bekka

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom EDT

Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom EDT
2019. július 5.

Nem ezt vártam. Csatlakozom az előttem szólókhoz, borzalmas szúrós, levakarhatatlan szag (nem is illat)
Rajtam köze nincs a cseresznyevirághoz, inkább gyöngyvirág, de a pocsék fajtából. Brr. Kár érte.

Heeley Parfums Menthe Fraiche

Heeley Parfums Menthe Fraiche
2019. április 19.

Fantasztikus! Soha nem éreztem még ennyire kifinomult friss menta illatot. Hozzátartozik, hogy én amúgy is szeretem a mentát. Szagolni, inni, a mentás csokit. Csodás illat. Nem harsogó, de sajnos nem is tart olyan sokáig, mint egy Montale. De sokkal tovább, mint mondjuk a Nicolai fig tea, vagy Annick Goutal.

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab
2018. november 15.

Nekem sem jott be. Nem erzem hogy tisztitana es nagyon zavar hogy olyan mintha borotvahabot kenegetnek magamra. Kemeny es nehez eloszlatni. Az van rairva hogy silk mousse. Valami finom kremes konnyed habot vartam. Nem veszem ujra. Alig varom hogy elfogyjon.

Montale Sunset Flowers

Montale Sunset Flowers
2018. július 21.

Nagyon tetszik! Igazi nyári illat.
A Montale illatok nagyon tartósak, és ez igaz erre az illatra is. Bár olvasom, hogy valaki írta, neki nem volt az, a te bőröddel valamiért nem volt kompatibilis. Egy fújás bőven elég belőle.

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2018. február 18.

Én nappalra használom így télen, és tökéletesen bevált.
Szeretem az illatát, és az állagát is.
Nem túl zsíros, jól beszívódik, alapozó alá is tökéletes, nem kukacosodik vele.

Update: kb. a fél tégely fogyott el, és jelentősen javult a bőröm összképe, simább, tömöttebb, és jóval hidratáltabb. Bevált!

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2018. február 16.

Zsíros bőröm van, ami egészen szárazzá válik télen, ha nem cserélem le a hidratáló krémet és az alapozót. Ezért régóta kerestem egy megfelelőt. Ez bevált, pont jó a bőrömnek így télen. Nem fénylek tőle, viszont hidratált marad az arcom. A színe is pont jó, nagyon szép az összkép. Én azok közé tartozom, aki nem túl ügyesek hogyan kell szivaccsal felvinni az alapozót, ezért kézzel szoktam. De ezt valamiért sikerül szivaccsal is. Biztosan megveszem újra.

Anaconda Tápláló Éjszakai Krém

Anaconda Tápláló Éjszakai Krém
2016. december 11.

Jó kis krém. Csak az illatát nem bírom, ezért minusz egy csillag. Jó lenne illatmentes változatban.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. december 11.

Eddig Clinique alapozókat használtam, de ez mindegyiket veri. Nem hittem volna, hogy egy ilyen árkategóriájú termék ilyen jó lehet.
Bababőr hatás, nem ragad, nem fénylik, nincs maszkhatás. Remek!

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

Clinique Superdefense CC Cream SPF30
2016. június 28.

Mintát kaptam, sosem használtam ilyet azelőtt. Jó kis kence, szép lett tőle az arcom, nem zsírosít. Enyhe fedés, de egységes lesz tőle az arcbőröm. Ami nagy szó!

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre
2016. június 28.

Remek illat, jól hidratál, nedves kézzel felkenve tökéletesen felszívódik. Jól hidratál egész nap, nem hagy zsíros érzést. Nagyon szeretem.