bebiii

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ebelin Satírozóecset

Ebelin Satírozóecset
2019. április 2.

Jó régóta megvan ez az ecset. Könnyű vele dolgozni, nem hullik, semmi panaszom nincs rá. Remek ár-érték arány.

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2019. március 18.

Számomra a használta kicsit körülményes, mert mindig hajmosás előtt fél órával jut eszembe, hogy akár használhattam volna... De, amikor nem felejtem el, akkor puha, könnyen kezelhető és fényes lesz tőle a hajam. Ha elfogy, mindenképpen pótolni fogom.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. március 18.

Hajpakolásként használom néhány hónapja, heti kb. 2-3 alkalommal mosok hajat, ilyenkor min. 5 percre igyekszem rajta hagyni. Vastagszálú hajam van, ami a tövénél viszonylag gyorsan zsírosodik, a vége viszont igencsak száraz. Nekem nem segített sokat, olyan, mintha balzsamot használnék hajpakolás helyett. Kénytelen vagyok spray balzsamot is használni mellé, néha pedig még hajolajat is. Kellemes illata van, tetszik a nagy kiszerelés is, de sajnos nem fogom újra megvásárolni.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. november 3.

Nekem a fedése nem tökéletes,de szerencsére nem is kell annak lennie. Ami miatt nagyon szeretem: alig látszik, hogy alapozó van rajtam és ez nagyon ritka. Nagyon sok alapozót próbáltam már, de keveset használtam el teljesen, vagy vásároltam meg újra, de ezt valószínűleg beszerezném ha elfogy az első üveg. (Azért még lehet, hogy inkább tovább kísérletezek, hátha találkozom az "igazival" :)

dr. Organic Teafa Arclemosó

dr. Organic Teafa Arclemosó
2018. november 3.

Először egy másik arclemosót használtam ettől a márkától (holt-tengeri...) és nagyon megszerettem, úgyhogy kipróbáltam ezt is és nem csalódtam. Lemossa a sminket, koszt, nem szárítja ki közben a bőröm. Én személy szerint a komolyabb minőségi változásokat az arcápoló krémekre, szérumokra bízom, úgyhogy nem zavar ha nincs eredménye egy lemosó használatának ilyen szinten, de ez szerencsére még javított is egy kicsit a bőröm állapotán. Az enyémhez hasonló, zsíros/kombinált bőrtípusokra ajánlanám :)

L'Oreal Paris Brow Artist Designer Szemöldökceruza

L'Oreal Paris Brow Artist Designer Szemöldökceruza
2018. július 10.

Már a harmadik vagy negyedik ceruzámat gyűröm, nagyon szeretem. Szép, természetes hatású, tartós, a kefe is nagyon praktikus a végén. Annyi a hátránya, hogy hegyezni kell, de a szemceruzahegyezővel az sem nagy kunszt.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. július 10.

Ez működött eddig a legjobban az összes általam kirpóbált korrektor közül. Fed, tartós, nem ül bele olyan könnyen a szemem alatti ráncokba és még olcsó is! Azt nem tudom, hogy parfüm miért kellett bele, de szerencsére nem irritálja a bőrömet. Ami hátrány, hogy sokszor hiányos a készlet a drogériában, de megéri levadászni szerintem.

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél
2018. július 10.

Kombinál bőrömön használom, főleg az arcom pereméről szokta leszedni a szárazabb részeket, így sokkal egységesebb az egész arcbőröm. Úgy vettem észre, hogy kíméletes, de hatékony, sima és szép lesz tőle a bőröm. Tervezem újra megvásárolni, bár lehet, hogy megvárom amíg leárazzák, mert tipikus 'Body Shopos' ára van :)

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. július 10.

Jó illata van, de nekem kevés. Gyorsan elolvad a cukor, ami miatt nem érzem úgy, hogy elég alapos lenne. A melegítő hatás érdekes, de nem tudom mi a funkciója, van-e neki egyáltalán. Hámlasztás után szoktam főleg használni, hogy leszedje a lehámlott bőrt, ami szeret az arcomra ragadni, de nem túl hatékony ilyen célra. Elhasználom, de nem fogom újra megvásárolni.

The Body Shop Tengeri Hínáros Éjszakai Arckrém

The Body Shop Tengeri Hínáros Éjszakai Arckrém
2018. május 17.

Nagyon szeretem, tényleg sokkal kevésbé zsíros az arcom reggel, az illata is friss, kellemes. Külön örülök a pumpás kiszerelésnek :)