barbo94

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Prep Prime Transparent Finishing Powder

MAC Prep Prime Transparent Finishing Powder
2019. december 3.

Nagyon szeretem, ez az első fixáló púderem de egyből jót választottam, elégedett vagyok vele, viszont valami nagyon hozzáértő segíthetne nekem... mert nem vagyok benne biztos, hogy jól használom :D (mindig teljesen kinyitom nem a lyukakon keresztül jön a por ami fura és fóliát sem találtam szóval ha valaki tud segíthetne :D ) kössszi

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2019. december 3.

Nekem eléggé száraz, vízhiányos a bőröm így ez a water fresh sokkal jobban bejött mint a sima DW, nem ül bele az arcomba mint a tesója, egésznap kibírja, egyszerűen zseniális... nincs erős fedése, ami nekem egyáltalán nem baj mert nem szeretem az erős fedésű alapozókat, lélegzik a bőröm, könnyű eldolgozni, nem pattogok ki tőle. már vagy fél éve használom, bár én nem is sminkelek minden nap. :D

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2019. január 15.

Bementem a Douglas-ba és kértem, hogy kenjék fel az egyik felemre ezt az alapozót a másikra pedig az EL DW alapozót.
Elsőre azt láttam, hogy az EL DW sokkal jobban fed viszont.... Tapintásra is és úgy alapjáraton is kevésbé éreztem, hogy van rajtam alapozó ami nagy plusz pont. Egy délutánt volt rajtam, ettem-ittam, vezettem és a nap végére sem mozdult el, nem szárított ki sehol semmit, ugyanolyan volt.
Azonban az orrom azon felén lett egy picike piros pont (ami aztán lehet patti lesz még nem tudom), lehet kezdődő patti volt és ez amúgy kihozta, szóval ezért csak 4*-ot kap.
Adok neki majd még egy esélyt mert 3 alapozót még kiakarok próbálni (urban decay, the balm, smashbox) míg végleg döntenék, és majd meglátjuk mi lesz.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. január 15.

Bementem a Douglas-ba és kértem, hogy kenjék fel az egyik felemre ezt az alapozót a másikra pedig a Clinique Anti-blemish solution alapozót. Elsőre azt láttam, hogy az EL DW sokkal jobban fed viszont.... Nekem nincs problémás bőröm, mondhatni szép a bőr az arcomon de az orszámon konkrétan rücskös volt az arcom, vagy nem is tudom mit mondjak, de nagyon fura volt... nem volt szép közelről egyáltalán... és kétlem, hogy csak azon a felemen lenne olyan a bőröm, a cliniquessel ilyen téren nem volt gond. Amellett összehasonlítva a Clinique-el, úgy alapjáraton és tapintásra is jobban éreztem, hogy van rajtam alapozó, biztos kell valami púder a végére de most csak így ala natur teszteltem. Elég sokat rajtam volt mindegyik, egy egész délután, ettem, tapogattam a fejem, volt szél, nap, eső minden de mindegyik a nap végére ugyanolyan maradt. Nem éreztem, hogy szárítaná a bőröm vagy bármi, még kis pattanásaim sem lettek azon a felemen.
Azért adok 3 csillagot, mert nem értem miért csinálta olyanra a bőröm a pofimon és mert amúgy baromi drága...

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2019. január 9.

1,5 éve van meg kb és sose fog elfogyni pedig szinte minden nap használom, ecsetre még bekell ruháznom de tökéletes szemöldököt tudok varázsolni, eddig szőke voltam, most már inkább barna és kicsit többet viszek fel máris sötétebb szemöldököt varázsolok magamnak (medium árnyalat van nekem), ha el is fogy biztos újra veszem, nekem tökéletes:)

Karaja Make Up Skin Velvet Bőrfeszesítő Tartós Alapozó

Karaja Make Up Skin Velvet Bőrfeszesítő Tartós Alapozó
2019. január 9.

megvettem, mert azt mondták hogy tök jók az összetevők (hát itt látom, hogy mégse annyira...) meg ettől nem lesz semmi bajom (mivel eléggé kombinált bőröm van). Tudni kell én nem használok napi szinten alapozót, mert sem időm, sem energiám nincs rá és amúgy sem "egészséges", meg annyira nincs csúnya arcom sem. Talán a szín nem tökéletes, nem érzem annyira nehéznek az egészet de mégis tudom hogy ott van, rajtam, púder nélkül csillog a fejem, ja és ha kicsit is melegebb van már egyből izzad az orrom meg minden, 1-2 pattim lesz tőle de nem vészes... szóval nemtudom... újra nem veszem az biztos.

Physicians Formula Eye Booster 2-in-1 Lash Boosting Serum

Physicians Formula Eye Booster 2-in-1 Lash Boosting Serum
2019. január 8.

(2014) Ez is szintén bennt volt a kis rendelésemben, és őszintén ezt is imádom... Biztos, hogy újrarendelem, annyira könnyen tudom használni, annyira egyszerű és szép tusvonalat tudok vele készíteni, tényleg számomra tökéletes. Egyenlőre az sem érdekel, hogy növeszti-e a pilláimat, bár most tesztelem és a PF organic wear CC mascara-val együtt meglátom mire jutnak a kis pilláim.

UPDATE:
és azóta is imádom, és azóta sem vagyok hajlandó más tust használni, annyira csodaszép vonalat lehet vele húzni, vékonyat, vastagot, nem csípi a szemhéjam, nem hullik ki a pillám, sokáig elég, minden tökéletes <3 én azóta is iherb-ről rendelem mert ott olcsóbb, sajnos a dm-be nagyon felárazták a PF termékeket, de végső esetben ott megtalálom legalább..

Physicians Formula Organic Wear CC (Curl + Care) Mascara

Physicians Formula Organic Wear CC (Curl + Care) Mascara
2019. január 3.

(2014) Azért rendeltem meg mert én nekem mindig is az volt a problémám, hogy akárhányszor szempillaspiráloztam kihullott egy kevés szempillám. Egyszer csak rábukkantam erre a márkára és nem bírtam ki, hogy ne rendeljek tőlük. Azonnal rendeltem 5! dolgot, köztük ezt a nagyon jó kis szempillaspirált. Egyszerűen imádom.:) Nem érzem azt, hogy valami húzná le a szempillámat pedig 2szer is átkentem, a nap végére is ugyanolyan szép maradt, nem folyt el és mintha rajtam sem lenne. Egyszerűen imádom.:) Egyelőre nemtudom, hogy ápolja és védi meg mittudomén de nekem ígyis csillagos 5ös. Később még Update-olok lehet.:)

UPDATE:
(2019) még mindig a legkedvesebb szempillaspirálom, tény, hogy nem szárad meg olyan hamar viszont, nekem megér annyit a tudat, hogy nem hullik ki a szempillám és remek összetevőket tartalmaz. Alapból sok, hosszú pilláim vannak, nekem ez a spirál a műszempilla hatást éri el.
Hatalmas öröm, hogy a márka jelen van már Magyarországon is a dm üzletekbe (csak kár, hogy kb 3szoros áron). Szóval még mindig iherb-ről rendelem...

Oyster Cutinol Rebirth Keratinos Hajépítő Sampon

Oyster Cutinol Rebirth Keratinos Hajépítő Sampon
2019. január 3.

Sajnos elköltöztem a nagyvárosból keresnem kellett egy másik fodrászt, és elmentem egyhez, de sajnos mire rájöttem, hogy oxit rakott a festékbe már késő volt és csak azért imádkoztam, hogy ne essen le a hajam...
Nyíl egyenes hajam van, -10 centivel jöttem ki a szalonból (fenékig ért a hajam) meg úgy mintha egy oroszlán lennék. Még volt pofájuk megkérdezni kivasalják-e a hajam, úgy, hogy vizesen nyúlik, szárazon meg törik...????? WTF??? Kb. 10 cm ép rész maradt a hajamon, azon voltam hogy fogom és lenyírom, hazaértem megmostam mégegyszer mert tényleg olyan voltam mint egy oroszlán...még kifésülni se tudtam a hajamat... egyből elkezdtem keresgélni a neten a keratinos újjáépítős sampon balzsamokat, így találtam rá erre a termékre és a maszkjára.
Nekem nagyon nem tetszik az illata viszont ez a kombó olyan csodát művelt a hajammal, hogy nem néztem ki oroszlánnak, kitudtam fésülni, és úgy tűnt mintha kevésbé lenne szar és reménytelen a helyzetem..
Természetesen nem vágtam le a hajam 10 centisre, viszont havonta vágjuk vissza majdnem a vállamig, és várom, hogy lenőljön az elroncsolódott rész (laza 2-3 év alatt megleszek....). Azóta egyszer voltam fodrásznál (a régi beváltnál...), hogy javítsa ki a hajam, mert köze nem volt az ombréhoz.
A teteje olyan mint az eredeti hajszínem, azért kértem így, hogy ha lenő akkor ne legyen gáz, mert ezekután én nem fogok festetni addig míg lenem nől teljesen az elroncsolódott rész és nem ér megint majdnem a fenekemig a hajam...

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2019. január 3.

Kaptam belőle termékmintát, természetesen egyből ki is próbáltam.
Használom folyamatosan, de vegyesek az érzéseim iránta. Szerintem ez az a termék, ahol baromira számít hogy milyen sampont, balzsamot/pakolást használtál előtte. Én úgy csináltam hogy a törölközőszáraz hajam végére kentem egy borsó nagyságút amit előtte jól elkentem (vagy inkább felmelegítettem) a tenyeremen. Erős illata van, amit sokáig érzel és nekem kicsit azt az érzést adta, hogy elnehezítette a hajamat. De alapvetően a dolgát jól végzi, mert a hajvégem nem törik és nem száraz...
Nem fogom megvenni, de a termékmintát elhasználom.