bardybea

Regisztráció dátuma: 2011. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. február 21.

Két napja használom. A negatívum; nagyon gyenge a színválaszték, legalábbis ahol én vettem két árnyalat volt elérhető. Igyekeztem a kevesbé vöröses barnát választani, hat ez nem sikerült 😕 azért nem vészes a dolog.
A termék maga nagyon tartós, könnyen szárad, meg se moccan nap közben. Mivel évek óta “rajzolom” a szemöldököm, gyorsan tudok dolgozni a zselével, jó az állaga. A hozzá kapott kis ecset/ kefe eleg kemény, de használható. Én csak a szemöldököm végét húzom meg ezzel, mert elég karakteres a végeredmeny, a szemöldököm elejét egy puhább, ferde ecsettel rajzolom meg.

Összessegeben tetszi a cucc, de a színválaszték elég gyatra.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2017. szeptember 28.

Sosem jártam még így hajfestékkel! Barnára festett hajam, ami előtte omres volt, elkezdte dobni a festéket a szőkített részeken, de nem akartam megint egy vagyont hagyni a fodrasznal, gondoltam befestem én! A sötétbarna árnyalattól konkrétan fekete lett a hajam! 😡😡 Csak abban bízom, hogy hamar kikopik, ha mindennap hajat mosok 😑

Matrix Biolage Scalpsync Cooling Mint Sampon

Matrix Biolage Scalpsync Cooling Mint Sampon
2017. március 20.

Zsírosodást egyáltalán nem fogja vissza! Funkcióját nem látja el, így sajnos nem sokra megyek a klassz hűsítő hatásával.

Health & Beauty Iszapos Sampon

Health & Beauty Iszapos Sampon
2017. február 21.

Ajándékba kaptam ezt a sampont, nagyon örültem neki,mert régóta szerettem volna kipróbálni. Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, nagyon reménykedtem benne,hogy segíteni fog a problémámon! Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, a hajam ugyan olyan gyorsan zsírosodik,mint más samponnal.
Pozitívum a rengeteg babahaj, amit ennek a termeknek köszönhetek és nagyon jó az illata is! December óta használom, és még bőven van benne anyag, tehát sokáig tart, pedig két naponta használom.
Amit nem szeretek benne,hogy bizony ott marad a kád szélén a fekete hab,minden hajmosás után kádtakarítás a program.

Schwarzkopf Essence Ultime Amber+Oil Anti-Breakage Hajszérum

Schwarzkopf Essence Ultime Amber+Oil Anti-Breakage Hajszérum
2017. január 19.

Sajnos én leszek az ünneprontó! Többszöri próbálkozás után most landolt a kukában,mert olyan száraz és gubancos lett tőle a hajam,hogy kifésülni sem tudtam! Kísérleteztem a mennyiségel,hátha először túl sokat használtam belőle, de nem ez volt a baj,úgy tűnik az én hajammal nem működik 😒

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2016. január 3.

Annyira szerettem volna,ha működik. Sajnos fél óra után borzalmasan fényes tőle az arcom,nem jó érzés viselni,pedig kísérleteztem a mennyiséggel is.Az illata nagyon tetszik,sajnálom,hogy nem jött be.

Etude House Sunprise Natural Corrector SPF50+

Etude House Sunprise Natural Corrector SPF50+
2015. május 17.

Upd.: Mégsem olyan jó fogás ez a fényvédő, pár óra után átfényesedik a homlokomnál és nagyon zavar az illata is

Nagyon cuki a csomagolása,de szerencsére a beltartalomban sem kellett csalódnom. Kellemes illata van,gyorsan felszívódik,nem ragacsos, zsíros bőröm van, mégsem fénylik át hamarabb az alapozóm. Nem okozott pattanásokat,ami plusz pont. A színe nem befolyásol túl sok mindent,ettől függetlenül bevált nagyon,ha elfogy kipróbálom a sima fényvédőjét is.

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2015. március 22.

Megrendeltem,sajnos a képek alapján nem jó színt választottam,így egy másik sötétebb alapozóval keverem. Az elején csalódott voltam,mert sokkal erősebb fedést vártam, a piros részeket és a pattanásokat sem fedi maradéktalanul és mattításban sem jeleskedik. 1 hónap használat után el sem tudom képzelni nélküle a sminkelést. Nagyon természetes bőrképet ad,közelről sem tűnik maszkosnak,és rá kellett jönnöm,hogy mattításban is erősebb,mint az eddigi alapozóim. Az extra fedést pedig a korrektorra bízom.Hamarosan újat kell rendelnem,remélem,most jobban eltalálom a színt.
Itteni javaslatra,én is kimostam egy Avonos hajvégápolós pumpát és láss csodát,bevált, így nem macerás a használata sem. :)

Cosmio Jojoba Olaj, Bio

Cosmio Jojoba Olaj, Bio
2015. március 22.

Nagy szerelem a miénk. Egy időben el sem tudtam képzelni, hogy az amúgy is zsíros bőrömre olajat kenjek,de szerencsére ezzel a dologgal már leszámoltam. Nagyon szereti a bőröm,esténként használom éjszakai krém helyett, reggelre nyomtalanul felszívódik, nem okoz irritációt vagy pattanásokat. Én szemkörnyék ápolóként is felviszem, a szempilláim hihetetlen hosszúak és erősek lettek (mást nem kenek rá,csak ennek tudható be a növekedés)

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél
2015. március 22.

Egy időben csak néha-néha használtam,nem voltam elájulva tőle, de az utóbbi két hétben minden este ezt kenem fel jojoba olaj előtt. Reggelre puha és tömör az arcom,pattanásokat nem okozott. Szeretem használni, jó érzéssel tölt el a tudat,hogy teszek valami extrát a bőrömért. Ha elfogy újra veszem.