bebuska94

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioré UV Aqua Rich Watery Essence SPF50+/PA++++

Bioré UV Aqua Rich Watery Essence SPF50+/PA++++
2019. július 8.

Nálam 5*-ra vizsgázott a múlt héten. A legnagyobb melegben természetesen a testem rendesen leégett. Az arcomra, illetve a párom arcára ezt vittük fel. Egyedül a hajvonalunk égett meg, illetve nekem az orrom csúcsa, ahol nem dolgoztam el rendesen a terméket. Nekem ez abszolút azt bizonyítja mennyit tud! Ráadásul nem hagy az arcon semmilyen fehér foltot, mint a többi fényvédő. 😊

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Fátyolmaszk

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Fátyolmaszk
2019. június 14.

A szaga borzasztó! 😂 Viszont a szemem alatt eléggé látványosan elősegítette a pórusaim tisztítását, illetve néhányat mintha eltűntetett volna. 😊 Biztos, ami biztos tervezem, hogy újra rendelek belőle.

Rimmel Exaggerate Ajakkontúr Ceruza

Rimmel Exaggerate Ajakkontúr Ceruza
2019. június 12.

2 árnyalata van meg. Szépek a színei, de borzasztóan törik.. El voltam halva mekkora darabok estek le 1-1 használat közben 🙄Trend it up kontúr ceruzái sokkal jobb minőségűek.

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs
2019. április 27.

A 035-ös Nude árnyalatot 300 forintért vettem én is. Ez az első matt folyékony rúzsom és ez az egyetlen is, amelyik nem szárítja az ajkaimat. Szép a színe és nekem 1-2 órát kibír. Kicsit lassan szárad meg, de nekem ezt a pénzt megérte.

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém
2019. április 27.

Egy összecsomagolt változatát fogtam ki elég jó áron, így gondoltam a sima változata után ő is jó lehet + fehérít is. Hát.. A sima változat sokkal jobb. Ennél az elején visszatért a fogérzékenység. Sajnos még van belőle 1 csomag, de már a sima változatot is beszereztem és várom, hogy ez elfogyjon.

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion
2019. április 27.

Update 2019 : A kis kiszerelés most fog elfogyni, de már újra is vettem, mivel több, mint 1 év távlatából azt tudom mondani alig volt száraz a bőröm. Még télen se! Minden nap használom nappalra, de így is alig fogy😊 Szóval nekem inkább a kis kiszerelést éri megvenni. Nekem ő a csodaszer!

2018 : Kis szerelésben vettem meg ebayről. Egyelőre még várom a hűha hatását.. Bár cseppet már szebb a vízhiányos bőröm és az illata is tetszik.:)

Kräuter Korpásodás Elleni Sampon Bio Növényi Kivonattal

Kräuter Korpásodás Elleni Sampon Bio Növényi Kivonattal
2019. április 27.

Update 2019 : Újra kikötöttem mellette, mivel 1 vonalban annyira korpásodott a hajam, hogy már összefogva is látszódtak az apró korpák. 😩 Eddig a head&shoulderst használtam, de most visszatértem hozzá, mivel az első 2 használat után már látszódott, hogy mennyire használ 🤗 Így felpontozom 5*ra.

2016 : Már több éve használom, a zsírosodást nem tudom mennyire mérsékli, én 3naponta mosom. A korpákat 80-90%-ban megszünteti (néha-néha valamilyen okból kifolyólag előtűnik pár helyen). A hajtöredezettséggel nem kezdett semmit szerintem, én arra Gliss Kur fújósait használom. Nem tudnék és nem is mernék más hasonló dolgokra képes samponra, mert félek attól még több korpám jönne elő. Egyelőre ő a leghatásosabb!

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer
2019. április 8.

Sajnálom, hogy nem találtam előbb erre a szemhéj alapra.. ☹️ Kiárusításban vettem, de akár az eredeti árát is megérné.. Kár, hogy kifutó termék. ☹️ Nálam simán veri a S-he szemhéj alapját. A színe tökéletesen passzol, nem színezi el a szemhéjam, és akár egész nap ott marad a smink, ahol lennie kell. Sose ült még bele a redőkbe😍

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2019. április 1.

Kókuszmániásként úgy gondoltam ki kell próbálnom. Hát... Vegyesek az érzelmeim. Kinézetét látva meglepődtem, illata jó volt. Viszont fogmosás közben már kevésbé tetszik🙄 Meglepően jól habzik, fehérítő hatását nem tapasztaltam és kicsit zavar, hogy öblítés után ki van száradva a szám.. ☹️ Egyelőre nem tudom hányast is érdemelne, mivel kedvező az ára, de azon felül semmi különös..

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2019. április 1.

1 hónap használat után írom a véleményem. Régóta vágytam már egy eredeti Tangle Teezerre és nem bántam meg! Hajmosás után sose tudtam vizesen kifésülni a hajam, de ezzel sikerül. Illetve a hajam se töredezik annyira. Előtte ebayről rendelt kamu fésűt használtam, de a fodrászom is nagyon ajánlotta az eredetit. A kamu fésű a nyomába se érhet.. Szóval megéri befektetni 1ilyenre. Kár, hogy gyermekkoromban még nem volt ilyen.. ☹️