barcsik_erzsebet

Regisztráció dátuma: 2023. november 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2023. november 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Skin Super Good By Organic Shop Málnás Testápoló Soufflé

Skin Super Good By Organic Shop Málnás Testápoló Soufflé
2024. március 19.

Amennyire undorító állaga van, ahhoz képest elég jól hidratál. Szerintem az illata biztos hogy nem málnás. És nem jó.

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém
2024. március 17.

Nagyon szeretem a mentolos ízét és a kék habját. Amikor folyamatosan használtam én észrevettem a fehérítő hatást.

Szerintem egy átlagos kategória jó csomagolással, nem bántotta a fogínyt.

Jó hogy nincs csomagolása.

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém
2024. március 15.

Kókuszos édessütemény íze van, ami szerintem baromira idegesítő. Egy fogkrémtől éppen a felfrissülést vágyom, ehelyett olyan mintha ettem volna egy szelet süteményt. Borzasztóan édes.

Fehérítő hatása szerintem eléggé minimális, túlflancolt csomagolás, legalább doboz nélkül.
Nem fogok belőle többször venni.

Balea Have A Berry Good Day Színezett Ajakápoló

Balea Have A Berry Good Day Színezett Ajakápoló
2024. március 9.

Nagyon kellemes illata van, és szép színt ad az ajkaknak. Számomra megfelelően hidratált és kellemes állagú.

Florence By Mills Wildly Me EDT

Florence By Mills Wildly Me EDT
2024. március 7.

Zseniális, új szerelem. Egyébként is kedvelem ennek a csajszinak és márkának a termékeit, de a parfüm az egyik legjobb. Télen, tavasszal, nyáron, bármely évszakban megfelelő lehet, friss hatása van, olyan mint egy tavaszi lila akácos, levendulás, íriszes-ibolyás virágos szellő. Igazából nem gondolom hogy drága, bármely magasabb árkategóriás parfüm ennyibe kerül a parfümériákban.

Naomi Campbell Cat Deluxe

Naomi Campbell Cat Deluxe
2024. március 7.

Nekem nem tetszik ez az illat, túlságosan violás, komoly hatású. Szexibbnek sem érzem tőle magam, nem hozza ki belőlem a párducot, ahogyan az a dobozon és üvegen feltüntetve és ígérve van! :D Ráadásul kicsit zavarba hozóan erős, alkoholos illata van.

yes.pharma Aknesol Glow Peel Off Glitter Mask

yes.pharma Aknesol Glow Peel Off Glitter Mask
2024. március 4.

Egy glitteres trutyihoz hasonlít, amit a tinikori titkos naplónkba szoktunk tenni díszítésnek.
Megijedtem amikor felkentem, rátapadt az arcomra és csípte. Már féltem hogy nem fogom tudni leszedni.

Az eredmény tényleg puhább és simább bőrt hozott, de ezt bármely sokkal kíméletesebb maszk tudja nyújtani, akár a legolcsóbb 400 forintosak is.

Összességében egy béna termék.

Garnier Fructis Vitamin Strength Balzsam

Garnier Fructis Vitamin Strength Balzsam
2023. november 28.

Kellemes illatú, átlagos hidratáló hatású könnyed állagú balzsam.

Garnier Fructis Vitamin & Strength Sampon

Garnier Fructis Vitamin & Strength Sampon
2023. november 28.

Isteni illata van, a hatása szerintem átlagos, csodát nem művelt a hajammal de nem is roncsol. Nekem nem zsírosodott tőle hamarabb.

The Body Shop Shea Eau De Toilette

The Body Shop Shea Eau De Toilette
2023. november 28.

Nagyon jó téli/őszi illat, a ruháimon tovább éreztem mint a bőrömön, lágy és púderes.