Basnoka

Regisztráció dátuma: 2018. április 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa Whale 2 Smink Készlet

Pupa Whale 2 Smink Készlet
2019. december 20.

Az első PUPA termék, amit kipróbáltam és engem nagyon megfogott.
Tetszik a design, kézreálló, kompakt, tökéletes társ az utazásokhoz, mert abszolút kihasználhatóak a szemre és szájra való árnyalatok (számomra).
Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen fel lehet építeni erősebb sminket is.
Sajnos az ajakra való árnyalatok nem igazán tartósak, viszont én használtam tusként is szem alá és fölé, teljesen megfelelt. :)
Ajakecsetet hiányoltam én is, szemre saját ecseteket használtam, nem a mellékelt applikátort.

Garnier Vitamin C Shot Fresh-Mix Kendőmaszk

Garnier Vitamin C Shot Fresh-Mix Kendőmaszk
2019. december 15.

Én még csak maszkként használtam, bár a mellékelt 30 ml szérum jó darabig elég lesz még az arcomra. No de a hatása valóban meggyőző! Ez az első maszk, aminek 3-4 napon keresztül is éreztem a nyomát! Szép egységes, bársonyosan puha lett tőle a bőröm. Abszolút ajánlom mindenkinek. :)

Isana Perfect Teint Szépség Kapszula

Isana Perfect Teint Szépség Kapszula
2019. december 15.

Teljesen meg vagyok elégedve!

Kimondottan tetszik az illata, a "viselése" is kellemes. Nekem szinte minden pattanásokat okoz, még a pattanás elleni készítmények is, de ettől nem jött elő egy se.
Szépen kisimítja a bőrömet, igazából hoz mindent, ami a leírásban szerepel, biztosan betárazok belőle a nagy napokra. 🙂

Cien Szemfesték Lemosó

Cien Szemfesték Lemosó
2018. május 14.

Eddigi leghatékonyabb szemfestéklemosóm!
Eszméletlenül tetszik már maga a csomagolása, praktikus kiszerelése, ami jelentősen megkönnyíti a használatot.
Nagyon érzékenyek a szemeim, de ez a termék valahogy nem bántja.
Gyönyörűen eltávolítja a makacs szemsminket is.
Már kettővel elhasználtam, de újra fogom vásárolni ez után is.
/ Az elhasznált termék flakonjába átöntöttem a körömlakklemosót és így sokkal könnyebb adagolni azt is :) /

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2018. május 14.

Kedvező ára és minősége miatt rendszeresen újravásárolom.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 13.
(!)

Remek termék, az első olyan hidratáló készítmény, ami nem okoz még nekem sem pattanásokat!
Elképesztően hamar beszívódik (nedves arcbőrbe masszírozom), s nem hagy semmiféle kellemetlen érzetet maga után.
Ahogy beszippantja a bőröm, azonnal egységes összképet ad, telít és mattít.
Szemkörnyékre, ajakjra is használom, semmiféle irritációt nem okoz, kellemes érzetet és felfrissülést nyújt.
Smink alá és tökéletes.
Hatékonyságát illetően nem vagyok teljesen elégedett, mert sajnos a hidratáló képessége nem az erőssége a terméknek, ugyanakkor általános, mindennap használatos boosternek bevált.

MosóMami Fehér Agyag

MosóMami Fehér Agyag
2018. május 6.

Nem régiben kezdtem el használni pakolásként és púderként.
Főleg púderként használom, nekem nagyon bevált, t-zónába viszem fel, gyönyörűen beleolvad a bőrömbe (a tág pórusokba sem ül bele) és hosszantartóan matt bőrt biztosít, jól fixálja a sminket.
Én a 100g-ot 430 Ft-ért vettem, tehát az ára is roppant barátságos, biztos, hogy ezentúl mindig lesz belőle itthon! :)

Cosmio Fehér Agyag (Kaolin)

Cosmio Fehér Agyag (Kaolin)
2018. május 6.

Nem régiben kezdtem el használni pakolásként és púderként.
Főleg púderként használom, nekem nagyon bevált, t-zónába viszem fel, gyönyörűen beleolvad a bőrömbe (a tág pórusokba sem ül bele) és hosszantartóan matt bőrt biztosít.
Az ára is roppant barátságos, biztos, hogy ezentúl mindig lesz belőle itthon! :)

Blistex Medplus Stick Ajakápoló

Blistex Medplus Stick Ajakápoló
2018. május 1.

Évek óta ezt használom, számomra ez a tökéletes ajakápoló!

Én is meglepődve látom, milyen kevés értékelést kapott még ez a csoda termék, pedig szerintem sokkal hatásosabb, mint a Carmex (azt is próbáltam).
Azonnal és hosszútávon puhítja az ajkaimat, tetszik a mentolos hatás- íz, illat, bizsergés, és az a kis plusz érzés, amit hagy maga után a számon (vékony védőréteg?). Én még észrevettem azt is, mintha teltebbé tenné az ajkaimat, valamint frissítő hatású.

Nem vagyok 'újravásárló típus', mert szeretek kísérletezni, de ezt az ajakápolót már 3x újravettem, alapdarab lett, már csak ezt használom, nálam rúzs alá is bevált.

Millió csillag (-helyett sajnos csak ötöt lehet adni) :) *****

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2018. május 1.

Na ez a 'wow' kategória számomra!

Kizárólag az itteni vélemények alapján vásároltam meg, de ez egy életemet megváltó döntés volt. (hehe) :D

Már réges régen lemondtam a szemceruzák használatáról, hisz márkától és vízállóságtól függetlenül elkenődtek igen hamar és/vagy irritálták a szemeimet (amik elég érzékenyek).
Na de ez, vagyis Ő! :D egyszerűen tökéletes, nem tudom más jelzővel illetni.

Bízva a krémmániások véleményében, rögtön két szín is távozott velem: Egy sötétszürke (mert fekete már nem volt), ami véletlen szerencse, mert imádom! Az én világos zöld szemeimhez és szőke hajamhoz a fekete szemceruza kicsit erős, de ez látványos, ám mégis természetes hatást kelt. A másik szín pedig az arany-csillogós, ami kissé lightosabb, inkább kellemes fedésű, de szépen kiemeli a szemeimet, picit elmászkálnak a csillámok, de egyáltalán nem zavaró!
Mindkét színt ajánlani tudom!

Biztos vagyok benne, hogy újra fogom vásárolni! :)

*****