belle

Psyszah dolgai
Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Psyszah dolgai
Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Powder Soft Deo Spray

Dove Powder Soft Deo Spray
2018. szeptember 3.

Az illata kellemes, nőies és nem fullasztó. Még a férjem is megdicsérte. Elég sokáig tart a hatása, de azért többször újra kell fújni a nap folyamán.

Libero Sensitive Nedves Törlőkendők

Libero Sensitive Nedves Törlőkendők
2016. június 30.

Tényleg illatmentes, és a babám bőre jól bírta. Lehetne egy árnyalattal nedvesebb, mert a végére a felső darabok folyton elkezdtek kiszáradni, pedig naponta többször használtam (popsitörlős dobozban is benne volt pluszban. A nagyságával elégedett vagyok. Legtöbbször minimum kettő lap jött ki, egyet szinte sose sikerült kivenni.

Balea Dry Deo Spray

Balea Dry Deo Spray
2015. december 5.

Nekem nagyon bevált és az illata is nagyon tetszik. Tartósnak bizonyult. Egyetlen problémám van vele, ha befújom magam vele elkezdek tőle köhögni, mintha púderfelhőt fújtam volna. Ez pár mp-ig tart aztán megszűnik.

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2015. november 30.

Évek óta ezt használom és meg vagyok vele elégedve. A balzsam használatát utána igényli a hajam. Sok féle hajfestékkel próbálkoztam, drágábbal, ammóniamentessel is, de ez bizonyult a legtartósabbnak. A hajam szép fényes lesz, hetek múltával se látszik a kopás.Árban is elfogadható.

Avon Care Gazdagon Hidratáló Kéz-, Arc- és Testápoló Krém

Avon Care Gazdagon Hidratáló Kéz-, Arc- és Testápoló Krém
2012. május 18.

A kedvenc testápolóm. Finom illata van és könnyű állaga. Hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Az illata később is érezhető. A nagy kiszerelésért (400ml) külön pont jár.

Max Factor Colour Collections Rúzs

Max Factor Colour Collections Rúzs
2012. május 17.

Jól hidratál és szépen pigmentált. Bírja az evés, ivást is és egyenletesen kezd kopni.

e.l.f. Super Glossy Szájfény

e.l.f. Super Glossy Szájfény
2012. május 17.

A színválaszték ebből a szájfényből lehetne több, bár 12 színben kapható mindegyik szinte ugyanolyan. Ettől függetlenül hihetetlen szép árnyalatok vannak. Egy picit ragadós, de tartós szájfényről beszélünk. Az ára is elég kedvező és ezért a pénzért kapunk bőven terméket is. Az illata enyhe, kissé vaníliás.

L.A. Colors 5 Metallic Szemhéjpúder Paletta

L.A. Colors 5 Metallic Szemhéjpúder Paletta
2012. május 17.

Nem eléggé pigmentáltak a színek a legtöbb palettában, de ki lehet jókat fogni. Sajnos porzik, nekem alappal tartós is. Nagyon szép színkombinációkat lehet találni. Amikor rendeltem én egy picit nagyobb méretű palettára számítottam ennyi pénzért.

Bourjois Effet Smoky Szemceruza

Bourjois Effet Smoky Szemceruza
2012. május 17.

Nagyon puha és könnyen hegyezhető. Szép fekete színű. A végén található ecset jó a satírozásra, de nem evvel szoktam megcsinálni a füstös szemeket. A vízvonalra tartósan nem fog, de nem is ez a feladata.

Essence Fairytale Műszempilla

Essence Fairytale Műszempilla
2012. május 17.

Egyszer sikerült használom és akkor is küzdöttem vele legalább fél órát, pedig nem vagyok gyakorlatlan ebben. Nekem túl merev és kemény.