Bélabá

Regisztráció dátuma: 2013. március 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Laura Biagiotti Forever EDP

Laura Biagiotti Forever EDP
2019. november 21.

A mai illat trendnek megfelelni vágyó illatot hozott létre a Biagiotti ház. Édes, vattacukros, nagy szillázzsal rendelkező parfüm, mely nagyon jó tartóssággal bír. Aki a LVEB-t és flankereit szereti, ezt is fogja. Remélhetőleg a jövőben ettől többre is futja majd a méltán népszerű illatháznak, mert nekem/szerintem nem ez a méltó folytatása egy olyan illatokat kibocsájtó háznak, mint a Venezia vagy a Roma volt. Nem fogom lepontozni, csak mert nem az én ízlésvilágom ez az illat, de tudom, hogy sokan rajongani fognak érte, főleg a fiatalabb korosztály :)

Helan Violetta EDT

Helan Violetta EDT
2019. február 25.

Végre találtam egy igazán élvezhető, jó ibolya illatot! Rajtam tökéletesen hozza azt az érzést, amikor lakásunktól nem messze lévő árokparton sétáltunk, ami egészen hosszan telis-teli volt ibolya bokrokkal. Hatalmas csokrokat szedtünk minden évben. Nálam veri a Penhaligon's és a Molinard ibolyáját is, pedig ezek sem rosszak ám. Egészen meglepő módon viszonylag nagy szillázzsal rendelkezik és a kézfejemre fújt próba még fürdés után is érezhető volt. EGy próbát biztosan megéri vele tenni mindenkinek.

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018
2018. május 1.
(!)

Köszönöm szépen, hogy tesztelhettem ezt a terméket! :)
Nagyon elégedett vagyok, a bőröm élettel telibb, puhább és hidratáltabb. Egy-egy ampullában sokkal több van, mint ami egyetlen alkalomra elég lenne, így többször felhasználható. A kibontása roppant könnyen ment, csak egy pattintás és már le is tört. Az első ampulla illatát nagyon szerettem, olyan volt, mint egy nárcisszal teli rét. Talán a harmadik ampulla után maradt csak egy kis ragacsos érzet a bőrömön, de a hidratáló krém felkenése után ez is elmúlt. Egy évben egyszer mindenképpen érdemes végigcsinálni egy kúrát, amit jószívvel ajánlok mindenkinek!

Tom Ford Orchid Soleil

Tom Ford Orchid Soleil
2017. december 30.

Először a Douglasban akadt a kezembe Tom Ford eme alkotása. Gyorsan kialakult köztünk a viszony, alig tudtam akkor otthagyni. Búcsúzóul még magamra fújtam belőle egy kicsit és szagoltam, szagoltam egész nap és este a csuklómat. Nem is tartott sokáig, hogy beszerezzek belőle egy üvegeset és a kapcsolatunk azóta is szenvedélyes. Rajtam érdekes, hogy se nem túl tubarózsás, se nem túl liliomos. Valahogy olyan jó elegyet alkotnak az összetevői, amihez hasonlót még sohasem éreztem, pedig túl vagyok már egy-két illaton. Tartóssága rajtam nagyon jó, a hatósugarát közepesnek mondanám. Nálam őszi, téli illat, nyáron nem hiszem, hogy tudnám viselni.

Pure Custo Barcelona Woman

Pure Custo Barcelona Woman
2017. február 25.

Sikerült hozzájutnom egyhez ebből a helyes kis illatból. Szerintem simán hozza azt, amit az ember lánya egy ilyen kis illattól elvár. Könnyed, gyömbéres, bergamottos nyitány után egy ibolyás,vaníliás puhasággá lett a bőrömön. Tavasszal és nyáron flangálós illatnak tökéletes.Rucija szerintem aranyos és ötletes is. Mivel becsapni nem akar és csak az, ami, így én nem szeretném lepontozni.

Laura Biagiotti Roma Passione EDT

Laura Biagiotti Roma Passione EDT
2016. december 20.

Roma Passione: nos a neve alapján azt gondolhatnánk, hogy a szenvedély, lángolás stb jut róla az ember lányának eszébe, amikor ezt az új Biagiotti illatot magára fújja... Erről az illatról minden eszembe jutott, csak a fenti érzelmek, hangulat nem. Az anyaillathoz semmi köze, azt ne is keressük benne. Véleményem szerint egy végtelenül egyszerű, szintetikus, nem túl bonyolult és túlgondolt illat. Rizikót sem vállalt vele túl sokat a cég, mert raktak bele egy kis gyümölcsöt, rózsát, grapefruitot,amik a hátukon cipelik a többieket. Leginkább egy 'édes kis semmiség'-ként tudnám aposztrofálni. Kár hogy a régi csodás illataik után már csak ennyire futja a Biagiotti cégnek. Tudtak ők ettől jobbat is és remélem fognak is egyszer újra.

Heeley Parfums Cuir Pleine Fleur

Heeley Parfums Cuir Pleine Fleur
2016. december 1.

A Cuir Pleine Fleur-ben természetesen a bőr a főszereplő kéz a kézben járva az ibolyával. Őket, mint a duót éneklő párt kíséri a méz, nyír, rózsa, mimóza és cédrus összetételű zenekar. Hatósugara közepes, tartóssága kiváló, még 10 óra elteltével is itt illatozik rajtam ez a szépség. Bőrös illat ugyan, mégis olyan könnyed, mint a tavaszi szellő. Csak remélni merem, hogy a Heeley parfümház még sok-sok csodás illatot komponál! :)

Jean Paul Gaultier Fragile EDP

Jean Paul Gaultier Fragile EDP
2016. június 16.

Bevallom nem vagyok egy nagy JPG fun, talán egyetlen illata van, amit eddig kedveltem. De ez a kis gyönyörűség teljesen levett a lábamról. Felfújás után harsány tubarózsa és jázmin, de miután ez lecsendesedik átmegy egy puha vaníliás, pézsmás illattá, mely 6- 8 órán át elkísér.

Reminiscence Heliotrope EDP

Reminiscence Heliotrope EDP
2016. június 14.

Egy igazi melengető, puha, simulós illat. Heliotrop és mandula a javából az eleje, aztán a tonkabab, a benzoe gyanta és a pézsma kér szerepet, hogy aztán a végén egy csodás illattá olvadjanak össze a bőrön. Én ma is magamra fújtam minden gondolkodás nélkül, de valóban lehet egy téli, őszi illat. Nagy melegben sok lehet, de egy hűvösebb tavaszi napon is szép.

Tom Ford Sahara Noir

Tom Ford Sahara Noir
2016. május 18.

Ismételten egy csodálatos Tom Ford kreáció. Imádom az első pillanattól az utolsóig. Nagyágyú, egy igaz dög, őt tényleg vagy nagyon szereti valaki, vagy ahogy lejjebb is olvasom a többieket, nagyon nem. Én rajongója lettem ennek a csodának :)