berni88

Regisztráció dátuma: 2011. december 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Parajdi Sószappan

Parajdi Sószappan
2017. április 9.

Update 2017.04.09.
Bár az előző tömb is biztos birná még hónapokig, vettem tartaléknak még egyet, mert eddig csak egy helyen találkoztam vele. 700ft-ért veszem egyébként, neten 1000ft felett láttam.
Kijött megint a herpeszem, nem sikerült időben észrevennem, mivel nálam egy éjszaka elég, reggel pedig mint akinek feltöltötték az ajkát.Sajnos muszáj voltam elmenni itthonról, igy ezzel a szappannal átdörzsöltem a területet és bár rettenetesen csipett, de fél órán belül a szám fele akkora lett, mint amit leszivtak. Hihetetlen volt, estére már az egész herpesz besebesedett és két nap múlva eltünt. 3nap alatt letudtam az egész dolgot, pedig nálam bőven két hétig tart a gyógyulás, az első 4 nap pedig undoritó és kellemetlen.
Tegnap pedig az orrom alatt kidörzsöltem, éreztem, hogy ennek nem lesz jóvége, és majdnem időben sikerült elkapni. Kicsit ugyan kijött, de ma már alig látszik.

Eddig csak Himalaya-sós szappant használtam, az szétkaristolta a bőrömet, akárhogy próbálkoztam. Ez a termék kiméletesebb, és öröm az ürömben, hogy tényleg már első használat után elkezdett méregteleniteni,úgyhogy most csak a szőrszáltüsző-gyulladt lábamra használom, mert az arcomon már nem is férne el több rondaság.

Aveo Gyümölcsálom Krémtusfürdő

Aveo Gyümölcsálom Krémtusfürdő
2017. április 7.

Megvettem a kókuszos társával együtt. Ahogy annál a terméknél is, itt is csak azt tudom elmondani, hogy olcsó, picit szárit, az illata elillan, vizesebb az állaga, de fürdőrózsával finom, krémes habja lesz.

Aveo Kókusz Krémtusfürdő

Aveo Kókusz Krémtusfürdő
2017. április 7.

Nem igazán használok tusfürdőket, mindtől viszketek, de néha hiányzik az illat fürdés közben. Ennek és epres társának tetszett a flakonja, olcsó is. Szerencsére nem szárit vészesen. Az illata nyilván mű, de mivel elillan, nem zavar. A habja krémes, fürdőrózsával nagyon jó használni. Kicsit folyós állagú, de ezt a fürdőrózsa orvosolja.

CV Cadea Vera Young Arcvíz

CV Cadea Vera Young Arcvíz
2017. április 7.

Olcsó, sokáig kitart, az illatát mondjuk nem szeretem, de elillan. Viszont az én egyáltalán nem zsiros bőröm a használata utána csak úgy csillog.A szennyeződést, sminket leszedi, a szememre is használom, bár ott dörzsölgetni kell rendesen, amit annyira azért nem szeretek. Száritani nem szárit, irritáció sincs.

Micellás Lemosó Száraz, Érzékeny Bőrre

Micellás Lemosó Száraz, Érzékeny Bőrre
2017. április 7.

Pont amire vettem, arra nem lenne szabad használni. Egy másik márka arcvizét vettem meg előzőleg, itthon láttam, hogy szemre ne használjuk. Megvettem ezt is, mert szeretem a márkát és olcsó is. De ahogy az előzőt, ezt sem kellene szemre használni. Mert bizony csip, de hát én vagyok a bolond, mivel ráirták. Csak hát a Garnier mici vizével a szememet is lehetett, igy ezzel is úgy voltam. Sajnos nem. Viszont ez nem a termék hibája.
Az arcbőrömre ritkán teszek púdert vagy BB-t, úgyhogy igazából nálam csak egy sima arcviz funkciót tölt be.
Száritani nem szárit, a börömet tisztábbnak érzem használata után, a pattanásaimmal abszolút semmit nem csinál.

Oriflame Love Potion EDP

Oriflame Love Potion EDP
2017. március 29.

A sprayjét már kétszer újravettem, imádom, maga a szerelem az illat, Most 2000ft-ért volt, nem volt kérdés, hogy kell a parfüm.
Már láttam az üvegét képeken, ott nem érdekelt, de most kicsit sokkolt. Alig van benne parfüm, bezzeg csúcsos, emiatt táskába nem betevős üveg ....kicsit csalódás. Gondolkozom, hogy letöröm az a valamit róla, de amilyen béna vagyok hamarabb vágnám meg magam és törne el az a rész, ami kellene.
Tartósságát tekintve szinte azonnal elillan, teljesen mindegy, hogy mire, hogyan és mennyit fújok.
Ennyiért megéri, mert régóta vágyott dolog volt, de eredeti áron horror.

Dove Nutritive Solutions 2in1 Daily Care Sampon és Hajbalzsam

Dove Nutritive Solutions 2in1 Daily Care Sampon és Hajbalzsam
2017. március 29.

Időspórolás céljából vettem, azt kell mondanom, hogy egész jó. Bár inkább száraznak mondanám a hajam, de azért 3 naponta a töve már kissé zsiros. Ez a termék hiába 2in1, és elvileg a sampon balzsam savas-lúgos kombója miatt az ilyen tipusú dolgok egyben elvileg nem jók, nekem bevált. 3.nap ugyanolyan volt a hajam, mint az elsőn. A hajam könnyed, selymes, csillogó. Kicsit talán túl könnyed is, de ezt az érzést jobb szeretem, mint amikor elnehezül. Kicsit drágálom, 800ft körül láttam, de most akciósan 600 ft-ért vásároltam.

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk
2017. március 25.

Egy nagyon halvány rózsaszin árnyalát vásároltam eddig meg voltam vele elégedve, de a gél hatású verziója jobban bejön,

Miss Sporty Lasting Color Gel Shine Up To 10 Days Color Körömlakk

Miss Sporty Lasting Color Gel Shine Up To 10 Days Color Körömlakk
2017. március 25.

Évek óta ennek a márkának egy nagyon halvány rózsaszin árnyalatát vásárolom meg, ha szeretnék egy nagyon natúr , olyan ki is van festve,de mégse látszik hatást a körmeimre,
Ez a gél hatású, hosszantartó mégis most először került megvásárlásra, eddig mindig a fehér kupakos vagy a sima lasting finish verziót sikerült lekapnom a polcról.de ezek után már nagyon figyelek erre.
8napig két réteben, alap és feőlakk nélkül, napi jópár mosogatás és egyéb körmöt nem igazán kimélő feladat sem tett egyetlen körmömben sem kárt. Tisztán és teljesen épp maradt mindegyik körmöm, sőt hatáozottan lenövése volt a lakknak - illetve hogy nőtt a körmöm. De semmi lepattogás, még a legminimálisabb sem.
Hihetetlen.
Ezen felbuzdulva beszerzek még párat, más árnyalatot is.Most nagyon sok drogériában 400ft körüli áron kaphatóak, de a teljes árát is bőven megéri.

Blistex Lip Brilliance

Blistex Lip Brilliance
2017. március 16.

A másik verziót hiába kerestem, nem volt, úgyhogy ezt vettem meg.
Hiba volt. Mint valami gagyi szájfény, egyszer átkenve az ajkakon is úgy csillog, mintha az egész stick ráment volna.
Az ize se kellemes, bár direkt nem nyalogatom, de valamennyit mégis megeszek belőle.
Hidratálni nem hidratál, de legalább nem is szárit.