beauty.squirell

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Men Roll-On Szemkörnyékápoló Szérum

Alverde Men Roll-On Szemkörnyékápoló Szérum
2013. július 25.

Kolléganöm véleménye (aki 27 éves és a párjának vette):
"Páromnak vettem, de nem használja - sejtettem... a plussz procedúra miatt :) Pedig praktikus a golyós kiszerelés! Egyébként nem sokat ér. használgatom helyette, hogy fogyjon - annyira nincs azért férfias illata - de biztos nem veszem újra. 3 pont, a praktikus kiszerelés miatt.

Alverde Alma Papaya Sampon

Alverde Alma Papaya Sampon
2013. július 25.

Kolléganöm véleményét irnám le (27 éves, nagy Alverde-fan):
Nagyon kellemes gyümölcsös illata van, az elsö mosásnál kevésbé, a második mosásnál már sokkal intenzívebben habzik. Jól tisztítja a hajat, nem szárít és nem is zsírosít. Nagy kiszerelés, úgyhogy gazdaságosan megvásárolható. Még csak félig van az elsö tubus, de már beszereztem még egyet a biztonság kedvéért. mintha olyat is olvastam volna, hogy csak limitált kiadás, de nem tuti. 5 csillag!!! :)

Ziaja Marine Spa Algae Feszesítő Krém

Ziaja Marine Spa Algae Feszesítő Krém
2013. július 23.

Egy Ziaja-termékbemutató keretében jutott hozzám ez a kis kék csoda. Alapvetöen nem vagyok egy hüséges krémhasználó, mert egy idö után mindegyikben találok valami problémát (túlreklámozott, nem tetszik a csomagolása, nem jó az ár-érték aránya, zsirositja a böröm stb.).
A téli idöszakban bevált krémet nem akartam nyáron is folytatni, átmeneti megoldásként a Bioderma Sensibio Light-ot használtam, de az egy nappali krémnek számomra borsos árú.
Ami megfogott ebben a termékben:
- nemcsak feszesit hanem hidratál is
- az arc viz-olaj háztartására is ügyel
- kellemes friss (vizes) illata van (nem, nem algás és nem is hináros)
- kiadós a tégely hiszen 50ml/1400 Ft és mivel enyhén vizes börre viszem fel, igy a kissé zselés állaga hamar beszivódik, nem kell sok.
- mivel idén leszek 30 éves, korosztályomnak megfelelö a krém (sose volta oda az olyan dolgokért, hogy 20 évesen ránctalanitós krémet használjak, de a megelözés szükséges)
- habár az ismertetö irja az UV-szüröt, nincs feltüntetve egyéb adat róla - nem gond, mert a BB krémemben va fényvédö.
- felüditö, frissitö a letisztult, világitó-kék csomagolása is.
Ùgy érzem megtaláltam benne a tavaszi-nyári krémemet.
Olyanoknak ajánlom, akiknek nincs extra kivánalma egy hidratáló-feszesitö krémmel szemben. Azt nyújtsa a krém, amire a börnek ennyi idösen szüksége van.

Ziaja Kakaóvaj Testápoló

Ziaja Kakaóvaj Testápoló
2013. július 22.

Habár anyukám a régi (retró, gyógyszertárban kapható) kakaóvajra esküdött, mikor kibontottam és megmutattam neki
- az illatát (nem csoki, nem édes kókusz hanem valóban kakaó illat egy kis enyhe vajjal) és
- az állagát, ami krémes de nem zsiros és utána lehet öltözni valamint
- könnyen kenhetö mint egy testápoló, de ez nem vesz el a hidratáló tulajdonságaiból
azt mondta, hogy ez annyit tud mint amire ö vágyik. Ès nekem is tetszik.
Sosem voltam testápoló illetve testkrém párti, de ennek a kezelhetösége és a hatása meggyözött.
200 ml 1200Ft-ba kerül (bolttól függöen):

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2013. július 17.

Èdesanyám használja rendszeresen, de amikor hazamegyek, akkor én is öt szoktam az arcomra kenni, de nem nappalra (arra elég a BB krém) hanem éjszakára, mivel nincs benne fényvédö.
Szóval egy 53 éves, normál börü nö véleményét olvashatjátok:
- letisztult, visszafogott, egyszerü de mégsem low-budget csomagolás. Fehér tégely+ezüst betük.
- védöfólia és teljesen teli tégely (50ml)
- igazi krémes állag, könnyed krémes illattal (nem érezhetö ki belöle semmilyen tej vagy szénaszag, ha valaki ettöl félne) azaz nem a parfümöt érzem ki belöle, hanem semleges.
- könnyen kenhetö, de tavasszal-nyáron vigyázni kell az adagolással azoknak, akiknek zsirosabb a böre, ugyanis valóban beszippantja a böröm és feltölti, de a felesleg megül rajta ezért érdemesebb több kisebb részben felkenni.
- lehet rá sminkelni, nem csúszik meg rajta vagy morzsolódik le.
- egy hét után élettel telibb az arcom, az apró ráncokat szépen normalizálja (a nagyobbakkal nem akar mit kezdeni, mert ez egy hidratáló krém)
- egyenletes börtónust ad.
Saját részemröl azt tehetném hozzá (kifényesedésre hajlamos a böröm), hogy nem okozott se pattanást, se gyulladást de az adagolásra nekem is figyelnem kell. Inkább kevesebbet viszek fel, csak ne csücsüljön rajta reggelig a felesleg.
Àr-érték arányban megfelelö azoknak akik nem a megszokott márkákat keresik (1000 HUF / 50ml)

Alverde Men Duschgel + Shampoo

Alverde Men Duschgel + Shampoo
2013. július 17.

Kolléganö véleménye:
Páromnak ezt szoktam venni, nagyon szereti mind tusolni, mind hajat mosni. Kellemes férfias illata van, egyáltalán nem az a fajta, aminek az illatát aztán felhöként húzza maga után az ember. Már volt, hogy ajándékba is vettem olyannak, aki most próbálkozik az SLS mentes termékekkel elöször. Szerintem nem nyúltam félre vele.
Jó hogy 2in1 mert a pasik nem nagyon szeretnek pepecselni ezer flakonnal, olvasgatni hogy mit mire. :) 5 csillag

Ziaja Baba & Gyermek Testápoló Tej

Ziaja Baba & Gyermek Testápoló Tej
2013. július 16.

Elöször oda akartam adni egy kisgyermekes párnak, de egyszer a kezembe került és bekentem magam a meleg viztöl kipirosodott nyakam-mellkasom. Olyan kellemes az egész krém érzete, könnyen kenhetö de mégis olyan telt krém (ahogy egy babakrém lenni szokott), de nem zsiros és rögtön tudtam öltözni is. Megnyugtatta a börömet, nem fényesedett ki és nem csak ideig-óráig hatott a puhasága.
A doboza (zebra van rajta), az adagolója (kis lyukon jön) és a sürü állaga miatt nálam maradt.
Àr-érték arányban számomra veri a sima testápolókat amiket amúgy is túl parfümösnek "mü"-nek tartom. 800-900 Forint / 200 ml.

Ziaja Kókuszos Kézkrém

Ziaja Kókuszos Kézkrém
2013. július 16.

Megfelelö az állaga, jól adagolható, nem folyik ki az ujjaim közt.
A csomagolása olyan kis aranyos, visszafogott de kézbe simuló, táskában is elfér és massziv.
Nem ragad, nem képez filmréteget és ha kezet is mosok akkor sem érzem, hogy elötte fél órával bekentem a kezem. Az illata adagolásnál erös, de nem válik zavaróvá. Hidratál.
Akciótól függöen 600-800 Ft / 80 ml.

Ziaja Olíva Olajos Tusfürdő

Ziaja Olíva Olajos Tusfürdő
2013. július 16.

Unisex illat, megfelelö frissités és ápolás (ami nekem annyit jelen, hogy nem szárit hanem inkább olyan kellemes érzetüvé varázsolja a böröm, de a luxusápolást nem fedi le) valamint jó ár-érték arány.
Aki megrögzött tejszines-szines-szagok tusfürdömániás, nekik nem ajánlom, hiszen "egyszerü" áttetszö zöld szinü a folyadék benne, kissé zselés az állaga, ami miatt nehezebb habositani, de remekül terül. Nyárra tökéletes!
Akciótól függöen 700-900Ft / 500ml.

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém
2013. július 12.

Egy Rossmann-os akció keretében jutottam hozzá és tél óta folyamatosan használtam, mert annak ellenére, hogy az éjszakai krémek köztudottan "zsirosabbak, teljesebbek" (és ezáltal nehezebben szivódnak be), tavasszal és most a meleg nyári höségben sem zavarta meg a börömet.
2 naponta használok Lubexyl-t ami köztudottan anti-zsirozó hatású - a köztes napokon pedig szappant -, de az egyensúly miatt kellett a hidratálás.
Az illata kellemes, az állaga csak elsöre tünik sürünek, de arcon (föleg ha kissé még nedves) könnyen kenhetö, szépen beszivta a böröm (orca-homlok-áll + nyak) és kb 5-10 perc után a felületi fényesedés is elmúlt (mondjuk éjjelre mindegy is).
Ùgy vettem észre, hogy napközben kevésbé fényesedett ki a böröm, abszolút nem száraz (akkor sem, ha kevesebbet iszom) és a szem körüli kezdödö apró ráncok sem rosszabbodtak.
Még megemliteném, hogy a letisztult, visszafogott (de nem low-budget) csomagolása is tetszik, jól mutat a sok szines-szagos kence között a fürdöszobában. Jó ár/érték arányú termék.