BczrDrnn

Regisztráció dátuma: 2016. december 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. május 4.

Legtökéletesebb ajakápoló amit valaha kipróbáltam. A géles Carmexel szoktam felváltva használni, attól függően mennyire van kiszáradva a szám. Kb 2 éve nem igazán használok mást

Lush Bubblegum Ajakradír

Lush Bubblegum Ajakradír
2019. május 4.

Tökéletesen végzi a dolgát. Szépen leszed a kiszáradt, elhalt hámsejteket, szép puha lesz tőle az ajkam. Imádom az illatát és NAAAGYON finom! A legjobb dolog benne, hogy használat után lenyalogathatom a számról, legszivesebben megenném

Lush Cupcake Friss Arcpakolás

Lush Cupcake Friss Arcpakolás
2019. május 4.

Első termék amit kipróbáltam a márkától. Imádtam! Nagyon finom az illata, egy jó ideig könnyen fel lehet kenni az arcra. Az egyetlen problémám, hogy kb olyan 1,5-2 hónap után "kiszáradt" és onnantól kezdve lehetetlen volt felkenni az arcomra. Nem tudom, hogy amiatt e, mert nem jól tároltam, vagy sajátossága e a terméknek. Viszont ennek ellenére is csodát tett az arcommal

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2017. november 6.

a valaha használt legrosszabb kozmetikai termék! kombinált/érzékeny bőröm van (!!!) de minden egyes használattal egy újabb hatalmas, gennyes pattanással "gazdagodtam". sose volt még annyira rossz állaga a bőrömnek mint mikor ezt használtam! odaadtam párom "rinocéroszbőrére", hogy legalább a munkájából eredő arcába tapadt kosz egy részét le tudja néha vele szedni és pár nap múlva ő is ugyanezt tapasztalta.

Yves Rocher Hydratation Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

2017. november 2.

gyorsan beszivódik. szeretem az illatát, jó krémes az állaga. könnyen kenhető. jól hidratál

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Makadámdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Makadámdió
2017. november 2.

egyedül az izét nem szeretem. tetszik az illata, állaga. jól beszivódik. praktikus.

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém
2017. november 2.

nagyon szeretem nappali arckrémként használni. jól beszivódik a bőrömbe, tetszik a textúrája. nem hagy maga után ragacsos érzetet miután beszivódott

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő
2017. november 2.

valami isteni az illata! elképesztő! egyszerűen imádom! úgy tökéletes ahogy van.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2017. szeptember 13.
(!)

Engem is kisorsoltak tesztelőnek. Ezúton is köszönöm. Már vagy 2 hete használom napi rendszerességgel a spirált, hogy biztosra menjek mielőtt véleményezném. Nálan nagyon vegyes érzéseket keltett. Fantasztikusan iveltek tőle a pilláim, ha egész nap rajtam van sem kenődik le a szemem alá, bőven elegendő egy réteg is, mig más spiráloknál meg sem látszik ennyi festék. Viszont pont a festékkel van pici problémám, ami végülis elnézhető. Elég hosszú pilláim vannak, festés nélkül is szokták rá hinni, hogy mű, ez a spirál számomra tényleg műviessé teszi, nem olyan enyhe, természetes hatású, viszont egy erősebb sminknél pont jól jön. Viszont engem zavar, hogy úgy megkeményedik a festék rajta, hogy érzem a pilláimon a súlyát és ha nem figyelek oda a festésnél, hamar nagyon könnyen össze tud tapadni és csúnya a végeredmény. Kicsit el kell pepecselni vele. Kezdő sminkelőknek nem is ajánlanám. Viszont mindenki másnak aki tényleg egy erős, tartós spirált keresne ;)

Yves Rocher Agrumes En Fleurs

Yves Rocher Agrumes En Fleurs
2017. augusztus 21.

a boltban végig szaglásztam az egész kollekciót. túl sok különbséget nem találtam az egymás után "tesztelt" illatokban igy az orromba ragadt rengeteg illat közül szinte hasraütés szerűen ezt vettem meg. egyáltalán nem bántam meg. az előtte használt low budget testpermetek és parfümnek csúfolt lőrék után egyszerűen imádom! elég reggel befújnom vele magam és ha nap végén én nem is, más még mindig érzi rajtam. ezelőtt mindig imádtam a túl édes, édesség/süti illatú permeteket de megcsömörlöttem tőlük. ez is nagyon finom, édeskés illatú, de érezni rajta azt az enyhe savanykás illatot amitől igazán citrusos és kellemesen természetes lesz. teljesen bele szerettem. reggelente alig várom, hogy befújhassam vele magam. a reggeli készülődéseim fénypontja :)