barnafruzsina

Regisztráció dátuma: 2019. október 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. október 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2019. november 7.

Nagyon régen használtam ilyet, de csak egy-két alkalommal, mert nagyon irritálta a szemem.

Lush Ro's Argan Testkondicionáló

Lush Ro's Argan Testkondicionáló
2019. október 9.

Nászajándékba kaptam, magamnak nem vennék, mert elég húzós az ára. Viszont mennyei az illata, soha ilyen finomat még nem éreztem, alig tudtam vele betelni.

Puma Jamaica 2

Puma Jamaica 2
2019. október 9.

Tolakodó virágoskert. Olyan illata van, mint a régi műanyag Barbiek műanyag hajának :D Nagyon nagy csalódás volt, amikor életemben először tévedésből vettem az első széria helyett, mert nem láttam rajta a ,,2" jelölést. A rokonságtól azután többször is kaptam ezt tévedésből, így évekig kísértett ez a parfüm :D Egyébként akinek bejön, annak jó fogás lehet, mert nagyon tartós az illata.

Puma Jamaica Woman EDT

Puma Jamaica Woman EDT
2019. október 9.

Tinikor, szerelem, csavargás. :) Egy-két évente sikerül megvennem egy-egy fennmaradt maradékot valakitől, és olyankor nem győzöm hogy beosztani és csak különleges alkalmakkor megtisztelni magam vele :D Örök kedvenc és örök szerelem. Azóta is gyászolom, hogy nem gyártják :')

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2019. október 9.

Nagyon szeretem az illatát, összetéveszthetetlen. Az üvegét viszont mindig átkozom, amikor már a végére érek, nehéz belőle kisajtolni az utolsó cseppeket.

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Teafaolajjal

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Teafaolajjal
2019. október 9.

Erős az illata és sokat ken a golyója, de ettől függetlenül szeretem. Izzadni ugyanúgy izzad tőle az ember, de nincs semmilyen kellemetlen szag. Előnye, hogy nem szárít, nem allergizál, és simán le lehet mosni, nem marad a bőrben felszívódva. Csak néha használom, leginkább ha nem kell kimozdulnom otthonról, így hosszabb, tartósabb használtról nem tudok beszámolni.

2019. október 9.

Szép a színe, csak nehezebb vele szépen dolgozni, pereg.

2019. október 9.

Matt barna palettám van. A színét szeretem és szinte kifogyhatatlan, csak valóban nehéz vele szép átmentet csinálni, könnyen foltos marad és pereg.

Dr. Chen Patika Szövetfátyol Arcmaszk Aloe Vera Kivonattal

Dr. Chen Patika Szövetfátyol Arcmaszk Aloe Vera Kivonattal
2019. október 9.

Egy kis otthoni wellness érzéshez tökéletes. Finom az illata, puha érzetű és nyugodtabb lesz tőle a bőr, jó sokáig tart, amíg kiszárad, plusz sok cucc marad a tasakban, azt nyakra-mellkasra el szoktam kenni.

Aromax Levendulaolaj

Aromax Levendulaolaj
2019. október 9.

Mindenre IS jó. Csípésre, allergiára, arcpakolásba keverve, fürdővízbe, párnára cseppentve. Imádom, kicsit talán már függője is vagyok :D