Barbizero

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Eye Blender Brush

Essence Eye Blender Brush
2017. október 4.

Sajnos nem lett a kedvencem mert számomra durva hatást kelt a szememen és nem is satíroz olyan hű de jól. Ráadásul a lakkozása lepotyogott a nyeléről, szóval örülök, hogy legalább olcsó volt :D

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2017. október 4.

Szeretem mert tényleg lemattítja az arcot viszont sajnos nem valami tartós így naponta többször is fel kell vinni a terméket.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2017. október 4.

Nagyon jól pigmentált, szép a fénye és sokáig elég. A termék kissé porzik viszont nem bánom mert szerintem igencsak jól beválik a hétköznapokban. Nem a legvakítóbb viszont tényleg egy igen szép, szolidabb csillogást ad.

Jessup 10 Pcs Kabuki Brush Set

Jessup 10 Pcs Kabuki Brush Set
2017. október 4.

Kifejezetten pozitív dolog volt számomra, hogy miután megjöttek az ecsetek és kimostam őket 1. Nem hullottak 2. Normális illatúak lettek mert amikor megérkeztek igen erősen büdik voltak :D szerencsére ezen már az első mosás segített. Szerintem nagyon jók, könnyen lehet velük dolgozni :)

CV Cadea Vera Peel-Off Maske 25+ Bőrradírozó Arcmaszk Sóska & Gránátalma-Kivonat

2017. október 4.

Olyan semmilyen. Se nem rossz se nem jó. Puha lett tőle az arcom de igazán mást nem csinált de legalább nem szárította szét az arcomat.

RdeL Young Fresh & Matt Alapozó

RdeL Young Fresh & Matt Alapozó
2017. október 4.

A legrosszabb alapozó amit valaha használtam. Rettenetesen rossz, édes szaga van és az állaga is pocsék. Semennyire se fed és amikor az ember elkenné a bőrén a termék csak ide oda kenődik.

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder
2017. október 4.

A Blues Almighty és a Papaya Don't Preach van meg nekem, mind a kettőt nagyon szeretem mert pigmentáltak és jól lehet velük dolgozni, kicsit sem hulanak és nagyon lágy formulájuk van.