BellAnna

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Professional Anti-Haarbruch Shampoo

Isana Professional Anti-Haarbruch Shampoo
2019. március 28.

Nagyon szuper sampon, abszolút letarolja a drágább nagy neves samponokat. Szépen dúsít, sokáig tart, jó illatú.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. október 13.

A hozzászolások alapján vettem meg ezt a terméket, őszre készülve, ilyenkor mindig kicserepesednek az ajkaim.Tényleg nagyon jó, első használat után hat.
Nekem elsőre furcsa volt az állaga , illata és bizsergető hatása, de 10 perc múlva már imádtam. Azt hiszem megtaláltam a kedven ajakápolóm :)

Alverde Pure Teint Make-Up

Alverde Pure Teint Make-Up
2017. szeptember 13.

Nulla fedés, büdös, viszket tőle az arcom, nem praktikus. Szerencsére 99 forintért vettem. Kidobós

Bioderma Sensibio Tisztító Tej

Bioderma Sensibio Tisztító Tej
2017. szeptember 13.

Nagyon hatékonyan tiszít ez a tej, jó az állaga, nem kell sokat használni belőle, finoman hidratál.Mindenképpen újravevős!

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2017. szeptember 13.

Szuper ez a lemosó, annyira finom a bőröm utána, szépen tisztít, nem kell sokat használni .Biodermas sminklemosó tej után használ mindig, csodás arcot varázsol. Nem olcsó, de abszolút megéri.

L' Angelica Hajerősítő Sampon Komlóval és Kölessel

L' Angelica Hajerősítő Sampon Komlóval és Kölessel
2017. szeptember 11.

Semmilyen hatással sem volt a hajamra, az illata nem rossz, de van ennél sokkal kellemese illatú sampon. Nem vettem észre erősödést. Nem is tudtam elfogyasztani, másat vettem.

Cosmia Kókuszos Tusfürdő

Cosmia Kókuszos Tusfürdő
2017. szeptember 6.

Tolakodó az illata, fura az állaga. Hirtelen vettem ezt a tusfurdót, de nem kellemes, nem veszem újra.

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2017. szeptember 6.

Jó illatú, jól is hidratál, viszont nagyon nagyon ragad, órák elteltével is, kellemetlen viselni. Alig tudtam elhasználni, nem újravevős.

Neutrogena Intense Repair Body Lotion

Neutrogena Intense Repair Body Lotion
2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, nincs ragadás, nagyon jól puhít. Mindig este használom zuhanyzás után, tetszik, hogy illatmentes, a barátom is nagyon szereti, annak ellenére, hogy ő írtozik mindenféle krémtől a ragadás miatt.

aussie Aussome Volume Sampon

aussie Aussome Volume Sampon
2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem az Aussie termékeket, többféle sampont használtam már, de ezzel nem vagyok kibékülve. Ugyanolyan hatása volt ennek is annak ellenére, h dúsító kellene legyen mint a repair társa, tehát nekem nem hozta azt amit ígért. Az illata tetszik, szép tőle a hajam, de nem kelltett dúsabb hatást.Maradok az Aussinál, mert beválik amúgy, csak nem a Volume tipusnál.