beauty7

Regisztráció dátuma: 2015. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2020. március 30.

Pár hete használom a clear skin szérummal együtt, reggel és este hidratáló alá. Észrevehető, hogy a bőröm jóval ragyogóbb és a színe egységesebb lett, tehát foltok halványításában tényleg hatásos. Kicsit ragacsos eleinte, de hamar beszívódik, így ez nem von le nálam semmit az értékéből. Nagyon kellemes használni, nagyon szeretem.

Beauty Glam Clear Skin Serum

Beauty Glam Clear Skin Serum
2020. március 30.

Pár hete használom, sokat segít a mitesszerekre hajlamos bőrömön. Pórusokat látványosan összébb húzza, nagyon szépen kitisztítja őket, és lényegében mindent betart amit ígért. Így sokkal simább, egyenletesebb lett a bőröm. Az orrom hámlásával folyton küszködtem, ez végre azt a problémát is megoldotta. Felvitel után gyorsan szárad, egy nagyon rövid ideig ragacsos is, de mindig hidratálok utána, akkor pedig rögtön elmúlik. Én reggel, este használom, a C vitaminos szérummal együtt, mindkettőből 2 cseppet, így vált be a legjobban. Vigyázni kell, hogy ebből ne kerüljön fel túl sok, mert olyankor hajlamos kicsit leperegni, de ez tényleg könnyen kiküszöbölhető.

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

L'Oreal Paris  Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin
2020. március 30.

Nagyon jó kis könnyű hidratáló. Nincs száraz bőröm, de nagyon érzékeny, ezért választottam ezt a fajtáját. Este és reggel is ezt használom. Hamar beszívódik, így nem kell sokat várni reggelente, hogy rásminkelhessek, ráadásul szép alapot is biztosít. Puha, ragyogó, hidratált bőrt nyújt, sokkal szebb az eredmény, mint eddig bármelyik hidratálómnál, smink előtt és után egyaránt. Az illata először kicsit erős, de engem nem zavar, már meg is szerettem.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2020. március 30.

Kicsit féltem tőle, mert egy olyan felkapott termék, amiről sajnos sok rosszat is lehet hallani. Ennek ellenére beszereztem miután egy másikban csalódnom kellett. Nagyon szeretem benne, hogy gyönyörűen el lehet dolgozni, nem kell sietni vele. Használom szem alá és kisebb bőrhibákra is. Ha gyengébb fedésre van szükségem gyorsabban dolgozom el, ha kicsit erősebbre, hagyom kicsit állni a bőrömön. Alapvetően közepes fedést biztosít. A neutralizer árnyalat van meg, ami egy világosabb sárgás árnyalat, ez az első olyan korrektorom ami ennyire tökéletesen passzol a bőröm színéhez, imádom. Sajnos elég gyorsan fogy, nagyjából két hónapot bírt, de nagyon jó ez a csavaros megoldás, így szinte minden cseppet el lehet használni. Ezt akadályozza kicsit a szivacsa, de azt le lehet venni ha valakit nagyon zavar. Én személy szerint szeretem, semmivel sem tartom rosszabbnak higénia szempontjából, mint azokat ahol az applikátor belelóg a korrektorba.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. március 30.

Jó kis termék, én főleg nem kiöblítendő hajápolóként használom. Sokkal puhább, könnyebben fésülhető, egészségesebbnek tűnő tőle a hajam. Pár hónapja használom, tartós változást nem igazán vettem észre, de ettől függetlenül én szeretem. Ráadásul imádom az illatát, ami szerencsére sokáig meg is marad a hajamon.

Alverde Kipirosodás Elleni Alapozó

Alverde Kipirosodás Elleni Alapozó
2020. március 30.

Mikor elkezdtem zöld korrektort keresni ez volt az első ami a kezembe akadt. Nagyon szépen segít semlegesíteni a pirosságot, de nekem a ragacsos állaga nagyon nem tetszik, nehezen lehet bánni vele és nehéz szép eredményt elérni így. De még úgy is nekem elég furcsa a fénye. Tényleg csak nagyobb kiterjedésű pirosság elfedésére való (nekem mondjuk nem erre lett volna szükségem, de ezért persze nem vonok le csillagot), mert hatalmas kiszerelés, fél év után nálam szerintem a negyede sem fogyna el .

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2020. március 21.

Sok idő kellett, de ezzel végre véget ért az erős fedésű alapozó korszakom! Előtte Revlon alapozót használtam, amit nagyon szerettem, de amióta ez megvan egyszer sem nyúltam felé. Nem hibátlan a bőröm közel sem, de rájöttem, hogy bőrhibák elfedéséhez nem kell az egész arcomat erősen fedő alapózóval terhelni. Nekem annak ellenére, hogy nem száraz a bőröm, szükségem van alá egy könnyű, vízbázisú hidratálóra, úgy a legszebb az eredmény. A bőröm színét szépen felveszi, így az sem lehet gond, ha nem tökéletes a színválasztás. Nekem egyébként vanilia nude árnyalat van meg, szépen passzol a világosabb, sárgásabb bőrömhöz. Sűrűbb állagú, mint amire számítottam, ennek ellenére nagyon egyszerű szépen felvinni. Nekem legjobban az vált be, hogy ecsettel felviszem, majd nedves szivaccsal dolgozom el. Egész nap szép marad, minimálisan fényesedik át, de az könnyen korrigálható. Nagyon örülök, hogy rátaláltam! :D

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Contour Concealer

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Contour Concealer
2020. március 21.

Szem alá és bőrhibákra próbáltam ezt a korrektort. Imádtam benne pár dolgot, de sajnos a negatívumok miatt nem tudott összességében meggyőzni. Erős fedésű, de nagyon szép, selymes felületet ad, ilyet még egyik korrektornál sem tapasztaltam, nagyon tetszett. Nap végéig is tökéletesen a helyén maradt. De túl hamar szárad, így nagyon gyorsan el kell dolgozni, ami számomra egyáltalán nem kényelmes. Ebből kifolyólag, ha elsőre nem volt tökéletes a végeredmény, utána nem tudtam szépen sem építeni, sem javítani. Ez nálam óriási hátrány sajnos, mert szeretek ügyeskedni a legszebb eredmény érdekében. És nagyon gyorsan fogy. Nagyjából egy hónapig, ha tudtam használni anélkül, hogy észrevettem, hogy már alig van benne. Így bár elhasználtam és szerettem is részben, de nem fogom újravenni.

Artdeco Castor Camouflage Fixálópúder

Artdeco Castor Camouflage Fixálópúder
2019. október 23.

A sok jó vélemény miatt vettem meg ezt a terméket, de még így is sikerült meglepetést okoznia. Nagyon természetes rajtam, el sem hiszem mennyire, ilyet még nem láttam. Mintha semmi púder nem lenne rajtam, de mégis fixál és nem fényesedik át utána az arcom. Az is hozzátartozik mondjuk, hogy nekem nem ad teljesen matt végeredményt, és én pont ezt is reméltem tőle. Lehet több rétegben mattabb, én úgy nem próbáltam. Még csak nemrég kezdtem el használni, így arról, hogy mindennapi használat mellett mennyi ideig tart ki nem tudok nyilatkozni. Kíváncsi leszek arra is, hogy nyáron 30 fok feletti hőmérsékletben hogy fogja bírni. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok vele, nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a kis púderre. A doboza is meglepett hogy tényleg milyen kis pici, de ecsettel kényelmesen tudom használni, örülök is hogy végre nem foglalja el az egész neszesszeremet a púderem :D

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2019. október 23.

Én nem mondanám a bőrömet sem zsírosnak sem kombináltnak, mégis nagyon bevált ez az alapozó. Szépen és természetesen fest rajtam, ilyen kevés gondom még egy alapozóval sem volt. Sosem érzem úgy hogy sok van rajtam vagy hogy épp kéne még egy réteget felkenni vagy újra kéne sminkelnem egy esti program előtt. Magában elég matt eredményt ad rajtam, és bár a legtermészetesebb mattot amit valaha láttam, én aláhidratálok és ragyogást biztosító primert használok, így érem el azt a hatást amit szeretnék. Púdert ennek ellenére mindig használok felé, a korrektor miatt muszáj, az alapozó épp elég tartós magában is. Szerencsére mostanra sikerült végre megtalálnom azt a púdert is ami kicsit sem rondít bele a természetességébe, tényleg csak még tartósabbá teszi az egész sminkemet. Fél éve használom ezt és nagyon nem tervezem lecserélni, egyedül azt sajnálom, hogy beszerzése a legtöbb árnyalatnak nem olyan egyszerű, ez persze nem von le semmit abból mennyire imádom!