Beresnetikva

Regisztráció dátuma: 2019. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ziaja Marine Algae Spa Tonik

Ziaja Marine Algae Spa Tonik
2019. március 16.

Sminkeles elott arc tisztitasra hasznalom, arra a celra kivalo. Nem hagy ragacsos illatot nagyon szep piha borom lesz tole

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. március 13.

Az allga elsore nagyon furcsa volt de blenderrel szepen eldolgozhato:) a barna boromhoz a 05-os arnyalatot vettem h a szem alatti lila karikaim kivilagositsa ezt meg is teszi. Bor hibam nem szokott lenni igy arrol nem tudok nyilatkozni. Az araval sinca bajom,hisz nem ul bele a rancokba a nap vegen is szep marad.

Cien Micellar Water Fresh

Cien Micellar Water Fresh
2019. március 13.

Eddig Garniert hasznaltam de ez nem hagy olyan olajos reteget maga utan. Az adagolo miatt vettem meg amugy magaban nyilvan ez is keves h leszedje a primer,alapozo,puder,bronzer,higlight,pirositot (Jesszus,igy leirva durva h mennyi minden kerul az arcomra) Szempillarol nem tudok nyilatkozni mert muszempillat hordok de osszesegeben jo kis lemoso

Langhaarmädchen Szárazsampon

Langhaarmädchen Szárazsampon
2019. március 13.

A csomagolasa irto aranyos:)
Sos kellett vmi igy csak lekaptam a polcrol,utana olvastam a velemenyeket amig elkezdtek aggasztani de kiprobaltam nekem jol jon belole a cucc a dolgat is jol vegzi. Az illata kicsit tomeny.

Cien XXL Tusfürdő

Cien XXL Tusfürdő
2019. február 28.

Illatra,állagra rendben van de alig habzik és olyan szinten szárít mint még soha semmi...:/

Sundance Önbarnító Tej

Sundance Önbarnító Tej
2019. február 24.

Nagyon szeretem,délután felkenem masnap reggelre szép napbarnított bőrőm lesz :)
Az illatán lehetne mit javítani tipic önbarnító illat de teljesen elviselhető. 4-5 napig kitart aztán újrakenem, nem macerasabb egy szolizásnál és nem foltos

Cien Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Cien Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2019. február 24.

Lefekvés előtt mindig felkenem, sminklemosás,hidratálás után, reggelre álomszép,puha lesz a bőrőm, néha smink előtt is felkenem.
Az Esteé Lauder-től is használtam ez a Lidl-s ahhoz képest kicsit keményebb állagú de a hatása ugyanaz..:) Bár a ránctalanító hatásról nem tudok nyiatkozni.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2019. január 27.

Amiota hasznalom nem tudnam elkepzelni nelkule a mindennapjaim :D frissit,tiszta erzetet ad, nekem spha semmi problemat nem okozott

Trend It Up Coco Bronze Matte Face Bronzer

Trend It Up Coco Bronze Matte Face Bronzer
2019. január 27.

Egy alom ez a bronzer!! A barna boromhoz tokeletes, egesz nap ott marad sose kellett frissitenem. Sose veszek vmibol ujat akkor se ha bejon mert megunom es kiserletezek :D de ebbol mindig veszek annyira szeretem

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2019. január 27.

Nagy remenyeket fuztem hozza de..
A csillamosoknak csak a felso reteguk az, borzalmasan potyog le sminkeles kozbe,nehez eldolgozni, sok kell h latszodjon es nem tartos.:(