beautydream

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrprobléma: -

Fa Nutriskin Maximum Protect Golyós Dezodor

Fa Nutriskin Maximum Protect Golyós Dezodor
2015. április 28.

Az illata természetes, friss, virágos. Izzadásgátló hatása tökéletes, viszont az összetevői nagyon csúnyák.

Balea Dusche&Creme Guava Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Guava Tusfürdő
2015. április 28.

Balea tusfürdők a legjobbak! Mindössze 280.-ft, az illatuk szuper, bőrünket puhává varázsolják.

Dove Invisible Dry Deo Spray

Dove Invisible Dry Deo Spray
2015. április 28.

Az illata természetes, friss. Nem hagy foltot a ruhákon és a bőrömet sem irritálja. Ár-érték arányban is szuper!

Playboy Play It Spicy EDT

Playboy Play It Spicy EDT
2015. április 28.

Ár-érték arányban tökéletes. Az illata kellemesen édes, de mégis friss. Tartóssága viszont gyenge közepes.

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2015. április 28.

Nagyon jó! Könnyű vele dolgozni, gyönyörű szép színek, akár a hétköznapokra, akár alkalomra. Tartós! A matt színek kevésbé pigmentáltak mint a csillogósak, de attól még rendesen látszik.

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej
2015. április 21.

Nagyon szeretem. Főleg ha kézzel viszem fel a bőrömre, mert utána puha, selymes érzést hagy maga után. Az ára korrekt. Az illata finom, természetes, kellemes. A sminket viszonylag könnyen lehozza.

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2015. április 21.

Nagyon szeretem! Testradírként használom, puha selymes bőrt eredményez, a radírozó szemcsék tökéletes nagyságúak és kellemes, élvezetes érzés ezt használni. Az illata pedig finom, friss. Az elhalt hámsejteket szépen eltávolítja, de nem annyira, hogy szárítson. Testápoló nem szükséges utána. Sajnos az ára borsos, de egy próbát mindenképp megér!

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2015. április 21.

Durván radíroz, ezért féltem is, hogy szárítani fog, de NEM! Nagyon puha, letisztult és matt bőrt eredményez. Láthatóan kevesebb a miteszer és pattanás. 100%, hogy újra veszem. Ez a legjobb arcradír.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2015. április 21.

Száraz bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom,eléggé szárít! Viszont tényleg első használat után láthatóan letisztítja a bőrünket (kevesebb miteszer, pattanás).

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2015. április 21.

Legjobb, imádom az illatát, finom kakaóvajas illat. Kitűnően hidratál. Petróleum-, mesterséges színezék- és tartósítószermentessége pedig plusz pont!