Bellala

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Szemöldökárnyaló

Oriflame Szemöldökárnyaló
2013. augusztus 28.

Nekem nem volt az ecsettel problémám,bár a waxot jobban szeretem szempillakefével felvinni, mint az előbbi megjegyzésben írtam. A két színt együtt használom, szép természetes végeredményt ad. Nekem a tartóssággal sem volt gondom, nem kenődött el, nem izzadtam le, sminklemosóval tudtam csak maradéktalanul lemosni.

e.l.f. Body Shimmer Csillámos Stift

e.l.f. Body Shimmer Csillámos Stift
2013. július 27.

Strandra, vagy akár esti programokhoz is nagyon jó, én nem arcra használom, hanem a vállaimra, picit a karjaimra, dekoltázsra, szépen kiemeli a napbarnított bőrt, és elég tartós is, van, hogy fürdés után is látom még a csillámokat. Az állagával nekem nem volt problémám, krémes, jól el lehet dolgozni.

e.l.f. Pirosító és Bronzosító Kontúrozó Duo

e.l.f. Pirosító és Bronzosító Kontúrozó Duo
2013. július 27.

Nemrég kezdtem használni, és azt hiszem, ez szerelem :) Könnyű eldolgozni, pont megfelelően pigmentált, jól építhető, és a pirosító színe fantasztikus, nyárra pont kell ennyi csillogás. A bronzosító/kontúr részével egyelőre még csak barátkozom, eddig nem használtam ilyen terméket.

Essence Girls On Tour Szemhéjpúder Paletta

Essence Girls On Tour Szemhéjpúder Paletta
2013. július 10.

A trendkiadásos paletták általában gyengébben sikerülnek, a régebbiekhez képest ez egy picit pigmentáltabbnak, kezelhetőbbnek tűnik, sajnos rettenetesen porzik és építgetni kell a szép színhatásért.

Lovely Sunny Blusher Ásványi Arcpirosító

Lovely Sunny Blusher Ásványi Arcpirosító
2013. július 6.

A Cinnammon Lady árnyalat van meg, szép halvány terrakotta, némi rózsaszín beütéssel, de szerencsére jól lehet játszadozni a három árnyalattal, akár egy babarózsaszínes színt is ki lehet kavarni. A csomagolása cuki, de az enyémnek elég hamar lejött a teteje. A tartóssága nem világbajnok, púder nélkül 1-2 óra alatt köddé válik.

Lora Bad Girls Stylist Lash Effect Max Szempillaspirál

Lora Bad Girls Stylist Lash Effect Max Szempillaspirál
2013. július 6.

A festék sajnos túl híg, és rengeteget vesz fel belőle a kefe. Kicsit át szoktam törölgetni zsepin, ha lejön a felesleg, jól használható. Egy rétegben szépen befedi, hosszabbítja és kiemeli a pillákat, sajnos lassan szárad, a felkenése után egy-két percig ne nyissátok nagyra a szemeiteket, mert minden a szemöldök alatt fog landolni.

Lora Szemceruza

Lora Szemceruza
2013. július 6.

Egy-két csillámos árnyalatot próbáltam ki, sajnos elég kemények voltak, és a pigmentáltságukkal sem voltam megelégedve. :(

Lora Arcszínező Gyöngyök

Lora Arcszínező Gyöngyök
2013. július 6.

A legsötétebb van meg, bronzosítóként kezdtem használni, de elég erős színe volt önmagában (világos bőröm van), így kutyultam belőle egy újat, egy világosabb barna szemhéjpúder és némi alkohol bevetésével.Egyébként tartós, könnyen kezelhető, és pénztárcabarát.

Lora Classic Rúzs (régi)

Lora Classic Rúzs (régi)
2013. július 6.

Négy színem van belőle, vannak jobban és kevésbé pigmentáltak is, némelyik krémesebb, egy barna van, ami eléggé kemény. A tartósságuk nem világbajnok, illetve nagy szívfájdalmam a silány csomagolás, mindegyiknek lejár a kupakja.

Avon Nail Experts Gel Strength Base Coat

Avon Nail Experts Gel Strength Base Coat
2013. július 4.

Mindenféle fedőlakk nélkül 6 napig maradt fent rajta a lakkozásom, minimális kopással. Teljesen más élmény lakkozni rá, sok körömlakk így már akár egy rétegben szépen fed, bár kicsit lassabban száradnak így, megéri a várakozást. A körömerősítő hatását is tapasztaltam, bár alapjáraton jó most a körmeim állapota, érezni, hogy erősebbek mégis rugalmasabbak lettek. Telitalálat az Avon részéről, remélem sokáig a kínálatban marad.