Beleza

Regisztráció dátuma: 2011. november 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. november 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

RdeL Young Carbon Power Szempillaspirál

RdeL Young Carbon Power Szempillaspirál
2015. április 12.

Sajnos nekem annyira nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert a többi RdeL cuccokkal meg vagyok elégedve. 599 ft körül volt, Mester utcai Rossmannban, vagy a Móricz környékiben vettem, már nem emlékszem. Tényleg szép sötét festék, apró, pici szilikonos tüskékkel a kefén. Nekem vhogy nem működik a szilikonos kefe, nem értem miért. Összetapaszt és kiegyenesíti a begöndörített pilláimat...de amúgy tényleg szépséges éjfekete. Talán mások több sikerrel járnak vele.

Avon Care Glicerines Kéz- és Körömápoló Krém Jázminnal és E-Vitaminnal

Avon Care Glicerines Kéz- és Körömápoló Krém Jázminnal és E-Vitaminnal
2015. április 12.

Időről időre csak visszatérek az avonos kézkrémekhez, hiába, egész jók. Ha akciós áron van, akkor 100 ml 349 forintért nekem megéri, sokáig elég, kis mennyiség is kellően hidratál, munkahelyemen, asztalomon mindig kell egy kézkrémnek lenni. Kicsit lassan szívódik be, de még semmi más krémtől nem volt ennyire bársonyos a bőröm. Illata is nagyon jó és ez a rózsaszínes tubus is nagyon tetszik.

RdeL Young Long Lash Sensation Szempillaspirál

RdeL Young Long Lash Sensation Szempillaspirál
2015. február 9.

Én is 599 ft-ért vettem a mester utcai Rossmannban, nem is rossz. Szépen hosszabbít, vékony, pici sörték vannak a kefén, nem szlikon, aminek én örülök. Nem rossz, de valamiért nem üt akkorát, mint a csavaros, durva barackszínű ultra twist vagy mi a neve társa. de amúgy nem rossz, bátran ajánlom.

Update: közben már a szemöldökömre használom, ott aztán baromi jól mutat. Sötétbarna hajam van, és ezzel a fekete spriállal óvatosan a szálakat átfestem, gyönyörű, rendezett, sötétbarnás végeredményt kapok. Mivel a színe nem atomsötét fekete így a szenmpillámon nem mutat annyira jól, mint a szemöldökömön. Másnak lehet jó, de sajna nekem rövidke egyenes szempillám van és annak kell a koromfekete hatás, hogy látszódjon rajta valami.

RdeL Young Szemhéjárnyaló Ceruza

RdeL Young Szemhéjárnyaló Ceruza
2015. február 9.

Szinte mindegyik árnyalat megvan, 300 Ft-ért, abszolút megéri, remek színek, szépen mutatnak a szemen, kissé fényes, vizes a hatásuk. nekem 2 óra múlva eltűnik, de nekem atom mélyenülő + fedett szemhéjam van, úgyhogy ez nehéz terep, az cucc értékéből nem von le.

Update: .
Levonok pár csillagot. Tényleg eltűnik tök hamar, igaz, az én szemhéjam nehéz eset, de akkor is úgy ítélem meg, hogy a színe nem túl intenzív. Nem rossz azért, csak múltkor rosszul esett, h felkentem, és 1 óra múlva még a redőkbe sem tudott beleülni, annyira eltűnt..legalább redőkbe üljön már bele :P

Alverde Baby Wind- und Wetterbalsam

Alverde Baby Wind- und Wetterbalsam
2015. február 9.

Kb 500-600 Ft körül van, remek összetevők, miért ne próbálnám ki - Kell a hidratálás télre. a tubusból alig tudom kinyomni, én nem tudom mi történik, de kb izommunkával kell kitolni belőle a krémet, ami ezek után is kukacként jön ki belőle. Mindegy, folytassuk. Tiszta átlátszó zsír/olaj az egész, de felkentem. Reggelre talán beszívódott, még olyan puha is lett a bőröm tőle. Nem rossz, de az én bőrömnek kicsit fullasztó ez. A párom meg odavan érte, azt mondta, pont ez kell neki, nem ér rá vacakolni, ha kiszáradt a bőre, akkor egyszer bekeni, és rendben lesz reggelre. Hát neki elég is heti párszor kengetni magát, igazából már ő haszhálja, meg van elégedve, bár tiszta zsíros és fényes az arca olyankor, de szereti. Én már csak a szememre használom meg egy-egy apró területre az arcomon, ha száraz.

Miss Sporty Studio Lash Incrediball Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash Incrediball Szempillaspirál
2015. február 9.

Sajnos nem jó. Én is december környékén vettem akciósan (499ft) a DM-ben.
Amiben jó: tényleg nagyon sötét fekete a színe, a festék könnyen lemosható, nekem minden festék pereg egy kicsit, ez is, de másnak lehet működik, nekem nagyon fedett, pufi, zsíros szemhéjam van.
És amiben rossz: a kefe. Használhatatlan, összetapaszt és rögtön 3-4 pókláb lesz, akárhogy ügyeskedem, forgatom, nem tudom szétszedni.
Egy másik kefével isteni lenne.

RdeL Young Fresh & Matt Alapozó

RdeL Young Fresh & Matt Alapozó
2015. január 30.

Hát nem hittem, hogy egy 600ft-os 'vacak' ilyen jó lehet. nem is rosszak az összetevők, nem cisnált pattanást, könnyen kenhető, legvilágosabb árnyalat a fehér bőrömön jól mutat, tényleg mattít, ami nálam még SOSEM fordult elő egy mattító cuccnál sem, közepesen fed, remek!semmi panaszom nem lehet rá.

For Your Beauty Szempillagöndörítő

For Your Beauty Szempillagöndörítő
2015. január 30.

Már a másodikat, vagy harmadikat veszem meg. Közben volt ELF meg Avon göndörítőm, de ezk sokkal jobb és megbízhatóbb. Az ELF-esnek kettészakad a gumija, az avonos meg nem csinál semmit, ez meg teszi a dolgát. kb 600-700 Ft körül mozog a Rossmannban.

RdeL Young Ultra Twist Szempillaspirál

RdeL Young Ultra Twist Szempillaspirál
2015. január 30.

Valami 599 Forintért vettem a Mester utcai Rossmannban, és elég jó!Nagyon szép fekete színe van, nincs szürkés beütése, szépen dúsít, nem tapaszt össze, a keféje hosszabb-rövidebb sörtékből áll plusz az egész olyan DNS-lánc szerűen meg van csavarva. abszolút megéri, nem pereg, talán 6-7 óra után, de akkor sem vészes. lemosni is egyszerű, beállok a zuhany alá, tiszta vízzel lejön, kicsit a szem alatt kell utána olajjal letörölnöm. úgyhogy nekem nem okozott csalódást. amúgy alap járaton nekem szögegyenes, nagyon rövid pilláim vannak, szóval ha azokat széppé tudta varázsolni és nem tapaszt, akkor másnak még jobb lehet!!

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2014. november 28.

Miniparfümöm van, gondoltam inkább először egy kicsit veszek, hogy ne bukjak sok pénzt, ha nem tetszik. Nagyon hezitáltam a rendelésnél, mert szerintem a marketingesek Ördög Nórirval nem csináltak jó reklámot. Szerintem nem illik az ő imázsa ehhez a parfümhöz. Egyáltalán nem. Ez, ahogy az üvegcse, meg a külföldi reklámfotók sugallják, egy meleg pasztellrózsaszín illat. Egy olyan romantikus hölgyhöz illik, aki nem félénk, de nem is akar feltűnni. Meleg, krémes illat, mint egy minőségibb babarózsaszín babapúder. De mégis van benne valami buja, olyan intim parfüm ez. Nem fog fejbevágni senkit a buszon, nem fog kiabálni, hanem akit közel engedsz, annak megmutatja magát, és akkor tényleg olyan buja.Szóval tetszik. Tetszik h diszkrét, de van ereje, tetszik hogy finom, de azért nem átlagos, tetszik mert tiszta, de nem teljesen ártatlan. a tartóssága közepes, jobb mint az avonos edt-k, olyan 2-3 óra, de elég sokat kell belőle fújni, szóval a mini parfümöm eléggé fogy.