Berberis

Regisztráció dátuma: 2012. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál
2020. szeptember 13.

Könnyen lehet vele szép, elválasztott, de jól definiált pillákat csinálni, csak sajnos rajtam rettentően kenődik, állandóan törölgetnem kell a szemem alól. Így sajnos nem tudom használni.

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Lotion Vörös Árpával

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Lotion Vörös Árpával
2020. július 7.

Imádom! Egészen kitisztult az arcom, amióta használom. Valóban nagyon híg, én a tenyerembe csepegtetem és onnan ütögetem fel az arcomra reggel és este. Tág porusú zsíros bőrrel érdemes kipróbálni.

Rdel Young Nail Base Alaplakk Keratinnal

Rdel Young Nail Base Alaplakk Keratinnal
2020. június 11.

Nekem nagyon nem jött be. Nekem is lejön vele szinte egészben a lakkozás 2. vagy 3. nap, viszont közben meg is sérti a körömlemezemet. Háromszor használtam, többször nem akarom. Megy sajnos a kukába.

Essence G'day Sydney Eyeshadow Palette

Essence G'day Sydney Eyeshadow Palette
2019. október 12.

Ár-érték alapján szuper termék! Már többször használtam, és mindig tetszett, ma pedig különösen eltaláltam vele a sminkem, ráadásul gyorsan és könnyen megvoltam vele. A tartósság is szuper, Nyx HD szemhéjalappal 14 órán át ugyanúgy nézett ki, mint amikor feltettem. Bírta volna még szerintem, de már arcot akartam mosni. Szerintem nagyon jó kis hétköznapi paletta, némi csavarral a zöldes színek miatt. Bátran ajánlom kipróbálásra!

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor
2019. október 11.

Lassan fél éve használom és nagyon szeretem. Az első olyan korrektorom, ami nem ül bele a szem alatti ráncaimba és egész nap szépen fent marad anélkül, hogy szárítaná a szemem alatti bőrt. Egyetlen tulajdonsága, amibe ha nagyon akarok, bele tudok kötni, az a fedése, ez lehetne kicsit erősebb, de hozzá kell tegyem, nekem elég erős karikáim vannak. A csomagolását is szeretem és tényleg nagyon kevés is elég belőle, de ezt is könnyű kiadagolni. Összességében jelenleg abszolút kedvencem!

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál
2019. március 25.

Ezèrt az árèrt nem rossz kis termèk. Nekem első pár alkalommal elèg nehèz volt bánni a kefèjèvel, plusz tapasztott is. Mostmár a tapasztást nem èrzèkelem ès nagyon szèp pillákat tudok vele kèszìteni, bár ehhez sokszor vègig kell mennem rajtuk. Viszont a problèmám, hogy nem túl tartós, kenődik a szemem fölè ès alá is. Emiatt nem hiszem, hogy ùjravennèm, de egy próbát megèrt.

s-he stylezone Eye Shadow Base

s-he stylezone Eye Shadow Base
2019. március 11.

Elfogyott a NYX HD szemhéjalapom, amivel nagyon meg voltam elégedve, és hirtelen felindulásból úgy gondoltam a sok jó vélemény hatására, hogy kipróbálom ezt a terméket, mint olcsóbb alternatívát. Sajnos nekem nem vált be. Igaz elég olajos és rejtett is a szemhéjam, de nálam csak egy fél napot bír ki, míg a NYX volt, hogy 20 órán át kellett, hogy állja a strapát, is ment neki. Már újravettem a NYX-et, de ma véletlenül mégis ezt a terméket raktam fel. Sajnos délutánra megint összegyűlt a szemfesték a szememen, pedig ugyanez a paletta, amit ma is használtam, pár napja a NYX-es bázissal késő estig fent volt hiba nélkül, míg le nem mostam. Most el is határoztam, hogy kidobom szegénykét, nehogy megint mellé nyúljak. Nálam sajnos így nem tölti be a funkcióját, ritkán sminkelek pár óra kedvéért. Nagyon olcsó, és fél napra jó lehet, ezért kap egy 3-ast.

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2
2019. március 6.

Pigmentált, könnyen satírozható színek. Van benne több matt barna is az árnyaláshoz, és egy matt világos szín, ami nem fehér, de a bőrnél, legalábbis az enyémnél, azért világosabb picit. Egy sötét barnát, vagy feketét kicsit hiányolok belőle, de így legalább nem esek nagyon túlzásba a sminkemmel. :) Ha meg nagyon akarom, előveszek egy monót, vagy egy másik palettát, amiben van. Eddig minden sminkkel nagyon meg voltam elégedve, amit vele készítettem. Most a kedvenc palettám, bár bevallom, nincsenek nagyon drága szemhéjpúdereim. Ha szeretitek ezt a színvilágot, ennyi pénzért ne hagyjátok ki! :)

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál
2019. március 6.

Kicsit dúsít és ennyi az összes, amit pozitívumként említhetek. Az elején, amíg még folyósabb volt, eléggé tapasztott és hosszabbításban nem adott semmit, így gondoltam, picit várok vele. Most elővettem (kb. 3 hét telt el, addig nem nyitogattam) és már nem olyan folyós, egész szép pillákat tudtam vele kreálni, meg is örültem, hogy jóban leszünk. Erre olyan potyogást produkált nap közben, amivel az élre került az eddig általam próbált spirálok között ebben a kategóriában. Potyogott az arcomra, és ami még rosszabb, a szemembe is. Többet nem akaródzik használnom, kukagyanús az ügy.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. február 27.

Egy üvegcsével elfogyasztottam, majd egy hónapig nélkülöznöm kellett. Ekkor jött ki, hogy tényleg hatásos! Egyszer csak azt vettem észre, hogy mikor a tükörbe nézek napközben, hiába a hideg idő, eléggé átfényesedett az arcom, amitől már elszoktam ez elmúlt pár hónapban. Közben mást nem változtattam, ugyanazt a bb krémet használtam, ugyanazt a púdert stb. Kellett egy hét, míg rájöttem, hogy ez a kis csoda szérum hiányának a jele. Amint lehetett, be is szereztem újra, azóta ismét kibírja az arcom késő délutánig újrapúderezés nélkül! Kíváncsian várom, melegebb időben hogyan alakul majd a dolog, addig is töretetlenül imádom! Állagáról elmondható, hogy elég vizes-géles, könnyed szérum állag, ami nekem pikk-pakk felszívódik. Pár másodperc és már mehet is fölé a hidratáló. Én esténként használom.