beautycare

Regisztráció dátuma: 2017. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Boom! Fogtabletta

Lush Boom! Fogtabletta
2018. január 6.

Csak a mintát próbáltam ebből, de nálam pozitív csalódás volt. Nem vagyok egy nagy Lush fan, de nálam jól fehérítette a fogakat és mérföldekkel tisztábbnak éreztem a fogaimat. Szerintem nagyon jól ápol és abszolút nem vészes a tabi elrágása sem, az íz is szokás kérdése, belehalni biztosan senki nem fog ;)

Balea Pfirsich & Cocos Hidratáló Hajkúra

Balea Pfirsich & Cocos Hidratáló Hajkúra
2017. november 24.

Helyes kis pakolás, szuper illattal. Minimálisan táplál, de a Balea termékek nálam minimális hatásfokkal működnek. Ezt is amolyan tűzoltásra javasolnám, ha nincs más kéznél, de valamit szeretnénk táplálni a hajunkon.

Gliss Kur Total Repair Azonnali Regeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Total Repair Azonnali Regeneráló Hajpakolás
2017. november 24.

Nálam bevált. Bármikor, amikor nem szeretnék sokat kiadni és rossz állapotban van a hajam, ebből egy 3-4 kúra és azért érezhetően jobb is. Ár-érték arányban jó, de nyilván csodákat ne várjunk ennyi pénzért.

Nivea Creme

Nivea Creme
2017. november 24.

Ez jó. Sajnos nem szeretem a Nivea-t, mert nálam durván a "mű' kategóriába esik, a sok durva összetevőjével, ez az egyetlen krém, amit a mai napig használok. Én főként a száraz ajkakat szoktam vastagon bekenni vele és amint beszívódik, utána tartósan hidratál is!
Nagymamám arcra használja, de neki ezt a nagyon tömör krémet be is szívja a bőre és nem tudom, hogy ettől-e, vagy genetika, de a korához képest aligha ráncos.

Syoss Supreme Selection Oleo Rich Ápoló Olaj Sampon

Syoss Supreme Selection Oleo Rich Ápoló Olaj Sampon
2017. november 24.

Sajnos nagyo elnehezítette a hajamat és zsíros lett tőle..

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillare Tápláló Kondicionáló Zabtejjel

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillare Tápláló Kondicionáló Zabtejjel
2017. november 23.

Nagyon jó! Hidratált, ahogy kell! Bársonyos hajam lett tőle.

Yves Rocher Selymes Tápláló Hajbalzsam

Yves Rocher Selymes Tápláló Hajbalzsam
2017. november 23.

Csodákat művelt a hajammal! Nagyon puha és hidratált lett tőle! Nekem tetszik ez a természetesebb, nem parfümözött illata, jó érezni a zabot benne!

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)
2017. november 23.

Nagyon szuper! Ez tényleg bevált nálam, száraz hajvégeim vannak, a hajam pedig hajlamos a zsírosodásra. Azt kell, mondjam pozitívan csalódtam.
Alapból nem szeretem az Yves Rocher-t, mert ugyan nagyon pozitívan indultam neki a márkának, nagyon silány termékeik vannak, de ez azért megéri.

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó
2017. november 23.

Még tinikoromban használtam, akkor nagyon szerettem a lágyabb, levegős textúráját. Nem rossz, de azóta tudom, hogy létezik sokkal jobb is.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. november 23.

Nálam brutál rossz ez a spirál... sokat vártam tőle, mert volt egy másik ebben a márkában, ami göndörített, kifejezetten felfele ívelő pillákat csinált, de ez... ezzel az ecsettel akárhányszor próbálom, konkrétan semmi jót nem érek el..