berka

Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Skin So Soft Szaténfényű Bőrpuhító Testápoló Olaj

Avon Skin So Soft Szaténfényű Bőrpuhító Testápoló Olaj
2014. április 15.

Nagyon szerettem az illatát, azt, hogy egész nap érezhető volt rajtam, selymes lett tőle nagyon soká a bőröm.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2014. március 2.

már december óta próbáltam beszerezni és végre sikerült, az biztos, hogy nem csalódtam :) Szuper illat, krémesség.

Dove Repair Therapy Color Repair Sampon

Dove Repair Therapy Color Repair Sampon
2014. március 2.

csodát nem tesz a hajszínemmel, de szuper puhává varázsolja.

Avon Little Red Dress

Avon Little Red Dress
2013. december 28.

Nagyon szeretem :) Az összes Little Dress közül ez a kedvencem. Már a 2. is fogyóban van.

X-Epil Patronos Cukorgyantaszett

X-Epil Patronos Cukorgyantaszett
2013. december 28.

Nekem ez sajnos nem jött be, nagyon soká piros maradt és érzékeny tőle a bőröm, pedig már rengetegszer gyantáztam saját magam a lábam, de ez nekem nagyon nem tetszett. Közel nem távolított el annyi szőrt mint kellett volna, el is dobtam. Csak gondoltam kipróbálom mert olcsóbb mint amit szoktam venni, de sajnos hiába.

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2013. december 28.

Még csak most vettem meg, egy hete. de tetszik, könnyű, finom illatú. Nagyon sok terméktől pattanásos leszek, vagy nagyon piros marad az arcom, ez eddig vele nem fordult elő úgyhogy szeretem :)

Axe Apollo Revitalising Tusfürdő

Axe Apollo Revitalising Tusfürdő
2013. december 28.

nagyon szuper illata van :) Nem olyan erős.. de jó érezni egy ilyen illatot egy fiún.

Fa Luxurious Moments Krémtusfürdő

Fa Luxurious Moments Krémtusfürdő
2013. december 28.

Az illatát szeretem, ami nálam az elsődleges egy tusfürdőnél. Pláne így, hogy jó soká megőrzi a bőröm az illatát.

Fa Sport Double Power Tusfürdő

Fa Sport Double Power Tusfürdő
2013. december 28.

Nagyon jó :) Direkt azért vettem meg, hogy mozgás után tudjak használni olyat ami tényleg felfrissít. Ez tényleg jó, szeretem az illatát.

Fa Pink Passion Deo Spray (régi)

Fa Pink Passion Deo Spray (régi)
2013. december 28.

Egész jó, de kicsit nagyon csíp.. lehet csak engem. De a dezodoráló hatása megvan.