beautybaby18

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revers Cosmetics Colors Day 24h Mineral Foundation

Revers Cosmetics Colors Day 24h Mineral Foundation
2017. október 31.

Teljesen megérte megvásárolni. Sok fajta alapozót kipróbáltam ebben az árkategóriában és drágábbat is. Nekem pont elég a fedése pedig van néhány pattanásom, és nem lettem tőle még ragyásabb. Krémes az állaga, kellemes az illata. Mindennap használom: reggel felkenem az arcomra és délután lemosom, meg sem mozdul. Elégedett vagyok vele, újraveszem.

Jessup Professional Makeup Set Pro

Jessup Professional Makeup Set Pro
2016. március 24.

Ajándékba kaptam, és nagyon örülök neki. Jó pufi ecsetek. Mivel gyapjú szálas, ezért alapból van egy "szaga", ami szerintem többszöri mosás után fog csak eltűnni. Nekem van gyapjú párnám, ugyanilyen szaga volt annak is, amíg új volt. Ettől függetlenül jól kihasználható, puha ecsetek. Nem ismertem ezt a márkát, de ajánlani tudom mindenkinek. Gondolom a többi ecsete sem gagyi, igényesen ki van dolgozva, öröm vele dolgozni.

Uma DD Cream

Uma DD Cream
2015. június 30.

Szép bőrképet ad, az illata mennyei:-) nekem önmagában is elég, nem kell alá hidratáló krém. Újra fogom venni.

Fa Pink Passion Deo Spray (régi)

Fa Pink Passion Deo Spray (régi)
2015. június 30.

Szeretem, mert jó az illata, és a krémes változatokkal ellentétben, nem fogja meg a ruhámat. Nem ezt használom minden nap, de bent van a táskámban szükség esetén napközben is befújom magam vele.

Essential All Cover Stick Korrektor

Essential All Cover Stick Korrektor
2015. május 22.

Nekem sem vált be..nehéz felvinni, és akármit csinálok úgyis látszik mert nem tudom elkenni. Inkább nem is használom. 2 pont, mert ettől másnak jó lehet, de én tuti nem veszek még egyet belőle..

Uma Professional Korrektor Paletta

Uma Professional Korrektor Paletta
2015. május 22.

Nagyon jó, és praktikus korrektor. Elfér a neszeszerben, bárhová magammal vihetem. Szeretem az állagát is, jó, hogy nem folyékony.

Paese Make Up Base Matte

Paese Make Up Base Matte
2015. május 22.

Nekem bevált a kombinált bőrömre, én is rizspúderrel együtt használom, így az eredmény tökéletes még a melegben sem olvadt le rólam a smink.

Avon Trueglow

Avon Trueglow
2014. szeptember 19.

Évek óta megvan, és még mindig friss, nagyon finom illata van. Nem tudom lehet-e még kapni, régóta nem láttam a katalógusban. Kár lenne, ha kivonnák a forgalomból!

Avon Naturals Korpásodás Elleni Sampon

Avon Naturals Korpásodás Elleni Sampon
2014. szeptember 19.

Nekem nem vált be, még jobban viszketett tőle a fejbőröm. Nem venném újra.

Paese Cream Camouflage Cover

Paese Cream Camouflage Cover
2014. szeptember 19.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel, sokkal jobban fed, mint amiket idáig kipróbáltam. Sűrű az állaga, így nem folyik le rólam, és egész nap tartós marad.