beauty.squirell

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balzsam Labor Tradition & Science Éjszakai Krém

Balzsam Labor Tradition & Science Éjszakai Krém
2013. augusztus 1.

Nagyon-nagyon szép az összetevőlistája, tele jótékony növényekkel, amelyek a bőr éjszakai megújulásában segítenek. Nagyon sok puhító, hidratáló összetevő van benne, ami a regenerálódásában, rugalmasság megőrzésében nagyon fontos.
Könnyed állagú krém (nem annyira géles mint az előző 3 termék). Az esti arctisztítás után nagyon gyorsan terül és szívja be a bőr. Kellemes növényes-gyümölcsös illat, de visszafogott, amit felkenés után már nem is lehet érezni, csak a tégelyben intenzív.
Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros, olajos utóérzetet és reggelre sem fényesedik ki az arcbőröm. Èjszakai krémnél nem szempont, de mivel nappalra fejti ki pozitív hatását, ezért kijelenthetem, hogy a nappali krémemből kevesebb kellett, a smink is szebben nézett ki.
Szebb arckép, az esetleges börszinbeli (pigmentfoltok) eltéréseket halványítja és reggelre kipihent arcot eredményez.
Ilyen éjszakai krémre vágytam – hatása, összetevői, megjelenése mind kiválóak. Àr/érték arányban megfelelő.

Ziaja Narancsolaj Tusfürdő

Ziaja Narancsolaj Tusfürdő
2013. július 29.

Mint egy aromaterápiás fürdőzés – frissítő, élénkítő és elvarázsol. Az illata olyan édeskés narancsos, egy ideig meg is marad a bőrön.
Könnyen felhabzik, lágy és használat után az olajnak köszönhetően testápolót se kell használnom mert annyira puha marad a bőröm.

Ziaja Kids Bath & Shower Gel Bubble Cola

Ziaja Kids Bath & Shower Gel Bubble Cola
2013. július 29.

Nemcsak gyerekeknek, hanem felnőtteknek is való. Az illata valóban kólás, vízzel keveredve érződik erősebben, de a bőrön csak közelről és rövid ideig érezhető.
Nem fogja meg a kádat, jól habzik, nem szárit, gazdaságos kiszerelés és ennyi móka kell a fürdőszobába! Az állaga kicsit folyékonyabb, mint a többi tusfürdőnek, de amúgy sem szeretem a krémeseket, amelyek nehezen oldhatóak fel zuhanyzáskor.

Ziaja Olíva Kézkrém

Ziaja Olíva Kézkrém
2013. július 29.

Hasonlókat tudok írni – a visszajelzések alapján – mint a kókuszos esetében. Ez inkább a zöldes/natúrabb illatokat kedvelőknek való, azaz akiknek a kókusz túl sok lenne. Hatásban egyformán jó a két termék, azaz gyorsan beszivódik, nem hagy ragacsos érzetet az ujjakon (ami kézmosáskor csúszós érzetüvé válik) és praktikus hosszúkás a csomagolása.

Ziaja Kecsketejes Kézkrém

Ziaja Kecsketejes Kézkrém
2013. július 29.

Hasonlókat tudok írni – a visszajelzések alapján – mint az olivás esetében. Ez inkább a natúr illatokat kedvelőinek való, azaz akiknek a kókusz túl sok lenne. Hatásban egyformán jó a két termék. Most ebben a melegben sem marad ragacsos a kéz bekenés után, azaz nem csak télre ideális hanem tavasszal—nyáron is.

Update: Anyukámnak beszereztem egy teljes kiszerelést, mert praktikus a csomagolása (nem duci hanem elegáns hosszúkás) és elégedett a hatásával ö is.

Ziaja Rose Butter/Rózsavaj Hidratáló Nappali Arckrém

Ziaja Rose Butter/Rózsavaj Hidratáló Nappali Arckrém
2013. július 29.

Barátnömnek adtam oda tesztelésre mert nálam az Algae SPA volt soron. Neki közel normál böre van, igy arra voltunk kiváncsiak, hogy zsirositani fogja-e. Az ö véleménye olvasható:
"A magyar honlapon még nem találtam sok információt róla, ezért a német nyelvűn indultam
el, mire is jó egy a krém. Hasonlóan 30+ korosztálynak ajánlott, igazoltan egyenletessé és feszessé teszi a bőrt, hatékony a fakó bőrrel szemben is. Tetszik, hogy vannak benne értékes lipidek (bár nincs INCI- listám, de ahogy a leírásban olvasom az aktív hatóanyagok közt van számos zsírosító-olajozó összetevő is. A minta elhasználása alatt (4 nap) nem tapasztaltam se kiütést vagy pirosságot és a meleg időt is jól tolerálta a krém. Akinek zsirosabb, problémás böre van, neki´nem ajánlanám, de a normál/száraz börre igen."
Bár a fent olvasható Alga SPA krém számomra teljesen megfelel, úgy vélem a hidegebb évszakban
lehet a rózsavajas megfelelő alternatíva.

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj
2013. július 29.

Az egyik kirándulás után próbáltam ki ezt a vajat, amikor a fényvédelemről nem gondoskodtam elég körültekintően és kissé megpirultam.
Anyukám mindig is visszasírta a gyógyszertárban kapható kakaóvajat (hidratál, táplál, barnít
ugyanakkor nagyon zsíros és sokáig ragad tőle az ember). Nos, ez valami hasonló, de a rossz
tulajdonságok nélkül – ugyanis gyorsan terül, nem ragad és hasonlóan kellemes kakaós illata van
(nem a vaníliás, csokis típus hanem igazi kakaós). A lepirult börömet nyugtatta, táplálta és nem hámlottam le hanem szépen bebarnultam.
Ahogy láttam tégelyben kapható ami praktikus és az utolsó cseppig is kinyerhető belőle. Az ára
is rendben van. Télre is biztos jó szolgálatot tesz majd, de nyáron is megfelelő utólagos ápolásra.

Alverde Ecsetes Korrektor

Alverde Ecsetes Korrektor

Kolléganöm véleményét tolmácsolnám (27 éves Alverde rajongó):
"Hát, ha nem lenne se tünne fel. sajnos ez sem lesz a kedvencem, igazából már csak azért használom, mert több mint 1000 ft volt és sajnálom kidobni. Van valamennyi fedése, de elég sokat kell szórakozni vele, hogy kihozzon belöle vmit az ember lánya. 2-re pontoznám."

Alverde Ásványi Púder

Alverde Ásványi Púder

Kolléganöm véleményét irnám le (27 éves, zsirosabb böre van):
Sajnos ez sem lesz a kedvencem, igazából már csak azért használom, mert több mint 1000 ft volt és sajnálom kidobni. van valamennyi fedése, de elég sokat kell szórakozni vele, hogy kihozzon belöle vmit az ember lánya. 2-re pontoznám."

Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray

Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray

Kolléganöm véleményét másolnám be (27 éves, nagy Alverde használó):
"Nagyon nem jött át ez a termék. :( Ha kicsit is fújtam a hajamra hajmosás után, szárítás elött, akkor is full zsíros lett a hajam annyira, hogy újra kellett mosnom! Próbáltam, hogy hajvégápólónak használok belöle szétkenve elöbb a tenyeremen, de semmi. ugyanis ha keveset használtam, semmit nem ért, sokat meg nem lehet, mert zsírosít...Annyi, hogy jó illata van."