beautymaniac

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Sun Glow Matt Bronzosító Púder

Catrice Sun Glow Matt Bronzosító Púder
2015. január 3.

A sötétebb árnyalatot vettem meg, és elsőre beleszerettem. Gyönyörű napbarnított színt ad, de könnyen túlzásba is lehet vinni... Újra fogom venni, az eddigi legjobb bronzosítóm!

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base
2015. január 3.

Smink alá hidratálókrémnek jó, de nem mattít semmit... Az illata azért jó. Nem venném újra...

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2015. január 3.

Sokáig a Maybelline egyik alapozóját használtam, de sok jót hallottam a Catrice termékekről, ezért kipróbáltam ezt a fajta alapozót is. Nagyon szép színe van, és jól fed. Púder használata mellett bizonyos ideig mattítja az arcbőrt. A mattsága nem tartós, de ez lehet, hogy az én zsíros bőröm hibája is... Mindenesetre megszerettem annak ellenére, hogy időnként újra kell púderezni az arcomat a fényesség miatt.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2014. május 30.

Két árnyalatom van belőlük: 02 all you need is red és 10 cotton candy. Ezúttal sem kellett csalódnom az essence termékekben! :))) Szuper színek, kedvező ár, viszont nem a legtartósabb... Én imádom őket, biztosan veszek még több árnyalatot! :)))

Revlon Uniq One Coconut

Revlon Uniq One Coconut
2014. május 30.

Gyönyörű fényes, puha lesz tőle a hajam, nagyon jó ápoló! És isteni kókusz illata van! :))))

Playboy Play It Pin Up EDT

Playboy Play It Pin Up EDT
2014. január 18.

Első szaglásra szerelem. :-))))) Imádom ezt az illatot, nagyon kellemes. Nekem szerencsére eléggé tartós is. A jelenlegi nagy kedvencem.

Dove Winter Care Testápoló 2012

Dove Winter Care Testápoló 2012
2014. január 18.

Nagyon jól hidratál és az illata isteni. Kár, h limitált kiadás... :(

B.U. Free Spirit Deo Spray

B.U. Free Spirit Deo Spray
2013. szeptember 29.

Nagyon szerettem az illatát, viszont mivel izzadósabb vagyok, nem sokat használt nekem. Parfümnek szuper lenne, de dezodornak kevésbé.

Acnestop Aktív Krémgél

Acnestop Aktív Krémgél
2013. szeptember 22.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az arckrémmel, a hozzá tartozó habbal és c szérummal együtt használtam. Nagyon csúnya pattanások voltak az arcomon, semmi sem segített rajtuk, amíg el nem kezdtem használni ezeket a termékeket. Már az első használat után látható a különbség, pár héten belül eltűntek a pattanások és az utánuk maradt pirosas foltok is. A krém illata nagyon kellemes, kevés is elég belőle, matt és puha lesz tőle az arcbőr.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2013. szeptember 20.

Nagyon nagy reményeket fűztem ehhez a szappanhoz, több problémám is volt, pár hónapja csúnya pattanások jöttek ki az arcomon, és a bőröm is a zsíros típusba tartozik. Sok jót olvastam erről a termékről, meg is rendeltem. Már kb. egy hónapja használom, naponta kétszer tisztítom át vele az arcom. Minden használat után száraz érzetű volt a bőröm, ami egy szappannál nem csoda, ez megfelelő hidratálással orvosolható. A mitesszereim azonban még jobban befeketedtek, ennek lehetséges, hogy a széntartalom az oka... Ezen kívül az arcom színe, sem volt szép, a tapintása sem volt kellemes a használata mellett. Nekem sajnos csalódás volt ez a szappan, pedig alapból jónak tartom a Manna termékeket. Az árát soknak tartom, mivel nálam nem váltotta be a várt reményeket. Visszatértem egy ennél sokkal drágább, de mérföldekkel jobb arctisztítóhoz, amit előtte használtam... emellett már egy nap után látható volt a változás!