BBE

Regisztráció dátuma: 2021. január 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. január 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Isana Kurkuma és Kókusz Bőrápoló Maszk

Isana Kurkuma és Kókusz Bőrápoló Maszk
2021. január 22.

Az eddigi legfinomabb - karamellás, kókuszos - illatú arcmaszk, amit valaha próbáltam. Idáig egy alkalommal használtam, csodát egyből persze nem tett, az aknékat nem tűntette el, hiszen nem is erre való. Viszont az arclemosóm miatt enyhén szárazzá vált arcomat máris hidratálta és semmilyen bőrirritációt nem okozott. Az ára és persze a hihetetlenül finom illata miatt egy próbát megér. :)

Fa Keep Calm And Love Winter Tusfürdő

Fa Keep Calm And Love Winter Tusfürdő
2021. január 22.

A vaníliás illata miatt vettem meg, ami egyáltalán nem idéz elő téli, karácsonyi hangulatot (maximum a csomagolása miatt). Egy szimpla vaníliás tusfürdő, kellemes, ám nem kifejezetten tartós illattal. Ha valaki vanília illatú habfürdőt szeretne, annak inkább a Palmolive termékét ajánlanám. :)

Fa Divine Moments Deo Spray

Fa Divine Moments Deo Spray
2021. január 22.

Legfőképp az illata miatt vettem meg és azóta is a kedvenc parfüm jellegű dezodorom. Számomra nincs dezodor, ami felül tudná múlni a Divine Moments illatát, egyszerűen csak szeretni lehet - főleg tusfürdőjével együtt használva. Tartós hatása mellett az izzadásgátlásban is nyerő annak ellenére, hogy nem púderes deoról van szó. Aki vevő a különlegesebb, orientális illatokra, annak csak ajánlani tudom. :)

Fa Divine Moments Tusfürdő

Fa Divine Moments Tusfürdő
2021. január 22.

A Palmolive mellett a másik nagy kedvencem. Egyszerűen imádom ezt a keleties, különleges illatot, ami zuhányzas után, órákkal később is érződik. Számomra ez A tökéletes tusfürdő. A Palmolive mellett és a Fa termékcsalád tusfürdői közül ez az egyetlen, aminek ennyire tartós (és finom) illata van. A dezodorjával - ami habár inkább parfüm jellegű - együtt használva még tovább, akár egész nap magunkon érezhetjük ezt az orientális illatot.

Palmolive Gourmet Vanilla Pleasure Tusfürdő

Palmolive Gourmet Vanilla Pleasure Tusfürdő
2021. január 22.

Egyik kedvenc tusfürdőm. Imádom az édeskés illatát, ami zuhanyzás után is érződik a bőrön.

Avon Mark Magix Előkészítő és Fixáló Spray

Avon Mark Magix Előkészítő és Fixáló Spray
2021. január 21.

Ez az első sminkfixáló, amit kipróbáltam és nem bántam meg. Kétségeim voltak az efféle termékekkel kapcsolatban, elképzelni se tudtam hogyan képes bármiféle spray mattá tenni és nem mellesleg fixálni az alapozót, sminket. Ez a sminkfixáló csodákra képes. Nyáron, "megfelelő" hőmérséklet és napsugárzás mellett teszteltem, amilyen körülmények között bármelyik alapozó szinte vajként olvad és folyik le az arcról. Ennek a fixáló spraynak a hatására azonban nem csak megtartotta matt hatását az alapozóm, de maga a sminkem is kibírt egy egész éjszakás partyt, ami valljuk be megfelelő kozmetikumok nélkül elég ritkán fordul elő. Ráadás, hogy használatával a maszkon sem marad oda nem illő alapozó folt.
Az arcra permetezve nem ragad, gyorsan szárad és nem okoz bőrirritációt.

Eveline Cosmetics Facemed+ Hialuronsavas Arclemosó Gél

Eveline Cosmetics Facemed+ Hialuronsavas Arclemosó Gél
2021. január 21.

Mivel pattanásokra hajlamos az arcbőröm, ezért próbáltam olyan arclemosó gélt keresni, ami nem szárít, ezáltal nem tömíti el még jobban a pórusokat, de megfelelően tisztít. Ez az arclemosó gél számomra a Mixahoz hasonlóan tökéletesen bevált, ugyanis én az arclemosókatt nem csak arctisztításra, de egyben sminkeltávolításra is használom. Az Eveline terméke kevés mennyiséget alkalmazva, víz segítségével tisztává varászolja az arcbőrt, a legmakacsabb sminkett, alapozót is könnyen eltávolítja. Az illata számomra semleges, nem tolakodó. Minimálisan száríthatja a bőrt mindennapos arckrém használata nékül. A jó hír viszont, hogy ha heti 1-2 alkalommal arclemosás után arckrémet használunk, az teljesen kompenzálja az arclemosó gél minimális szárító hatását.

Pantene Pro-V Perfect Volume Hairspray

Pantene Pro-V Perfect Volume Hairspray
2021. január 21.

Az egyetlen hajlakk, ami bevált nálam. Az összes többi hasonló árkategóriájú márkát nagy fölénnyel túlteljesíti. Élénk, több óra elteltével is érezhető illata van, de én inkább mondanám kellemesnek az előttem értékelőkkel ellentétben. Ez az egyetlen hajlakk, ami eddig segített a "mű" göndörséget, hullámokat megtartani a hajamban. Nem ragad, teszi száraz "seprűvé" a hajat és nem is zsírosítja azt.

Essence Lash Princess Sculpted Mascara

Essence Lash Princess Sculpted Mascara
2021. január 21.

Egy olcsóbb árkategóriájú szempillaspirál, ami mégis tökéletesen bevált nálam. A spirál íveltségének köszönhetően a belső és külső szempillákat is el lehet vele érni, szépen formázza a szempillákat: hosszabbak és íveltek lesznek tőle. Nem csomósít, nem kendődik, nem folyik le (habár én az alsó szempilláimat sosem festem), megfelelő arclemosóval könnyű lemosni. Valóban volument kölcsönöz a szempilláknak, mindenképp megéri az árát. :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. január 21.

Régebben olcsóbb árkategóriájú alapozókkal kísérleteztem, melyek meg is feleltek az elvárásoknak, míg nem problémásabbá vált az arcbőröm és olyan alapozót kellett keresnem, amely jobb fedést biztosít a meglehetősen látványos aknék ellen. Először a Catrice All Matt alapozóját próbáltam ki, ami eleinte bevált, bár tökéletes fedést soha nem biztosított és idővel feltűnt, hogy nap végére oxidálódik és több árnyalattal sötétebbé válik az arcomon. Ezek után ismerőseim javaslatára kipróbáltam a Catrice HD Liquid Coverage alapozót, bár kétségeim voltak vele kapcsolatban... Hogyan válhatna be, kölcsönözne matt hatást, ha az előzőleg kipróbált Catrice matt hatású alapozó sem felelt meg az elvárásoknak? És csoda történt! A HD Liquid Coverage lényegesebben jobban fed, nem oxidálódik, kevésbé fénylik és normál időjárási körülmények között elég sokáig megtartja matt hatását is. Megfelelő sminkfixálóval használva pedig egyenesen tökéletes. A helyén marad, elfedi a nemkívánt pattanásokat és nem lesz tőle fényes az arcbőr. Ár-érték arányban is megéri az árát, hiszen sokáig elég, mivel jól fed nem szükséges belőle több réteget (pazarolva) felvinni az arcra. Pluszban kiemelendő még, hogy az illata is kellemes. Bátran ajánlom mindenkinek :)
Viszont vigyázni kell vele, mert ha véletlenül a ruhára cseppen, nincs az a mosó-, tisztítószer, ami kiszedné az alapozó okozta foltot a textilből!!! Sajnos én több alkalommal is tapasztaltam ezt.