Bellatrix

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% In Vitamin F

The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% In Vitamin F
2019. augusztus 10.

Azért döntöttem mellette mert egy ideje már az L-ascorbic acid-os formulák csípték és ( még a 10%-os is) irritálták a bőrömet. Jó választás volt , nem irritál, jól felszívódik. Szuper kis szérum,de sajnos 1 hónap használat után eltömítette a pórusaimat.

Beauty Glam Anti-Wrinkle Serum

Beauty Glam Anti-Wrinkle Serum
2019. június 18.

Szép összetevőkkel, hamar felszívódik, nem ragacsos , és érezni a bőrfeszesítő hatását.

LaQ Hialuronsav

LaQ Hialuronsav
2019. június 18.

Nagyon szép Ízléses csomagolás. A hatása azonnal tálszik a bőrön. Imádom

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2017. július 15.

Teljesen átlagos hidratáló krém ,jól felszívódik de hamar kizsírosodik a bőröm tőle. Inkább csak felületesen hidratál ,nem érzem hogy mélyebben is kifejtené hatását. Sok az alkohol benne amit nem igazán szeretek a bőrömre kenni. Nem fogom újra venni.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2017. július 15.

Úgy gondolom hogy a 23% aszkorbin sav teljesen fölösleges egy arcápolási termékben,mert ilyen magas százaléknál már nem érvényesülnek a c vitamin pozitív hatásai csak a negatív! Negatív allatt értem az erős bőr irritációt,ami már nem antioxidáns hatást vált ki hanem épp az ellenkezőét.Számomra Az ideális az 10-12% aszkorbin sav ,pH 3-6,5 ,serkenti az új kollagén termelést ,halványítja a foltokat , aknés hegeket.,és csodálatos bőrképet eredményez. Tény hogy hamar oxidálódik ezért 2-3 hét alatt ajánlott elhasználni a szérumot. Amikor felkentem ezt a terméket olyan volt mintha valami finom szemcsés peelinget vittem volna fel az arcomra ,röviddel utána elkezdte csípni marni az arcomat. Hozzáteszem nem vagyok érzékeny bőrű. 3-szor használtam és szó szerint szétmarta a bőrömet. Sajnálom de számomra nem váltak be az Ordinary termékek,valahogy nincsenek jól összerakva,nem igazán működnek. Ha valaki szép összetevőket éa funkcionális terméket keres akkor szívből ajánlom a Mad Hippie termékeket.

Mad Hippie Vitamin A Serum (régi)

Mad Hippie Vitamin A Serum (régi)
2017. július 4.

A Mad Hippie face cream -mel használom együtt éjszakára...,szeretem a Mad Hippie termékeket ,szép összetevők ,aktív hatóanyagok...Egyáltalán nem okozott irritációt,nem hámlottam tőle.

Isana Compressed Deospray Secret Rose

Isana Compressed Deospray Secret Rose
2017. július 4.

Sokadszorra veszem újra. Kellemes az illata , hatásos és olcsó..

Soft & Gentle Alumíniummentes Izzadásgátló Spray Aktív

Soft & Gentle Alumíniummentes Izzadásgátló Spray Aktív
2017. július 4.

Annyira "soft" hogy kb fél óra után már durva izzadságszaga van az embernek!

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2017. július 4.

Az első aki kozmetikai összetevőként elkezdte használni az alpha lipoic acid-ot (ALA ) az Dr Perricone volt,én azóta használok ALA -t tartalmzó krémeket ,szérumokat rendszeresen. Őszintén szólva ez a legrosszabb formula amit eddig használtam! Nem akar felszívódni,max a párnámon, azt a hűha hatást nem látom mint más termékeknél,hiába az 5% (sokkal hatásosabb más antioxidánsokkal együtt, pl: c-vitamin, DMAE ,A vit. ,látványos az eredmény. Egyébként nehezen hiszem el hogy magában a liposav " feltölti" a ráncokat,nem keramid v,. hialuron sav,nincs vízmegkötő hatása! Szóval ,erős gyulladáscsökkentő ,antioxidáns, halványítja a foltokat stb.. Megkérdeztem a céget hogy milyen propaneidolt használnak ,mert 2 féle van,szintetikus és amit kukoricából nyernek ,erjesztéssel. A jó hír hogy növényi eredetű propadeinolt használnak, de utána néztem hogy GMO kukoricát használnak a nagyon olcsó előállítási költség miatt. Ehasználom de nem fogom újravenni.

Mad Hippie Face Cream (régi)

Mad Hippie Face Cream (régi)
2017. június 8.

Most rnendeltem újra,nagy kedvencem! Kicsit furcsa az állaga,mert az elején olyan mintha nem akarna felszívódni ,kell egy pár perc míg be lehet maszírozni.,csak magában használam mert elég gazdag krém. Sok peptid van benne,és szép az INCI listája. Anti age kategória, tehát 30 fölött ajánlanám. és akinek kevert v zsíros a bőrtípusa lehet hogy jobb ha nem ezt választja.