Bereczramona

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++
2019. július 2.

- Tényleg nagyon jól fed.
- A színe sárgás, ami ritka kincs. Sok alapozónak, bb krémnek rózsaszínes a tónusa. + világos, ami szintén pozitívum.
- kissé ragacsos, viszont ennek ellenére, ha fixálom, nem csúszik el az arcomon (kibéve a szemüvegem orrészénél, de ez sajnos mindegyik alapozónál/bb krémnél így van.
- nehéz az állaga, inkább alapozó szerű, mint bb krém, de ez a koreai bb krémek többségére igaz.
- tartós.
- újravevős.

Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/ PA+++

Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/ PA+++
2019. július 2.

Kicsit testesebb bb krémeket használok, amik igazából eddig nagyon beválltak, de szerettem volna egy könnyebbet is beszerezni. A kedvenc purito bb krémemet nem cserélném le rá, de az tényleg az eddigi legjobb, amit használtam. Viszont ez is teljes mértékben újravevős. Nálam telhesen kedvfüggő, hogy mit használok. A hétköznapokon azt veszem észre, hogy egyre gyakrabban ezért nyúlok. A fedése könnyedségéhez képest csodálatos, jó a színe is a világos bőrömhöz, természetes fénye van. Egyedül a tartósságával van bajom, de igazából engem ez sem zavar. Egyszerűen tudom, hogy egész napra ne ezért nyúljak. Viszont olyan kis praktikus a csomagolása, hogy azt is el tudom képzelni, hogy a nap folyamán újrakenem, ha mégis erre esne a választásom. Szóval a csomagolása miatt megkapja az 5 csillagot.

Skinfood Tomato Wrinkle Sun Cream SPF36 Pa ++

Skinfood Tomato Wrinkle Sun Cream SPF36 Pa ++
2019. június 19.

Nagyon jó az állaga. Fehér, viszont a világos bőrömön ez még szépen is mutat. Hidratál is, van c vitamin tartalma, a paradicsomot pedig a bőröm alapból nagyon szereti.

Benke Erika Csalánkrém Propolisszal

Benke Erika Csalánkrém Propolisszal
2019. május 26.

Ez egy csoda. Az áráról ne is beszéljünk.
Remek gyulladáscsökkentő. Nagyon jó aknés bőrre. Még a több hónapos foltjaimat is halványította.
Eleinte csak nappal mertem használni a zsíros állaga miatt, ám éjszaka teljesít a legjobban. Minden este nem merem használni, hogy ne tömítse el a pólusaimat, de heti párszor az esti rutinomba is be fogom építeni.
Egyébként a javulásban lehet, hogy közrejátszik, hogy a krémmel egyidőben elkezdtem rizsvizet használni, heti párszor paradicsommal is bekenem az arcom, valamint pár napja figyelek a C vitamin bevitelre is.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. május 12.

Naponta 2x használom.
Mostanában nagyon nyúzott volt a bőröm, az az igazi fáradt bőr. Ezelőtt sohasem jutott eszembe, hogy kellene egy jó hidratáló, ugyanis a legtöbb nekem nagyon zsíros, eltömíti a pólusaimat. De amikor megláttam ezt, ami egy könnyű szérum, ráadásul zsíros bőrre készült, felcsillant a szemem.
A bőröm most sokkal egészségesebb, egységesebb. Még vannak bőrhibáim, de halványodnak. A tapintása sokkal kellemesebb, mintha fel lenne töltve az arcom.
Szó szerint kicsattan a bőröm az egészségtő használat utánl.
Talán fontos megemlítenem, hogy heti 2x, 3x használom az Ordinary 10 perces hámlasztóját. Szerintem a bőrhibáim kialakulását ez gátolja a legjobban, de emellé meg kötelező darab egy jó hidratáló. Ketten együtt csodát művelnek.

Purito Snail Clearing BB Krém

Purito Snail Clearing BB Krém
2019. március 31.

Gondolkodtam, hogy 4, vagy 5 csillagot adjak. Végül az 5 mellett döntöttem. Én kézzel szeretem felvinni, úgy nagyon szép, természetes a hatása. A fedése bb krémhez képest nagyon jó. Szürke színe ellenére alkalmazkodik a bőrszínemhez. Elég fényes, de ha fixálom, gyönyörű, egészséges bőrfényt ad.
A tartósságát még nem volt alkalmam tesztelni, de az állaga miatt arra következtetek, hogy ha kopik is, akkor egyenletesen.
Maximálisan elégedett vagyok vele, az áráért ajándék.

It's Skin Tiger Cica Blemish Balm Cover SPF50+ / PA++++

It's Skin Tiger Cica Blemish Balm Cover SPF50+ / PA++++
2019. március 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá. A finishe, amikor felkenem, tetszik. Nehéz ilyen világos alapozót találni (bb krém, de nekem inkább alapozónak tűnik) Tényleg elég fényes, ragacsos az állaga.
Próbáltam alá több féle primert, szérumot, és felé mattító, fixáló púdereket, de sajnos fél órával felkenés után már kezd elmászni, csúszni.
Nem bántam meg, hogy megvettem, mert el tudom használni. Amikor csak reggel kávézgatok a barátommal, vagy tudom, hogy valaki jön hozzám egy kicsit, vagy amikor csak egy órám van, olyankor ehhez nyúlok. A tudata is jó, hogy gyógyít. Szóval elhasználgatom, de nem fogom újra venni. Viszont meghozta a jedvem ahhoz, hogy kísérletezgessek a koreai bb krémekkel, cushionokkal. Jelenleg 3 van hozzám úton.

Mikrodermabrázió

Mikrodermabrázió
2019. március 23.

Nekem tegnap csinálta egy kozmetikus az itt kiírt ár töredékéért. (Vidéki vagyok)
Tű nélküli mezoterápiát csinált utána.
A kettő együtt nagyon hatékony. Én gyulladt pattanások, és visszamaradt foltok miatt mentem. A gyulladásaimat reggelre lehúzta (színe még van, de legalább már sminkkel el tudom takarni, mert lapos lett).
Persze nagyban függ ez attól is, milyen szérumot használt. Nekem gyulladáscsökkentőt vitt a bőröm legmélyére.
Egyébként azt mondta, egy hét kell, amíg látványos eredménye lesz, de havonta meg kell ismételni (nekem kombinálva fogja csinálni a villanó kezeléssel.)
Majd jelentkezem néha, mi az eredmény.
(Amúgy lehet, hogy rájöttünk, mitől vagyok pattanásos - túlzásba vitt méregtelenítés az arcomon ütött ki. Ezt úgy kell képzelni, hogy napi 1 liter zöldteát megittam legalább hónapokon keresztül, mert imádom. Szóval az eredményekhez az is hozzátehet a későbbiekben, hogy leállok vele.)

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2019. március 21.

Teszi a dolgát. Puha lesz tőle a hajam és jól fésülhető. A samponját is nagxon szeretem. Alaphelyzetben 4et adnék, de az ára dob a helyzeten.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2019. március 21.

Amikor nem mentünk a Lidlbe, másfajtát vettem helyette. Na, akkor jöttem rá, hogy korongok között mennyi különbség lehet.
Soha többé nem veszek más fajtát