beauty.squirell

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lábápoló Krém

Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lábápoló Krém
2021. július 2.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Az idős lábaimra már nem elegendő a pedikűr vagy az áztatás, sajnos folyamatosan kell krémezni őket, akkor is ha ebben a forróságban nem esik jól.
Korábban Sana terméket vagy sima vazelint használtam (naponta esténként) - az Eucerin ezek előnyeit kombinálta.
Érzetre kellemes, összetevők barátságosak és valóban érződött, hogy egy hét után már nem kellett minden este kennem és reggelre beszívódott (a meleg ellenére is). Nem csodaszer, de működik, az ára miatt viszont 4-est adok.

2021. július 2.

Kolléganőmnek adtam tesztelésre: túlzott napozás (és fényvédelem hiánya) miatt kicserepesedett és kissé megégett ajkait kezelte vele és remek hasznát vette a mini kiszerelésnek, útközben és munkahelyen is kente, mivel színtelen így viselhető volt irodában is.
Neki erre a problémára csodaszer volt, helyrehozta 3 napon belül.

2021. július 2.

Trnd csomag keretében kaptam a terméket tesztelésre.
Az állaga igazán érdekes, valóban színtelen, szagtalan, áttetsző és nagyon sűrű, mint a vazelin. A hatása is hasonló, azaz lezárja a bőrt a további sérülés elől. Van benne méhviasz, ugyanakkor ásványi olaj is (amit már megtettek ellenségnek is és barátnak is).
Megvágott kézre valamint cipőbejáratás utáni feltölt lábfejre használtam, szigorúan csak éjszaka, mert nem visel el magán más terméket.
2 nap alatt javított a bőrön valamint a hámréteg is regenerálódott.
Alapdarab lehetne az otthoni patikában, de szerintem kissé magas az ára ehhez.

BcomBIO Tápláló Hidratáló Krém

BcomBIO Tápláló Hidratáló Krém
2019. november 25.

Nyáron éjszakai krémként használtam, ősszel pedig nappalra BB alá. Reggelre párnázott, sima arcbőrt kaptam, az illata és az állaga kellemes, külön jó hír, hogy a sejtjeim úgy jutottak cukorhoz/tápanyaghoz, hogy nem híztam tőle :) A parfümről sajnos nem találtam infót, hogy mennyire organikus, ezen túl barátságos az INCI, jó pont a légmentes tubus. Akinek fontos a minősített organikus származás, azoknak ez egy jó alternatíva lehet, korosztáklytól függetlenül.

BcomBIO Matt Hidratáló Fluid

BcomBIO Matt Hidratáló Fluid
2019. november 25.

Könnyed állagú, közepesen tartósan mattító (ez persze bőrtípustól függ) fluid, ami a melegben kifejezetten kellemesen viselkedett. Úgy mattít, hogy közben nem lesz sivatagosan száraz vagy természellenesen ragyogásmentes az arc. A növényi összetevők által táplál, a hyaluronsav is elég jó helyen szerepel az INCI-ben, azaz mindenképpen jó vétel akinek fontos az organikus származás. Külön plusz pont a légmentes tubus és az adagolója sem köpköd. Illatra édeskés növényi (a márka több termékére is érvényes ez).

BcomBIO Intim Tisztító Gél

BcomBIO Intim Tisztító Gél
2019. november 25.

Korábban nem használtam ilyen tipusú terméket, de nyáron hozzájutottam egy flakonhoz (barátnővel megosztottuk) és a legjobb alkalomnak gondoltam a meleg idő és a gyakoribb zuhanyzás miatt.
Kellemes, könnyen de kissé gyengén felhabzó sűrű gél, enyhe illattal (nem parfüm, inkább olyan natúr tej). Hetente többször használtam, a 100ml pár hete fogyott el, ezért sem írtam addig véleményt. Irritációt nem okozott, frissítő érzetet nyújtott. Ezt a plusz érzést jövő nyáron is be fogom vetni, mert pl. ha csak letusoltam egy ruhaváltás miatt, akkor az intim területet megmosva valóban tisztaságérzetet adott. Nekem az ára picit magas, de megvan az oka.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2019. június 24.

trnd projektbe jutott barátnőmtől kaptam tesztelésre. Átlátszó, zselés színű, illatmentes gélkrém. A pattanás utáni piros foltokra használom estére vastagabban és valóban gyorsabban és kevésbé hegesedve gyógyulnak a sebek.A kisfiamnak a macskával való játék utáni karmolásokra is használtam valamint férjem borotválkozása után (áll alatt mindig megvágja magát). Arcra és kisgyermeknél mindenképpen javaslom. "Cica"krémek helyett megfelelőbb, könnyebben terül.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. június 24.

trnd projektbe jutott barátnőmtől kaptam tesztelésre. A mini flakonból nehéz volt kinyerni a szinte gél állagú lemosót viszont a hatása kárpótolt.
Abszolút nincs illata, sminket nem de a nap végén az izzadtságot és a szükséges tisztítást úgy végzi el habzás nélkül, hogy utána mégis azt érzem, tiszta vagyok de nem lett lemarva az arcom, a piros foltok sem lobbannak be tőle, nem kiált lotionért vagy krémért. Tusfürdőnek nem használnám mert ahhoz túl tömény az állaga, de arcra és kisgyermeknél mindenképpen javaslom. Az ára picit magas nekem.

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2018. február 10.

Télen csak olajtusfürdőkkel tudunk élni mert annyira idegessé válik a bőrünk, kenegetni kell, hámlik, viszket. EZ a testápoló ( a krémmel együtt) erősiti a bőr saját védőköpenyét így nem lesz sérülékeny illetve nyugtat is. Az illatát szokni kell, de lassan fogy, visszazsirozza a bőrt és kuponnal elérhető ára van.

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2018. február 10.

Ovodai csoportban néhány anyukával együtt bevetettük mert nincs rosszabb mint egy viszkető, őrjöngé gyermek. Az ovis nénit is meg tudtuk győzni, hogy ha gond van ezt használja mert a körforgást csak rendszeres használattal lehet megállítani.
Hámlás, viszketés és gyulladásos tünetekre vetettél be és nagyon jól muzsikált. A kuponnal kedvezményesen meg is tudták venni az anyukák.