Belinda

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: >54

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém
2013. június 5.

Nagyon zsíros, ragacsos tőle az arcom, nem tudom szépen, vékonyan felvinni, de a rosacea pirosságra jónak tűnik, kb. egy hete használom. A hiperérzékeny bőröm igazán jól viseli, ellentétben a drága, gyógyvizet tartalmazó svájci márkákkal. Talán télen komfortosabb lehet viselni, mint most nyáron.

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej
2013. június 5.

Nem csípi a szemem, nyugtatja és puhává teszi a bőrt, nekem bevált az arcvízzel együtt. Ha áttörlöm vele az arcom, éjszakára már nem kell külön krémet felvinni.

Tulasi Kókusz Szappan

Tulasi Kókusz Szappan
2013. április 26.

Nem allergizál, nagyon krémes, elégedett vagyok vele.

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Aloe Verával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Aloe Verával
2013. április 26.

Nagyon kellemes, friss az illata. Használatával nem érezni izzadságszagot, de a legnagyobb kánikulában délután újból mosakodás és dezodorozás, mert akkor már kevés.

Biola Orvosi Somkóró Fényvédő Krém

Biola Orvosi Somkóró Fényvédő Krém
2013. április 26.

Nagyon szeretem ezt a krémet, mert kiderült, hogy 3 az 1-ben! Fényvédő, alapozó és gyulladáscsökkentő gyógykrém. A pattanásaim leszárította, a gyulladást csökkentette, ezért számomra egyedülálló nyáron. A "kémiai" fényvédő krémekre allergiás voltam, a "fizikai" fényvédő krémek pedig nehezen szívódtak fel, nagyon erősen zsírosnak tűnt az arcom, de ez a Biola fényvédő krém maga a csoda! Matt az arcbőröm, mintha alapozó lenne rajtam. Az illata nekem kifejezetten kellemes. Nagyon érzékeny a bőröm, ezért boldog vagyok, hogy egy barátnőm tanácsára megvettem. Az ára pedig nagyon olcsó azokhoz a készítményekhez képest, amit eddig vásároltam. Rájöttem, hogy a nagyon drága kozmetikum nincs arányban az elért hatással - nálam.