Best of Beauty 2019

bellah

Regisztráció dátuma: 2018. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. november 28.

Szeretem, pont azért, mert olajos, így nagyon alaposan leszedi a sminket. Sajnos legutóbb nem ezt vettem, gondoltam kipróbálok mást is, de amint a mostani micellás vizemet elhasználom, visszaváltok erre. Az eddigi legjobb sminklemosó, amit használtam.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. november 27.

Egy ideig használtam éjszakánként, reggelre nagyon selymes, puha lett tőle az arcbőröm. :) De azért semmi extra nincs benne, 48 órán át nem hidratál.:D

Nivea Powder Touch Golyós Deo

Nivea Powder Touch Golyós Deo
2018. november 27.

Nagyon szeretem, kellemes illata van, tartós. Jobb, mint a fújós verzió.

The Body Shop Mézvirágos Testpermet

The Body Shop Mézvirágos Testpermet
2018. november 27.

Nyilván nem valami tartós az illata, viszont nagyon finom. Valószínűleg sokáig fogom használni, mert nem fújkodom vele magam naponta, de újat nem fogok venni belőle. Plusz pont egyébként, hogy intenzívebb az illata, mint a tusfürdőnek.

The Body Shop Moringa Kézkrém

The Body Shop Moringa Kézkrém
2018. november 27.

Nagyon szeretem! Intenzív, tartós az illata, jól hidratálja a kezemet. Bár kicsit lassan szívódik fel, de az illatáért oda vagyok, úgyhogy megy az 5 csillag.

The Body Shop Mézvirágos Tusfürdő

The Body Shop Mézvirágos Tusfürdő
2018. november 27.

Az árához képest nem valami tartós az illata. Nekem a Palmolive tusfürdők jobban bejöttek ilyen téren. Nem fogok többet tusfürdőt venni tőlük. :( Egyszerűen nem éri meg, hiába nagyon finom az illata, ha csak addig érzem, amíg a zuhany alatt vagyok.

The Body Shop Epres Kézfertőtlenítő Gél

The Body Shop Epres Kézfertőtlenítő Gél
2018. november 27.

Amikor megvettem, még tetszett az illata. Így hosszabb használat után viszont már émelyítő. A narancsos jobban bejött, ezt biztos nem fogom újra venni. :(

L'Oreal Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény

L'Oreal Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény
2018. november 27.

Valóban sokáig fennmarad, de nekem ez is szárítja az ajkamat, mint a Max Factor hasonló terméke. Ugyanúgy darabokban elkezd lejönni egy idő után, de sokkal könnyebb felkenni, mint a Max Factorosat, és tovább is tart a kiszerelés (persze nem használom naponta). Az ára sem vészes, úgyhogy én mindig szoktam venni egy-kettőt Glamour/Joy napok alkalmával. Nekem nagyon hosszú ideig elég, a piros árnyalatot 1 éve vettem és még mindig van belőle.

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2018. november 27.

Tényleg nagyon tartós, viszont egy idő után nekem darabokban elkezd lejönni a szám belső részéről, aztán egyre csak jön le, és elég bénán néz ki, ha nem kenem újra. Ráadásul eléggé szárítja az ajkamat, ezért olyan mintha "ráncos" lenne, pedig nekem alapvetően szép sima szokott lenni az ajkam, nem száraz, nem repedezik. Az ára sem éppen baráti, hacsak nem kedvezményesen veszi az ember. Egyet vettem belőle, de többet nem fogok.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2018. november 27.

Hiába jó a fedése és tartós, sajnos nagyon hamar "megköt", eleve nem túl folyós az állaga, ezért nehéz eldolgozni. Egy évig használtam (nem mindennap), de nem vettem újra. Találtam ennél jobb alapozót, ami ugyanilyen jól fed és tartós, de legalább nem kell vele szenvedni a felkenéskor. Ráadásul nekem nagyon "sok" volt, pláne, hogy előtte mindig csak BB vagy CC krémet használtam.