Berlin

Regisztráció dátuma: 2019. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Linola Sampon

Linola Sampon
2019. december 25.

Szezonálisan használtam, miután jött az addig sosem látott probléma, a száraz, hámló fejbőr, és a bőrgyógyászom javaslatára egy flakon Vichy Dercos, és egy flakon Linola sampon használata után el is múlt kb. 3 hónap alatt. Először a Vichyt használtam majd amikor elfogyott akkor a Linolát, tudom hogy mindkettő hatásos volt számomra, olcsóbb verzióval nem volt türelmem kísérletezni hogy beválik-e. Ha hirtelen korpásodni kezd az ember haja érdemes utána olvasni, és segítséget kérni egy bőrgyógyásztól hogy melyik sampont ajánlja, mert több különböző probléma is húzódhat a háttérben amire más-más termék szükséges.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2019. december 25.

Szezonálisan használtam, miután jött az addig sosem látott probléma, a száraz, hámló fejbőr, és a bőrgyógyászom javaslatára egy flakon Dercos, és egy flakon Linola sampon használata után el is múlt kb. 3 hónap alatt. Először a Vichyt használtam majd amikor elfogyott akkor a Linolát, tudom hogy mindkettő hatásos volt számomra, olcsóbb verzióval nem volt türelmem kísérletezni hogy beválik-e. Ha hirtelen korpásodni kezd az ember haja érdemes utána olvasni, és segítséget kérni egy bőrgyógyásztól hogy melyik sampont ajánlja, mert több különböző probléma is húzódhat a háttérben amire más-más termék szükséges.

Zara Peach Margarita EDT

Zara Peach Margarita EDT
2019. december 25.

Nagyon édes, mármint olyan Pink Sugar szinten, akinek az tetszett, annak biztosan ez is fog. :) Én nyáron, szezonálisan szeretem a gyümölcsös, friss illatokat, ezt is nagyon szerettem, 1-2 hónapig, aztán annyira telítődtem vele hogy nem bírtam már használni. Nem annyira friss gyümis mint inkább cukros az illat, és nagyon illékony, a ruháimnak sosem maradt olyan igazi női parfümös illata viselés után, mint ahogyan a drágább parfümöknél jellemző. Persze ez nem is harminc, hanem három ezer forint kb., így ár-érték arányban ha valaki szereti a szuper édeset akkor korrekt. :)

183 Days by Trend It Up Make-Up Dab On Stick

183 Days by Trend It Up Make-Up Dab On Stick
2019. december 25.

Korrektornak használom arckrém és alapozás után, szem alatti karikákra, erre nekem bevált. Erősen rá kell púderezni hogy fixáljuk és "ne csússzon el" idővel, mert amilyen masszív fedése van, annyira mobilis is, én önmagában, alapozót helyettesítőként nem tudnám használni. Erre a helyi, sötét karikákat elfedő világosításra kiváló, csak jó helyre kell a sminkrutinban elhelyezni. (Higiénia fronton is csak így tudom elképzelni, egyenesen a bőrömre ezzel a nem mosható, szivacsos felülettel nem vinném fel.) Kb. 700 Ft.-ért vettem, kitartott vagy 4 hónapig, így ár-érték arányban korrekt volt.

Syoss Oleo Intense Thermo Care Balzsam

Syoss Oleo Intense Thermo Care Balzsam
2019. december 15.

Az én vékonyszálú, hosszú hajamra nem igazán jött be. Persze jó illata van, és hidratál is, kevésbé tűnik száraznak a hajam vége szárítás után, de annyira rá tud rakódni a hajszálakra, hogy a 3x ismételt öblítés nélkül konkrétan zsírosabbnak tűnik utána mint hajmosás előtt. Ha van időm fél óráig öblítgetni a hajamat akkor teljesen jó, egyébként viszont nekem nem vált be.

Lush Charity Pot Testápoló

Lush Charity Pot Testápoló
2019. december 15.

Az illata isteni, az állaga pedig jó zsíros, érezni rajta hogy ez tényleg használ. Szívesen veszem kb. kéthavonta újra, bűntudat nélküli költés így hogy adakozik vele az ember. :) Nagyon jó kis cucc, régóta használom, egyetlen egy negatívum hogy annyira zsíros és masszív, hogy egy jó 10 percig semmihez nem nyúlhat hozzá az ember ha nem szeretné hogy ragadjon. Ezt leszámítva nagyon szeretem.

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2019. december 15.

Ár-érték arányban zseniális. Kombinált bőröm van, T-vonalban csillog egész nap, a többi területen pedig hámlásosan kiszárad télen, de emellett abszolút nem ez a helyzet. Amióta ezt használom SOSEM érzem száraznak az arcbőröm. Ha este használom akkor Buffet és utána 100% plant derived squalane, nappalra pedig az ordinarys hidratálókrémet kenem fel utána, majd a fényvédőt.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. december 1.

Ár/érték arányban zseniális. Szépek az összetevői, kifejezetten olcsó, és jól lehet rá sminkelni is. Kb. egy hónapja használom a márka szérumjaival együtt, és azt kell hogy mondjam hogy azóta folyamatosan puha és hidratált a bőröm. Az alapozó nem ül be a kis ráncokba mert a bőröm "fel van töltve", és nap végére sem érzem azt hogy kiszáradtam volna. Vegyes bőröm van; pattanásra hajlamos, ugyanakkor télen szárazon hámlós, és mindegyik problémában segítenek az Ordinary ternékek.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2019. október 25.

Évek óta használom, anno egy sminkes ismerősöm ajánlotta.
Próbáltam már az összes verzióját, szerintem is a stickes a legjobb, a sminkesek szokták ezt a "kinyomósat" használni mert ezt ecsettel jól lehet higiénikusan használni.
Imádom az illatát, nem szárít mint egy Labello és nem kapod magad azon hogy egyre sűrűbben kell kenegetned hogy ne legyen egyre hamarabb száraz az ajkad, és a mentoltol még szépen ki is simul és megduzzad az ember szája, így ez nálam 5/5. Smink alá is tökéletes.

Neutrogena Hydro Boost 3 az 1-ben Micellás Víz

Neutrogena Hydro Boost 3 az 1-ben Micellás Víz
2019. október 25.

Sosem próbáltam vele sminket eltávolítani mert nem hiszem hogy megbirkózna vele, arcmosás után szoktam vele áttörölni az arcomat a dupla tisztításért.
Nem okozott semmilyen problémát a bőrömnek mint ahogyan itt páran írták, de nem tudok máshogy fogalmazni mint hogy olyan semmilyen...
Tök jó áron van, hatalmas mennyiség, de se tisztábbnak, se szebbnek nem érzed utána a bőrödet, csak törölgeted megszokásból és mert kéznél van.