Batka

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Love Beauty and Planet Murumuru Vaj és Rózsa Deo Roll-On

Love Beauty and Planet Murumuru Vaj és Rózsa Deo Roll-On
2019. november 11.

Tartottam az illatától, de rendkívüli módon kellemes, egész nap éreztem puhán, finoman, teljesen elbűvölt ez az illat.
Tökéletesen teljesített, de ez még csak az első nap volt, még jövök, ha változás lesz. Azért vettem meg, mert vegán, de jobban megnézve az Unilever cégcsoporté, ők pedig állatkísérletesek, ha jól tudom, szóval csak az összetevői vegánok maximum. Ennek nem örülök.

Alverde Oriental Bazaar Ajakápoló Olaj

Alverde Oriental Bazaar Ajakápoló Olaj
2015. december 7.

Sajnos ez is, mint minden szájfény kiszárítja a számat. Én ezt nem értem :) Nem tartós, nagyon gyorsan beszívódik. Pedig az applikátor igen muris kiképzésű: forog, kényelmes, csúcs szuper. Kár, hogy nem nagyon fogom használni. :)

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém
2015. március 25.

Nagyon szeretem az ízét, engem az édesgyökérre emlékeztet (ami persze nincs benne :) élmény vele a fogmosás, jól is tisztít. Az árára nem térek ki, megtették már előttem.

Naturissimo Herbadent Fogkrém

Naturissimo Herbadent Fogkrém
2015. február 25.

Annak ellenére vettem meg, hogy a friss érzést adó fogrémeket szeretem. Enyhe íze van, ezért én kétszer minimum megmosom vele a fogamat, nyelvemet, így kellemes érzést hagy maga után. Olyan természetes. Nem is értem, hogy szokhattunk így hozzá a mentolos krémekhez. Egyelőre tetszik, sokáig tart a tisztaságérzés: megkockáztatom, hogy tovább, mint a legtöbb természetes társánál.

Mayam Shikakaï Por

Mayam Shikakaï Por
2015. január 21.

Én az elemental webáruházban vettem. Volt, hogy a hennához kevertem hajfestéskor, vagy egyszerűen csak meleg vízzel és egy kis samponnal keverve hajat mostam vele. Nagyon szép fényessé és rugalmassá teszi a hajat, és amin a legjobban meglepődtem, hogy a bicikliút megszokott viszontagságait sem mutatta a hajam, mikor ezzel mostam. Most azon tűnődöm, hogy amla testvérével keverve megteszem samponnak, úgysem találom soha a bolti samponok közül a megfelelőt. Ebben megbízom, tudom, hogy jó.

Biola Herbal Baba Krémhabfürdő

Biola Herbal Baba Krémhabfürdő
2015. január 15.

Olyan illata van, erre igazán lehet mondani, hogy élmény vele a mosakodás!(Még-még!- illat) Amin meglepődtem, hogy olykor érzem magamon az illatát tusolás után is, ami nem jellemző a natúr termékekre. Nyuszimat is ezzel tisztítom, ha szükség van rá, nem bántja a bőrét. Lehetne kicsit olcsóbb, hogy mindenki használhassa! Baba-tisztaság illatú.

Naturissimo Ajakbalzsam (régi)

Naturissimo Ajakbalzsam (régi)
2014. október 14.

Ajakra tényleg vékonyan érdemes kenni, és nem annak, aki csillogó ajkakat szeretne. Viszont a talpamra csodásan bevált!!! Valamiért a sarkam most sokkal több törődést igényelt, mint eddig bármikor, ami nagyon zavart. Semmi nem használt: dörzsölés, fürdők, krémek. Aztán egyik nap, mikor a munkában átvettem a benti papucsot, bekentem ezzel a sarkam. És végre elindult valami!
Azóta már jó párszor bekentem, és kijelenthetem, hogy jó, használt, újra szép a sarkam. Hálás vagyok a kis krémnek.
Most nem tudom hány csillagot adjak neki? Sarokkrémként 5, szájápolóként 3.5, mert érzékeny ajakra nem biztos, hogy ajánlanám a fahéjas jellege miatt(nekem érzékeny)

NA, a tubus vége a perforálásnál elvált, úgy, hogy alig használom. Így most két oldalról is alkalmazható, ami lehetne pozitívum is, ha tudnám előre, hogy éppen hol bukkan fel a folyadék, majd utána a krém :) Merthogy a krém alkotóira vált idővel.
VISZONT SAROKÁPOLÓNAK MÉG MINDIG CSÚCS!!

...És kézkrémként is párját ritkítja. Fahéj illatú, tökéletesen hidratált kacsókat eredményez.
Van, hogy ajakkrémnek születünk, azután kinőjük magunkat, na :)

Biola Bio Narancs-Jojoba Hajfény Spray (régi)

Biola Bio Narancs-Jojoba Hajfény Spray (régi)
2014. október 1.

Másolt bejegyzés(bionom.hu) egy soproni fodrászmestertől, aki natur és bio készítményekkel dolgozik:
"Nekünk az üzletben professzionális használatra is nagyon bevált. Én többféleképpen is használom. Nedves hajra kifésülést könnyítőnek, száraz hajon hajvégápolónak, de ilyenkor nem a hajra fújom, hanem a kezembe egy keveset és azt oszlatom el alaposan a hajvégeken. Kiváló a szöszök eltűntetésére is, de vigyázni kell: száraz hajra csak pici kell. Ha tudom, hogy simítás is lesz akkor mindig használom, vizesen is meg szárazon is. Nem utolsó az sem, hogy még üzleti felhasználás mellett is nagyon kiadós."

Naturissimo Nappali Fényvédő, Hidratáló Krém Zöld Teával

Naturissimo Nappali Fényvédő, Hidratáló Krém Zöld Teával
2014. szeptember 29.

Mindenképpen nedves bőrre vigyük fel(szárazon esetleg a szemkörnyék sötétebb részeire kenhetjük).Nagyon gazdaságos, kellemes krém. Mikor megvettem(júli elején), három felé osztottam kis tubusokba(egyet Anyának, egyet utazónak, egyet otthonra)mindegyikből van még, plusz az eredeti csomagolása is félig van. Anya is nagyon szereti! A világos bőrre valót vettem, de szerintem sincs olyan sok különbség a két szín között. Nincs maszk hatása, szépen hidratál. Tényleg remek krém.

Biola Bio Bíbor Kasvirágos Fogkrém

Biola Bio Bíbor Kasvirágos Fogkrém
2014. szeptember 25.

Határozottan az eddigi legjobb tiszta fogkrém. Hónapokig húztam a kipróbálását, mindenféle kedvezőbb árú társát kipróbálva, de ez mindet lepipálja.Nem vártam ennyi ideig tartó frissességet tőle, és nem is kell sokat nyomni belőle, tehát valóban gazdaságos, ahogy Lala is írta. Olyan, mintha friss hóba harapnál(nem erős, hanem tisztaság ízű).