bernadettu

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Pure Körömlakk

Catrice Pure Körömlakk
2020. április 2.

04 SIMPLICITY van meg, nagyon megtetszett a színe, bár hogy 2 réteg kell belőle a teljes fedéshez, kicsit sötétebb a végeredmény ahhoz képest, amit az üvegben látni.
Alap és fedőlakkal 4 napot kb kibírt nálam lepattanás nélkül, az illata egész kellemes, nem az a megszokott festék szag, mondjuk azt meg nem mondanám, hogy mi lehet (talán a gránátalma olaj?).
Egyébként azon kívül, hogy magas a természetes összetevők aránya, semmi izgalmas mutatványt nem tud, picit drágább is, mint a szokásos Catrice lakkok, 1975 magyar forint volt a Müllerben.
Nem bánom, hogy megvettem, de a teljes kollekciót nem vásárolnám fel.

Dr Irena Eris Anti Wrinkle Cream SPF20 Arckrém Nappalra

Dr Irena Eris Anti Wrinkle Cream SPF20 Arckrém Nappalra
2020. március 28.

10 ml-s mintám van belőle, van benne parfüm de mégsem irritáló.
Könnyen beszivodik.
Rancaim nem igazán vannak de azt észrevettem hogy kitölti az orcamon lévő hegeket, ennek örülök és emiatt inkább primerként használom.
Ujravenni biztos nem fogom, ennyi pénzért egy csomó tubus fényvédőt tudok venni, szerintem a ráncok ellen egyedül a megelőzés hatásos.

NYX Suede Matte Lipstick

NYX Suede Matte Lipstick
2020. március 28.

Naptárban volt a Fetish árnyalat, nagyon világos nude, olyan mintha korrektort kentem volna a számra.
Nem tudom hogy csak ez a szín ilyen, de ha nem hidratalok előtte akkor beleül a kis barázdakba a számon.
Számomra kellemetlen érzés ez a puderes matt formula így rakenek egy nude Essence rúzst.
Magában csak itthon kentem fel, viszonylag egyenletesen kopik de kétszer háromszor át kell mennem az ajkaimon hogy teljesen fedjen. A hozzá illő ajakkontur ceruza is elég száraz, még azt se tudom vele csinálni hogy azzal töltöm ki az ajkaimat, mert nem marad meg a felszínén.
Inkább maradok a megszokott drogérias ruzsaimnal.

Essence Spread The Magic! Brush Set Ecsetkészlet

Essence Spread The Magic! Brush Set Ecsetkészlet
2020. március 28.

A szemöldök ecseten kívül mindet használom belőle, a tartó is klassz bár max utazáskor fogom használni.
A mosást jól tűrik és elég puhak is az ecsetek, bár nem real techniques minőség de ár- érték arányban teljesen rendben van.

Catrice Hydro Plumping Serum

Catrice Hydro Plumping Serum
2020. március 28.

Ha nem fujom be az arcom előtte misttel akkor nagyon kellemetlen ragadós réteg marad utána.
Primerként is kipróbáltam de nem vettem észre hogy a sminket tartósabba tette volna.
Az illata enyhe de sajnos emlékeztet a folyékony highlighterre amit alig vártam hogy elfogyjon.
A bőröm tényleg puhább tőle de inkább kiadok több pénzt a bevált kedvencemre minthogy ezt újravegyem.

Catrice Balance Hydro Spray

Catrice Balance Hydro Spray
2020. március 28.

Hialuronsav előtt használom, nagyon finoman porlaszt.
Illata enyhe.
Örülök hogy megvettem.

Botanical Lab Turmeric Blemish Control Clay Mask

Botanical Lab Turmeric Blemish Control Clay Mask
2020. március 28.

Akciósan vettem a Dmben, már kb a fele üveggel elhasználtam, valamennyire kevesebb a mitesszer az orrom környékén, felkeneskor engem kicsit csipked.
Kipróbáltam úgy is hogy előtte a márka papayas hamlasztojat is felkentem de nem vettem észre hogy segített volna.
Nem tartom rossz vételnek de csodaszernek sem.

Sally Hansen Color Therapy Nail & Cuticle Oil

Sally Hansen Color Therapy Nail & Cuticle Oil
2020. március 26.

Argán olaj tartalma miatt esett rá a választásom, kicsit sűrűbb olajat vártam, de nagyon könnyen beszívódik, a körömágy bőrömet szoktam vele bekenni főként, hogy a hidegben sokkal szárazabb lett az egész kézfejem.
Szerintem sokáig elég lesz, egy héten azért legalább egyszer igyekszem észben tartani a használatát (hasonló méretű átlátszó lakkjukat már lassan több mint egy éve használom heti 1x).
A natúr argán olaj egész hasonló hozzá, ez az ecsetes megoldás azért praktikusabb mint az argánolaj pipettája, illatát leszámítva egyébként nem tud többet ez az olaj sem, de ha már megvettem, elhasználom.

Balea Folyékony Szappan Antibakteriális Panthenollal

Balea Folyékony Szappan Antibakteriális Panthenollal
2020. március 25.

Csak azért vettem meg, hogy nyugtassam magam az antibakteriális hatásával, engem nagyon szárít, nekem csalódás ez a szappan, a célra azért megfelel.

Yves Rocher Lait Apaisant Emollient & Protective

Yves Rocher Lait Apaisant Emollient & Protective
2020. március 25.

Direkt illatanyagmentessége miatt vettem, gyorsan beszívódik, de a visszatérő hideg időjárásban nekem elég kevés a hidratálása.
Nekem a Mixa testápolója jobban bejött, ezt a testápolót annak tudom ajánlani akinek kevesebb hidratálás is bőven elég.