belaura

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Babylove Arckrém

Babylove Arckrém
2018. február 13.

Én nekem nagyon bevált ez a krém..attól féltem, hogy túl zsíros lesz a kombinált bőrömnek (nappali krémnek vettem az alverde gyógyvizes arckrémje helyett), de egyáltalán nem; hamar felszívódik és bársonyos lesz tőle az arcom, jól hidratál egész nap, nem okoz pattanásokat. Alapozóval, púderrel jól működik együtt. Szóval tökéletes. Lehet nyárra kicsit sok lenne, de most megfelel, néha púder nélkül is használom és nem fényesedik át az arcom...ilyenre még nem volt példa.
Kár, hogy nincs nagyobb kiszerelésben, testápolóként is szívesen használnám.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2018. január 17.

Három árnyalat van meg belőle: a fekete, barna, és egy rózsaszínes/lilás. Szeretem, mert pont megfelelő az állaga, ha akarom, el tudom satírozni, de amúgy nem kenődik el. (Azért az essence púderével leszoktam fixálni, de azzal abszolút tartós; illetve vízvonalon is megmarad.)

Alverde Testápoló Csoki- és Chiliillattal

Alverde Testápoló Csoki- és Chiliillattal
2018. január 17.

Csak ugyanazt tudom mondani, mint a kézkrémnél: szuper a csomagolás, hamar beszívódik, könnyű az állaga; de mégis érezni, hogy hidratál.

Alverde Kézkrém Csoki- és Chiliillattal

Alverde Kézkrém Csoki- és Chiliillattal
2018. január 17.

Jól néz ki a csomagolás, maga a krém is bejön (pedig általában nem szeretem a csokis/kakaós kozmetikumokat, de ennek valamiért nincs bajom az illatával,sőt..) Tényleg nagyon hamar beszívódik, ami elég fontos egy kézkrémnél, nem marad utána semmilyen réteg. Elégedett vagyok vele.

Alverde Kompakt Alapozó

Alverde Kompakt Alapozó
2018. január 17.

Nincs sok viszonyítási alapom, mert alapvetően nem használok alapozót. Vizes sminkszivaccsal a legkönnyebb eloszlatni, bár így is figyelni kell, hogy ne legyen vastag. Az Essence fixálópúderét használom hozzá, mert önmagában kicsit fényes/csillámos (de el tudom képzelni púder nélkül is, ha valakinek nem zsíros a bőre; úgy sokkal szebb/természetesebb). Kicsit erős nekem így a fedése. A legfőbb pozitívumai azok az összetevők, abszolút nem irritál, sőt mintha "táplálná" is a bőröm (lemosás után mindig nagyon puha), isteni az illata, és nem fullasztó viselet. Tartósságát (alverdés fixálóval és primerrel, illetve a púderrel) átlagosnak mondanám, egy 4 órát kb. szépen kibír; aztán el kezd kicsit kopni, de nem csúnyán/látványosan. Mostanában inkább csak korrektornak használom szemem alá, annak szuper.
Update:
Módosítom a véleményem, ősszel és télen tökéletes, egész nap marad a helyén. Igazából a fedése is pont megfelel, vizes beautyblenderrel most már szebben el tudom eldolgozni, nincs maszkhatása, abszolút természetesnek hat. Nem tudom mennyit számít az, hogy más púdert (cien) és fixálót (essence) használok azóta; mindenesetre teljesen elégedett vagyok vele, ezért megadom az öt csillagot.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2018. január 6.

Nagyszerűek az összetevők (semmi felesleges),nem szárítja szét az arcom, megfelelően tisztít, és csak kevés kell belőle.Sokkal szebb a bőröm mióta használom,és kevésbé zsírosodik(!). Biztos vagyok benne, hogy (legalább részben) neki köszönhetem.

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2017. november 18.

Nekem nem fényesedik át (legalábbis így ilyen időben, majd kíváncsi leszek nyáron hogy teljesít), legfeljebb csak a nap végére egy kicsit. Meglepően jó a fedése, nem használok hozzá alapozót, csak primert, rá pedig az essence fixáló spray-jét, hogy kicsit elvegye a poros hatást. Nagyon szeretem, szép egységes bőrképet ad így. Pattanásokat nem okozott.

Eveline Argán&Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápoló Balzsam+Bőrradír

Eveline Argán&Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápoló Balzsam+Bőrradír
2017. október 31.

Nagyon megörültem neki a boltban, hogy egyszerre bőrradír, és még a testápolózást is meg tudom vele spórolni. A szemcsék pont jól radíroznak, a hidratáló hatása lehetne kicsit intenzívebb, ezért nyáron/tavasszal inkább el tudom képzelni. Nem rossz az illata, de nagyon erős, parfümös, egy kicsit túlzásnak érzem; de egyébként így hetente 1-2-szer nem zavar.

Oriflame Love Nature Stiftes Pattanáskezelő Korrektor Teafával

Oriflame Love Nature Stiftes Pattanáskezelő Korrektor Teafával
2017. október 7.

A korrektor része nekem szinte használhatatlan/felesleges; nagyon narancssárgás, nem olvad bele a bőrbe, nem fed jól. Ugyanakkor a zöld része mintha használna, még éjszakára is felszoktam kenni magában, és halványítja a foltokat. (Csak apróbb pattanásokra, foltokra használtam eddig.)

Essence Szemhéjpúder Ecset

Essence Szemhéjpúder Ecset
2017. szeptember 18.

Nagyon puha és tömött, nem hullik a szőre, jól felveszi a szemhéjpúdert. Talán egy kicsit nagy nekem, illetve merev, de ettől függetlenül jó, ezért nem pontozom le.