berenyi.anna

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Giorgio Armani Code Sport

Giorgio Armani Code Sport
2012. augusztus 6.

a csillagos 5ös férfi illat...egyszer régen volt szerencsém egy Abercrombie&Fitch illathoz, hosszú évekig nem találtam hozzá hasonló férfi illatot...de mikor erre rátaláltam...:D hihetetlen, hogy lehet valami ennyire finom és tökéletes?! ellenállhatatlan, de tényleg;)

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2012. augusztus 6.

tartós, sajnos nagyon nagyon tartós....megérzem a buszon, le kell szálljak..az unokahúgom és az összes 12 éves barátnője él-hal érte, úgyhogy tudom hogy nagyon sokan szeretik, de én sajnos nem tudom elviselni, tömény hányingerem lesz tőle, annyira émelyítő, csömör...

Lanvin Rumeur 2 Rose

Lanvin Rumeur 2 Rose
2012. augusztus 6.

friss, ropogós,citrusos-rózsás, igazi rózsaszín illat. egyik nagy kedvencem, tartóssága nem az erőssége, max. 3-4 órán át érződik a bőrömön, de addig is kárpótol mindenért. Nyárra mindig akarok valami újdonságot, de újra és újra nála kötök ki, megunhatatlan, nagyon sok dicséretet kaptam már érte:D

Versace Medusa

Versace Medusa
2012. augusztus 6.

bright crystal és bvlgari omnia amethyst keveréke számomra, először kicsit orgonás, de nem annyira mint az amethyst, pont amennyire nekem tetszik, tartóssága is rendben van. a virágos felhangok után előbukkan a jellegzetes versace-illat, imádom!:)

Balea Young Cukorfalat Tusfürdő

Balea Young Cukorfalat Tusfürdő
2012. augusztus 6.

annyira szeretem, citromos joghurt illata van, tényleg csak addig lehet érezni az illatát, amíg tusolsz, utána nem, de nekem például nagyon nem illene a parfümömhöz, így ez nem probléma. Cukorkás álomvilág. tartósítószer allergiám van, de ettől nem leszek kiütéses, nem úgy, mint egyes iszonyatosan drága "tartósítószer-mentes"-ként reklámozottól..

Nivea Pure & Natural Hidratáló Nappali Krém

Nivea Pure & Natural Hidratáló Nappali Krém
2012. augusztus 6.

nagyon érzékeny bőröm van, nagy nehézségek árán találok csak megfelelő krémet, eddig ez vált be a legjobban, picit nehezebb krém, inkább csak télen használom, meg amikor szárazabbnak érzem a bőröm. Valóban elég markáns illata van, de én szeretem:)

Avon Viva by Fergie EDP

Avon Viva by Fergie EDP
2012. augusztus 6.

nem sok nőiességet fedeztem fel benne...nagyon vártam Fergie új illatát, de ez csalódás volt nekem...kifújás után egy órával picit szelídebb, nem annyira harsogóan férfias, némi krémes-szappanos beütéssel...de nem fújnám magamra többet.:(

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal (régi)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal (régi)
2012. augusztus 6.

hajmosás után órákig küzdök a gubancokkal, viszont meglepően kisimította a hajamat ez a sampon, a család többi tagjánál sokkal sokkal jobb, az illatáért nem rajongok túlzottan, de a minősége az árához képest remek.