BeautyLoveeer

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gliss Kur Serum Deep-Repair Sampon

Gliss Kur Serum Deep-Repair Sampon
2016. április 16.

Szerintem jó kis sampon. Az én hajamon sokat nem lehet segíteni, mert olyan gyorsan zsírosodik, hogy ezen még egy sampon sem segített, ahogy ez sem, szóval nem okozott gondot. Az illata finom, puhává varázsolta a hajamat, és talán mintha a hajvégeim sem töredeznének annyira, mint eddig. (Ebben nyilván nem csak ez a termék játszott közre.) Szerintem még újraveszem! :)

Avon Care Tápláló Többfunkciós Krém Kakaóvajjal

Avon Care Tápláló Többfunkciós Krém Kakaóvajjal
2016. április 10.

Én szerelmes lettem. Csodásan hidratál, az illata pedig mennyei.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2016. április 1.

Nagyon szuper körömlakkok, csodás a színválaszték, tartós, egy rétegben is fed, nem is beszélve arról, milyen olcsó. :)

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2016. március 31.

Szerintem tökéletes, én mást nem is várok tőle. Szépen fed, egyenletesen kopik, ivást egész jól bírja, sőt még az evést is, nem szárít.Gyönyörűek a színek, lehettek volna ugyan kreatívabbak, és nem ennyi rózsaszínes árnyalatot,gyártani, de ez teljesen elhanyagolható probléma. Szuper! :)

Catrice Luxury Lashes Dúsító Szempillaspirál

Catrice Luxury Lashes Dúsító Szempillaspirál
2016. január 29.

Nem szoktam ide írni, talán ez a 2. alkalom, de most úgy érzem, muszáj megtennem. Imádom a Catrice márkáját, szinte csak ilyen sminkeket használok,azonban ez a szempillaspirál a legborzasztóbb, amit valaha próbáltam. Nekem a bronz színű van meg. Először csak a keféjével voltam szkeptikus, hiszen nem mindennap lát ilyet az ember (legalábbis én ilyen még nem láttam.) Nem elég, hogy (szerintem) nem lehet vele szépen dolgozni, még annyi festéket is vesz fel, amennyi egy zsiráf szempillájához is bőven sok lenne. Na, meg ez az illat...Minek illatos egy spirál? Jó az illat, de nem idevaló, ráadásul a szememet is csípi. Véletlenül vettem meg, de nagyon megbántam. Nem éri meg az árát.