bellehercegno

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Natura Siberica Royal Caviar Beluga Caviar Extra-Lifting Face Cream

Natura Siberica Royal Caviar Beluga Caviar Extra-Lifting Face Cream
2024. május 16.

Sokáig szemeztem ezzel a termékkel, az itteni vélemények csigáztak fel ennyire, míg végül sikerült megkaparintanom. :) Az eddigi legjobb hidratáló / lifting krém, amivel eddig találkoztam.Éjszakára szoktam felvinni, nappalra csak szemránckrémként használom, mert bár nem túl testes, és az én bőröm gyorsan be is szívja, mégis picit vastagnak érezném smink alá.

Roppant kellemes állagú és illatú csoda ő, szépen tölt és kissé talán simít is, illetve mintha valamivel halványabbak lennének a karikáim, mióta a repertoárom részét képezi.
A csomagolás valóban szemet gyönyörködtető, a doboz amiben érkezett is mesés, bár néha elgondolkodom, hogy miként imádkozom ki a krémet a flakonból, ha a csavarós - pumpás kupak bekrepál. :) Az ára elkezdett felfelé szökni az utóbbi időben, én akciósan 4300 Ft körül rendeltem a notinoról, ennyiért ajándék volt, de a dupláját is megérné. Ahogy írtam csak éjszakára használom, nappalra pedig egy pici pötyit a szemem alá, így biztosan sokáig elég lesz. Mindenképp újra fogom vásárolni és jó szívvel ajánlom a korosztályomnak / 47 éves leszek az ősszel /.

Nagyon ritkán kap tőlem kozmetikum 5 csillagot, mert ahhoz már csúcsszupernek kell lennie, de ebbe a szépségbe nem tudok belekötni. :)

Catrice Under Eye Brightener

Catrice Under Eye Brightener
2024. május 16.

Engem hatásában és állagában is a selyemfényű szemhéjkrémekre emlékeztet. Sajnos korrektornak nem vált be, pedig próbálkoztam vele többféle módszerrel. Vékonyan, vastagon, primer alá és fölé, alapozó alá, de sokat nem javít a helyzetemen sajnos. Inkább primernek jó, mert ha bármit ráken az ember lánya még esetleg ,azt nagyon szépen tartja, de az én karikáim beintettek neki, ráadásul bármennyire vékonyan próbálom felvinni / ecsettel és az ujjacskámmal is /, kis idő elteltével a szem alatti redőkben picit összeáll, mindig utána kell igazítani.A ráncokat pedig felerősíti, ha kerül még rá másik termék / színben megfelelő korrektor, netán alapozó /. A rózsaszín nagyon világos, a sárga meg túlságosan sárgás, nekem egyik szín sem testhezálló. :(

A shea vaj miatt bízom a hidratáló hatásában és hatalmas a kiszerelése, ezért kapja a két csillagot.
Szomorú vagyok. :(

Dove Summer Revived Önbarnító Testápoló Közepes-Sötét Árnyaltú Bőrre

Dove Summer Revived Önbarnító Testápoló Közepes-Sötét Árnyaltú Bőrre
2024. április 21.

Hatalmas csalódás ez a készítmény nekem, kimondottan rosszul sikerült önbarnítós testápoló a márkától. Bizonyos árfekvésig szinte mindent kipróbáltam már, ha önbarnításról van szó, így bőven van összehasonlítási alapom.

Sorolom is a hátrányait: árához képest nem gazdaságos, mert bőségesen kell felvinni, hogy legyen tőle némi színed, így gyorsan fogy. Úgy ragad, mintha Technokol rapiddal kented volna be magad, örülsz, ha heti 1 éjszakát túlélsz vele, nem hogy minden nap használd, mindeközben a bőröd csodásan izzad alatta. A színe nem bronzos rajtam, hanem egyértelműen sárgás. Ne számíts rá, hogy mély színt ad majd, inkább csak egy haloványka árnyalatot. Barna biztosan nem leszel tőle.

Egyetlen pozitívuma, hogy nem kopik annyira foltosan, bár a fentiek miatt én nem használtam egymás utáni napokon, maximum 1 alkalommal egy héten. Ha rétegezi az ember elképzelhető, hogy foltosan mond majd búcsút a bőrének.

Azt hittem, hogy ezzel a krémmel megtaláltam az önbarnítás Szent Grálját, így rögtön 3 tubussal vásároltam belőle. :( Mentségemre szóljon, a kis kiszerelés árán jutottam a 400 ml-es flakonhoz, viszont úgy vártam, hogy elfogyjanak, mint a Messiást.
Ha már Dove, a Derma Spa véleményem szerint milliószor jobb ennél és az legalább ad egy szép, barna színt.
Ebben az árfekvésben a Ziaja Cupuacu százszor jobb választás.
2 csillag részemről csakis azért, mert nem szárítja a bőrt.

Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack

Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
2024. február 26.

Sajnos én még mindig banyaként fekszem és úgy is ébredek, pedig elképesztően vágytam arra a metamorfózisra, amit majd ez a pakolás okoz nálam. :D ;)

Nyáron kezdtem el használni, a kánikula biztosan nem tett jót neki, mert gigantikus méretű gyulladt pattanásokat okozott. Kis időre félretettem, utána szerencsére nem volt vele ilyen probléma. A bőröm viszonylag gyorsan beszívta, pedig minden is került alá. :) Nem akarok többet belelátni ebbe a maszkba, mint ami valójában, talán egy kis plusz hidratálást nyújtott, de összességében ennyi. Mióta elfogyott, nem látok semmilyen negatív változást a bőrömet illetőleg. A Benton csigás krémjét szoktam dupla rétegben felvinni utolsó lépésként, szerintem pont ugyanazt a plusz hidratálást érem el így vele, mint a Mizonnal.

Picit csalódott vagyok, többet vártam a nullánál /nyilván/, a bőrképemhez nem tett hozzá semmit. A kiszerelés nagy, sokáig elég, az ára is elfogadható, emiatt kapja a 3 csillagot. Tegyetek vele azért egy próbát, ha a ti fantáziátokat is ennyire piszkálja, az itt olvasottak alapján többeknek bevált.
Következőre az Elizavecca csigás éjszakai maszkját fogom a magamévá tenni, bizakodom, hogy az többet nyújt majd ennél. :)

Secret Key Multi Cell Night Repair Ampoule

Secret Key Multi Cell Night Repair Ampoule
2024. február 25.

Kipróbáltam ezt a terméket is, így legalább nyugodt a lelkiismeretem. :) A pozitív vélemények miatt talán túl nagy elvárásaim voltak, én nem voltam ennyire elégedett vele, mint az előttem hozzászólók. Szó szerint a semmi extra kategória. Használat közben sem adott hozzá semmit a bőrképemhez, és miután elfogyott sem éreztem a hiányát. Ahhoz képest, hogy 50 ml és csak estére használtam belőle 1-1 pöttyöt, viszonylag gyorsan fogyott, amit kivételesen nem bántam. Nem tudom ajánlani, mert nem volt az égvilágon semmilyen hatása. 3 csillag, de inkább 2,5,

Jean&Len Frische & Volumen Szárazsampon Liliom Illattal

Jean&Len Frische & Volumen Szárazsampon Liliom Illattal
2024. február 22.

Barátnőmtől kaptam ajándékba, én nem kedvelem a hajtógázas termékeket, így magamtól nem is vásároltam volna meg. Nagy vonalakban egyetértek az előttem hozzászóló hölggyel, az illata tényleg isteni, ellenben rengeteg kell belőle, hogy valóban "elfedje a problémát", így viszont nagyon gyorsan fogy és egyáltalán nem gazdaságos. Ami előny, hogy tényleg nem nehezíti el a hajat és nincsen poros hatás sem, viszont pár alkalommal el is fújkálja az ember az egész flakont. Én is 3 csillagra tudom értékelni.

Monotheme Fine Fragrances Venezia Tuberose EDT

Monotheme Fine Fragrances Venezia Tuberose EDT
2024. január 8.

Egyelőre még nem tudtam eldönteni, melyik évszakban viselem a legszívesebben ezt az illatot. Ami biztos, hogy télen ütősebb, karcosabb, fűszeresebb parfümöket részesítek előnyben. Talán a tavasz, esetleg a kora nyár lesz az ő időszaka. :) Ősszel sikerült hozzájutnom és akkor egy másik tubarózsás alkotást, a Zara Tubereuse Noir-t használtam, ami ahhoz a meleg időhöz remekül passzolt. :) A Monotheme tubarózsája nem az a számomra irritálóan rágógumis, geijl tubarózsa, mint pl. a Michael Kors, ez egy balzsamos, lágy, de nagyon nőies alternatíva. Kifújáskor picit hasonlít Tom Ford Orchid Soleil-jéhez, így aki azt szereti, véleményem szerint ezt is kedvelni fogja. :) Valóban nem egy csíkhúzós darab, bár nem is vágyik mindenki arra, jómagam sem. A csomagolás tüneményes, a doboza is nagyon szép, engem nem zavar, hogy műanyag a kupak. Ár-érték arányban tökéletes választás. Ennek az illatnak köszönhetően a többi Monotheme is felkeltette a kíváncsiságomat. Egyelőre 4 csillagot adok neki, tavasszal visszatérek egy objektívebb véleménnyel. :)

Farm Stay Peptide 9 Super Vitalizing Ampoule

Farm Stay Peptide 9 Super Vitalizing Ampoule
2024. január 8.

Ár-érték arányban jó választás ez az ampulla, a 100 ml elég lesz az idők végezetéig, pedig nem spórolok vele. :) Könnyen eloszlatható, a bőröm gyorsan beissza, nappalra és éjszakára egyaránt használom, tökéletes rétegezős rutinba és gond nélkül lehet sminkelni is rá. Az elején rögtön tapasztaltam egy instant hatást, nyilván a meglévő ráncaim nem tűntek el / semmilyen kozmetikum sem képes erre /, de szebb volt a bőrképem. Valószínű ez most is így van, csak már hozzászoktam a látványhoz. :D Jó kis termék, de valószínű kipróbálok majd mást is, ha egyszer elfogy. Egyelőre 4 csillag, mert nem tartom nélkülözhetetlennek, aztán majd meglátjuk.... ;)

Balea Arclemosó Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre Mandulavirág-Kivonattal

Balea Arclemosó Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre Mandulavirág-Kivonattal
2023. november 21.

Reggel és este használom, nagyon szeretem, sokadszorra vásárolom újra., Sokáig elég és árban is kedvező. Az illata számomra kimondottan diszkrét. Egy toniktól nincsenek különösebb elvárásaim, kissé frissít és a maradék szennyeződést szépen letisztítja az arcomról, ami esetleg még maradt lemosás után. A bőröm utána kellemes, nem száraz, nem húzódik.
Eddig nem találtam ár-érték arányban jobbat, bár egy ideje már nem is keresgélek. Plusz pont, hogy vegán termék.

Farm Stay Collagen & Hyaluronic Acid All-in-One Ampoule

Farm Stay Collagen & Hyaluronic Acid All-in-One Ampoule
2023. november 20.

Alsó, esetleg középkategóriás termék.

A csomagolása botrányos. Nem értem, mire gondolt a költő, amikor egy sűrű, zselés állagú szérumot egy olyan tégelybe töltött, amiből kilapátolni a vége felé járva szinte lehetetlen. Ahogy megérkezett, átöltöttem egy régi Benton lotionnek a flakonjába, így legalább abból ki tudom pumpálni. Az illata számomra túl erős, bár kellemes, de picit túltolták.

Maga a szérum könnyen beszívódik, én egy Tony Moly toner után szoktam felvinni a még nedves bőrömre. Időnként csipkedi az arcomat, nem mindig, de előfordul alkalmanként. A kiszerelés valóban hatalmas, nagyon sokáig elég napi két használat mellett.
Semmi különösebb hatását nem véltem felfedezni, bár ha őszintén magamba nézek, lassan úgy gondolom, hogy ezek a hyaluronsavas készítmények sokat nem tesznek hozzá a rutinhoz, picit marketingszagúnak érzem a dolgot, de ne legyen igazam.

3 csillag, mert az árához képest nagy kiszerelés. Tudok élni nélküle, így biztosan nem fogom újravásárolni.