Bblanka92

Regisztráció dátuma: 2019. március 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2019. szeptember 12.

Sokan kísérleteztem az utóbbi időben különböző samponokkal amik sírok hajra valók mivel hamar zsírosodik a hajam. 2 hete használom ezt a terméket, és meg vagyok elégedve vele előtte a Baba zsíros hajra való termékét próbáltam ki és nagyon kiszárította a hajam. Ez a sampon kifésülhetővé, puhává és fényessé teszi a hajam balzsam használata nélkül. Az illata nem tolakodó számomra kellemes továbbá úgy vettem észre hogy pár nappal kitolja a hajmosást. Egyelőre nálam 5 csillag.

Freedom Makeup Pro Pirosító Paletta

Freedom Makeup Pro Pirosító Paletta
2019. május 7.

A Peach and baked palettát vettem meg. Ár-érték arányban nagyon jó. A highlightereket ovatósan kell használni a főleg a rózsaszín árnyalatot (én inkább szemre szoktam használni). Szépek a színek és tartósak is.

Revolution Re-Loaded Palette - Affection

Revolution Re-Loaded Palette - Affection
2019. május 7.

IMÁDOM! Első olyan palettám ami szépen pigmentált. Nagyon örülök hogy rátaláltam. Az ára nagyon szuper és a színek is.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. május 7.

Nekem alapvetően tetszik a termék. Reggel szoktam használni G&G H5 light szérum előtt és negatívumot nem tapasztaltam. Nekem nincsen bajom az illatával és több miteszert sem okozott (alapból miteszeres az orrom és az állam). Szépen beszívódik és jobb bőrképet ad.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. április 29.

Nagyon tetszik a termék. C-vitamin szérum után használom reggelente, és utána sminkelek. Az eredmény hihetetlen számomra. Eddig sohasem láttam ilyen szépnek és ápoltnak az arcom a BB krémem is sokkal szebben mutat és sokáig matt és hidratált marad az arcom. Negatívumot nem tapasztaltam, eddig újravevős.

Baba Sampon Zsíros Hajra Zöldtea-Kivonattal

Baba Sampon Zsíros Hajra Zöldtea-Kivonattal
2019. április 6.

Nagyon jó illatú, kellemes használni jól habzik. Nem nagyon váltottam eddig sampont mivel akárhányszor próbálkoztam mindig elkezdett korpásodni a hajam. Ez ennél a terméknél nem volt, remélem nem is lesz, viszont a hajmosásonkénti időt nekem nem tolta ki.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2019. március 30.

Eddig sohasem használtam hámlasztót, de mostanában sok pattanásom lett, szerettem volna kipróbálni egy nem olyan erős és drasztikus hámlasztót mivel még nem volt dolgom hasonló termékkel. 3 napja használom a terméket, Paula's choice tonikkal és még sohasem volt ennyire puha és ápolt a bőröm. A pattanásaim számán még nem vettem észre változást, de remélem a további használat során fogok. Nagyon tetszik a termék.

Lassan 1 hónapja használom és ez valami CSODA! A miteszereim amióta az eszemet tudom megkeserítették az életem. Az orrom a homlokom az állam tele van velük. De amióta ezt a hámlasztót használom láthatóan tisztábbak a pórusaim amit mások is észrevesznek. Nagyon örülök h megvettem!

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó
2019. március 21.

Nagyon jóó! Puha lett tőle a bőröm és nyugtató hatása is fantasztikus.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+
2019. március 19.

Nagyon jó kis krém. Eddig nem figyeltem nagyon a fényvédelemre, úgy gondoltam elég a BB krémem. Ahogy utánaolvastam a dolognak rájöttem h egyáltalán nem elég sőt. Keresgéltem, hogy melyik fényvédő lenne a legjobb. A vélemények alapján döntöttem emellett. Nem bántam meg. Könnyen beszívódik, nem fénylik tőle a bőr.

Paula's Choice Resist Weightless Advanced Repairing Toner

Paula's Choice Resist Weightless Advanced Repairing Toner
2019. március 19.

Rengeteg apró pattanás jelent meg a bőrömön az utóbbi időben. Úgy gondoltam kipróbálok egy drágább terméket, amiről sok jót olvastam a KM-en. Reggel és este használom és nagyon sokat javított a bőrömön. A pattanások száma láthatóan csökkent aminek nagyon örültem. A bőröm puhább, frissebb és ápoltabb. Biztosan újra fogom venni a terméket.