr része pedig borzasztóan pereg, erősen pigmenthiányos mindkét része.

Essence Folyékony Ajakrúzs

Essence Folyékony Ajakrúzs
2017. október 4.

Egyáltalán nem fed úgy mint egy rúzs :D Teljesen szájfény jellegű, de annak legalább jó. Legnagyobb bajom vele, hogy az aplikátora a feléig sem ér így az aljából nem lehet kiszedni a terméket.

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2017. október 4.

Nem tartós, nem matt és nem fed jól. Még az illata sem jött be mert nagyon édes szagú. A nővéremnél kötött ki mert ő van olyan fura, hogy neki tetszik.

Essence Bloom Kabuki Ecset

Essence Bloom Kabuki Ecset
2017. október 4.

A mattító felvitelére használom, nagyon puha és egyenletesen viszi fel a terméket. A mosása picit macerás ugyanis eléggé tömött és nehezen szárad.

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2017. október 4.

Könnyű használni, minden nap használom és eddig két bajom van vele. Szerintem túl vastag és nagyon nehezen tudom kimosni belőle a terméket viszont nagyon jó az ára szóval elhanyagolható a negatívuma.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2017. október 4.

Nagy kedvencem lett, most tartok a második darabnál belőle. Szerintem nagyon szépen szétválasztja a szempillákat és nem applikál fel túl sokat, az alsó pillákat is szépen ki lehet vele spirálozni habár a keféje picit nagy számomra.

Essence Szemhéjpúder Ecset

Essence Szemhéjpúder Ecset
2017. október 4.

Puha és kényelmes használni, a szemhéjpúdereket is szépen felviszi és nem veszi el a pigmentáltságát sem. Többször mostam már és egy picit sem hullott.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2017. október 4.

Elmegy. Nem egy nagy dolog de a szemöldök fixálására teljesen megfelel.