benzol

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Blush Up! Pirosító

Essence Blush Up! Pirosító
2014. május 28.

Régóta szemeztem a képen látható árnyalattal, nem vettem meg... Aztán megláttam, hogy van rózsaszínesben is... Jött velem mind a kettő. :D Eddig csak pirosas és barnás pirosítóm volt, most kiegészült a készlet, és azt hiszem, ideje is leállnom. :D Nekem egyelőre a rózsaszínes jobban bejön, annál szinte nincs is különbség a két szélső szín között. A narancsosnál ahogy már valaki írta előttem, elég nehéz kis mennyiségben összekeverni a kettőt. Ettől még nagy a szerelem, 5*. :)

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2014. május 14.

Hatékonynak tényleg hatékony, pikk-pakk leszedi a szemceruzát, spirált. De ez a rázogatás.. hiába rázom össze, amint lefelé fordítom, az olaj egyből elkezd felfelé vándorolni és csak a vizes rész jön kifelé... Óvatosan meg szoktam billenteni, hogy kijöjjön pár csepp olaj a vattára, aztán zutty, felfordítom és jöhet a víz. :D Macerás de hatásos.

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító
2013. november 16.

Tegnap érkezett meg a drágaságom, máris imádom. :) A göndörítős mozdulaton még van mit dolgozni, de első próbálkozásra nem is olyan bonyolult, mint gondoltam. :) Aki már egy ideje használja, attól kérdezném: bírja a strapát a vezeték? Úgy értem, ami ott körbeforog, nem szakad meg a sok tekergetéstől?

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam (régi)

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam (régi)
2013. október 12.

Hát nekem nemigazán jött be, pedig abszolút balea-samponos vagyok. Eddig ezen kívül csak a koffeineset próbáltam, annál is előjött a zsírosító hatás, de nem az első mosás után, mint ennél... 2 nap után "jajjmegkellmosnomahajamat" érzésem támadt.. 3-4 napot ki kellene bírnia a hajamnak.. Azért adok neki még egy esélyt, hátha bennem volt a hiba és nem mostam ki elég alaposan a balzsamot...

X-Epil Evolution Gyantázószett

X-Epil Evolution Gyantázószett
2013. szeptember 3.

Egyetlen kérdésem van: MIÉRT CSAK MOST TALÁLTAM RÁ??? Egyszerűen szuper, nem kell a forró vízzel, mikróval bajlódni, nem lesz minden csupa ragacs.. Tökéletesen teszi a dolgát, 2-300 Dt-os gyantaptaronokkal is működik... Egy gyantázás megvan kb 150 FT-ból... Havi egy szőrtelenítéssel számolva kb. 10 évig tudom használni egy normálisabb epilátor árával összehasonlítva... Szegény Philipsem ott fog porosodni a polcomon, ezt a szerkentyűt sosem fogom lecserélni:)

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)
2013. július 20.

Én annyira az illatától nem vagyok elájulva, de a hatása tényleg isteni:) Szép, fényes, puha haj, másnapra is. Hogy meddig bírom hajmosás nélkül, majd kiderül, egyelőre elégedett vagyok vele.

Lovely Nude Körömlakk

Lovely Nude Körömlakk
2013. július 8.

Egy nagy rakás ... Kb. háromszor adtam neki esélyt, 1 napnál tovább nem bírja, se fedőlakkal, se anélkül, se egy rétegben, se három rétegben.. Borzasztó lassan szárad. A negyedik-ötödik lakkozásnál már valami hihetetlenül sűrű trutyi volt az üvegben, a körmeimre felkenve felbuborékosodott... Én végeztem vele, a lábaimra talán az elhasználható kategória, de a kezemre soha többet! Eddig imádtam a Lovelyt, most elveszítettek egy rajongót. :(

120 Eyeshadow Palette

120 Eyeshadow Palette
2013. július 4.

Na, tegnap megérkezett a drágaság:)) Már nagyon vártam, rengeteg sminkvideót megnéztem, már komplett listák vannak, miket szeretnék elkészíteni:)) A paletta méretén őszintén szólva meglepődtem, rettentő kicsi, kb 15*20 centi, nem tudom, miért, nagyobbnak képzeltem.. A színek gyönyörűségesek, a mattok is, a csillámosok is, mire mindegyiket kipróbálom, vén öregasszony leszek:) Perpillanat életem legjobb sminkes vételének tartom, a megfelelő ecseteket használva gyönyörűszép sminkeket lehet készíteni:)

For Your Beauty Összecsukható Púderecset

For Your Beauty Összecsukható Púderecset
2013. július 4.

Már lassan egy éve megvan, de nem nagyon használom.. Sajnos nem vagyok egy púderezhető alkat, legalábbis még sem a púdert, sem a megfelelő ecsetet nem sikerült megtalálnom sajnos.. Leginkább pirosító felvitelére használom.. (ez itt a felhördülés helye:)) Elég kemények a szálak, nem hullanak, de néha már rendesen "karcolnak", hiába mosom ki hajbalzsammal is akár... Nem tudom, a jobb minőségű ecsetek mennyivel tudnak többet, de ezzel nem igazán vagyok megelégedve, pedig a márkát nagyon szeretem!

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2013. július 1.

Remélem, az eggyel ezelőtti kommentelő csupán ironizált... :)

Én eddig 20 darabot szedtem be, napi egyet.. Többnek egész egyszerűen nem látom értelmét, ha egyszer a szervezet úgysem tudja hasznosítani, az mire jó, ha kipisilem vagy épp "mérgezem" magam? Csak pénzkidobás.. Az, hogy a napi kettőt szedőknél látványosabb... Honnan lehet ezt tudni ilyen biztosan? Mi van, ha ugyanúgy hatásos lenne náluk napi egy darab is, csak alapból kettővel indítanak és örülnek, hogy jééé milyen jó...

Hát jelentem, én három hete kezdtem szedni, mint mondtam, napi egyet. A körmömön vettem észre először a változást, rettentő gyorsan nőtt. :) Az, hogy erősebb lett, nem vettem észre, de ha kőből lenne, én azt is legyalulnám a különféle konyhai műveletek közepette... A hajamon nehezebb észrevenni, mi történt, pont akkor festettem be a hajam az eredeti hajszínemre, amikor szedni kezdtem a vitamint. de most, hogy az előzőleg szőkére festett hajam dobálja lefele a festéket, minden hajmosásnál egyre látványosabban, látszik egy másfél-két centis lenövés. :O Két hónap alatt nem nőtt ennyit a hajam, nemhogy három hét alatt... Nekem a hosszán nem tűnik olyan látványosnak, de mások mindig megjegyzik, milyen hosszú már.. :) Én biztos újraveszem!! Egyelőre csodaszer, meglátjuk, mennyire lesz hatékony később.

Egyedül az nem tetszik benne, hogy kapszuláról van szó... Kiskoromból még bennem van a fóbiám.. Nem bírtam lenyelni a "műanyag részt", mindig ki kellett szórni a belsejét.. :)))