bergamott

Regisztráció dátuma: 2012. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre
2020. január 1.

A Neutrogena termékekről rég lemondtam, mert amit kipróbáltam (piros volt) csak rontott a helyzeten. A smirglis kezemet ápolás helyett kiütétessé tette, ami annyira viszketett, hogy véresre vakartam. :/

Ebből egy mintát kaptam valahonnan, és nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki. A kezemre használtam, de működik. Szilikonos érzetet hagy maga után, de szinte a bekenés után egyből tudok papírra írni, mert nem hagy nyomot. Venni az előző rossz élmény miatt nem veszek szerintem Neutroganat, de ezzel elégedett vagyok, így megkapja a max csillagot.

Alverde Szempillanövesztő Szérum (régi)

Alverde Szempillanövesztő Szérum (régi)
2018. július 1.

4-5 használat után megkérdezték, hogy festem-e a szempillám újabban... Mondtam, hogy "csak" ezt használom. Nagyon elégedett vagyok.

Alverde Klostergarten Testvaj

Alverde Klostergarten Testvaj
2018. február 11.

Megvan egy ideje, de most szoktam rá, nekem nagyon bejön! (Bár az illata, ha nem olvasom, rá nem jövök, hogy "citromfűvel és mentával" van. :)

Rival de Loop Hydro 3in1 Lágy Tisztító Kendő

Rival de Loop Hydro 3in1 Lágy Tisztító Kendő
2017. augusztus 6.

A Rossmannban lécciveddmeg termék volt pár hete, mindig jófejek így vettünk.

Mivel az ilyen termékekkel rossz tapasztalataim voltak eddig, csak most próbáltam ki, a kánikula vitt rá, frissítő céllal. A többi általam kipróbálttal ellentétben:

Jó nedves, nem kell dörgölni, hanem csak törölni.
Az illata jó.
Nem hagy utóérzést az arcomon.

Alverde Csipkerózsika Testvaja

Alverde Csipkerózsika Testvaja
2017. január 1.

Nem volt rajta fém fólia,ami szerintem gáz, képes leszek csak azért levonni 2 pontot.

Az illata borzalmas, de szerencsére nem magamnak vettem, hanem a lányomnak, akinek tetszik, szóval itt megúszta a pontlevonást. A hatása: a megbízható alverdés testvaj.

Alverde Winter Love Testvaj

Alverde Winter Love Testvaj
2017. január 1.

A csomagolás: A karton olyan erős, hogy amikor "rosszul fogtam meg" a hópehely hegyes része véremet vette.

Az alverdés testvajakkal elégedett vagyok, csak nálunk kevés illatban kapható, ha van is speciál kiadás hozzánk nem jut. Így örültem, hogy egyet kipróbálhatok.

Az illata számomra felkenéskor óborzalomezmi, majd kicsit később, hátvégülis...

Az állaga másabb, mint a szokott testvajé, sokkal "szilárdabb", de pillanatok alatt felszívódik, akár írhatok is 1 percen belül, nem hagy zsíros nyomot a papíron.

Szóval nem vonok le az illat miatt, mert nem tetszik, de nem is elviselhetetlen. A Kirepedt szárazságú kézzel meg csodát tesz, és nálam az a fontosabb.

Rexona Motion Sense Fresh Aloe Vera Izzadásgátló Golyós Dezodor

Rexona Motion Sense Fresh Aloe Vera Izzadásgátló Golyós Dezodor
2016. augusztus 31.

Nagyon csalódott vagyok. Edzésre vettem és nem segített a legkisebb mértében sem. :'(

Na jó a szagok ellen igen, de az ellen a natúrok is segítenek.

Green Pharmacy Sampon Korpás Hajra Cink és Nyírfa Kivonattal

Green Pharmacy Sampon Korpás Hajra Cink és Nyírfa Kivonattal
2016. július 24.

Kamaszkori zsírosodásra/korpásodásra vettem a lányomnak, lassan de egyenletesen hatott. Mi nagyon szeretjük az illatát, termálfürdőre emlékeztet. Tartva az esetleges hajvégszárítástól eleve úgy mos hajat, hogy csak a fejbőrén, a hajvéget nem. Anno egy fodrász mondta, hogy a hajvéget nem is szabadna mosni, elég neki annyi, amíg öblítésnél átfolyik rajta a samponos víz.

Nivea Invisible for Black & White Pure Golyós Dezodor

Nivea Invisible for Black & White Pure Golyós Dezodor
2016. július 1.

Nekem nem vált be, szagok ellen nyújt csak védelmet, de az ellen a aluminium mentesek is.

DenTek Kids Fun Flossers Scrubbing Floss

DenTek Kids Fun Flossers Scrubbing Floss
2016. június 27.

Nagyon jó kis eszköz, a fogorvos ajánlotta lányomnak.