BebcsiK91

Regisztráció dátuma: 2017. november 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2017. december 18.

Egy napsütéses terepi nap után ahol sikerült leégnem, betévedtem egy herbáriába, ahol találkoztam ezzel a csodaszerrel. Pattanásra, égésre, sebre és mindenféle sérülésre használom. Imádom :)

Axe Dark Temptation Tusfürdő

Axe Dark Temptation Tusfürdő
2017. november 9.

Párom rendszeresen használja a tusfürdőt és a dezodort is évek óta. Kipróbált más termékeket is, de mindig visszatér. Nagyon finom az illata, és megfelelően ápolja a bőrét.

Balea Soft-Creme Dusche (régi)

Balea Soft-Creme Dusche (régi)
2017. november 9.

Rendszeresen használom, nem szárítja ki a bőrt, és zsíros érzést sem ad. A minőségéhez képest egy olcsó tusfürdő.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDT

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDT
2017. november 9.

Nagyon finom, karakteres illat. Sokáig a bőrömön hagyom sajnos akkor viszketek tőle.

Palmolive Naturals Ultra Moisturization Tusfürdő

Palmolive Naturals Ultra Moisturization Tusfürdő
2017. november 9.

Minden ami oliva olajos kipróbálom, ez a tusfürdő pedig tökéletes bevált. Száraz bőrömet nem szárítja ki és imádom az illatát. A legjobb, hogy már folyékony szappan adagolós változatban is kapható, amiből egy nyomás egy fürdésre elegendő, így egy nagy flakonos változat 2-3 hónapra is elegendő.

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)
2017. november 9.

Több Manna szappant is kipróbáltam, sajnos nincsenek jó tapasztalataim. Mindennapi használat esetén szárítja a bőrömet, valamint feszül és viszket tőle a bőröm. A shea vajas szappanoktól pedig még inkább zsírosabbnak érzem a bőröm.

Nivea Express Hydration Kézápoló Krém

Nivea Express Hydration Kézápoló Krém
2017. november 9.

Naponta többször használom, nagyon finom kellemes illata van. Gyorsan felszívódik és nem lesz ragadós a kéz a használata után.

Nivea Tápláló Nappali Arckrém Száraz Bőrre

Nivea Tápláló Nappali Arckrém Száraz Bőrre
2017. november 9.

Sosem szerettem az arckrémeket, de ha már nem használom reggelente érzem a hiányát. Az éjszakai változatát még nem próbáltam, de a nappali krémmel tökéletesen megvagyok elégedve. Nem pirosodik ki tőle az arcom, könnyen felszívódik és nem lesz zsíros tőle a bőr. Több tégelyt elhasználtam már.

Rexona Girl Tropical Power Tusfürdő

Rexona Girl Tropical Power Tusfürdő
2017. november 9.

Egy szuper tusfürdő! Kár, hogy csak karácsonyi ünnepek környékén ajándékcsomagban lehet csak helyenként kapni. Az illat tartós, és nem szárítja a bőrt.

Rexona Motion Sense Sensitive Golyós Deo

Rexona Motion Sense Sensitive Golyós Deo
2017. november 9.

Imádom az illatát, hatékony dezodor.