bernikrém

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2019. szeptember 22.

nagyon csodálatos,nyár elején vettem pár új tusfürdőt, ezt első használat után újra kellet vegyem,nehogy elfogyjon..
nagyon finom frissitő citromossüti illata van. Imádjuk a férjemmel. ajánlom mindenkinek aki keres valami friss de még is kicsit édesbe hajló illatú olcsó tusfürdőt.

La Prairie Skin Caviar Concealer Foundation SPF15

La Prairie Skin Caviar Concealer Foundation SPF15
2019. június 10.

Azért ez a termékleírás nagyon szegényes..
Ez a márka kaviárkollekciójának folyékony alapozója és korrektora,egy tégelyben. Azon felül, hogy tökéletes&természetes fedést biztosít a kaviér kollekció anti-ageing összetevőit is tartalmazza, tehát ez nem csak egy alapozó hanem már egy nappali anti-ageing termék.

Az n20 árnyalatot használom, nagyon szeretem,pont az én színem, gyönyörűen igazodik a korrektor mindent elfed. Ecsettel szoktam felvinni és az eredmény mindig tökéletes.
Sajnos az ára miatt nem minden napra ezt rakom fel,de alkalmakon csak ezt viselem, és az illata is tipikus skin caviar illat, egyszerűen imádom mikor felrakom,nap közben már nem érzem.
Aki egy ilyen komplex terméket keres és megengedheti ajánlom mindenképp próbálja ki, mert megéri. Marionnaudban szoktam beszerezni ott nagyon készségesek az eladók.

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2019. február 25.

UPDATE:
Elhasználtam a flakont, igazából szerettem, de nem kaptam tőle semmi extárt, szépen ragyogott a hajam hajmosás után, puha volt és finom illatú. Nekem bevált. de a megszokott samponom olcsóbban elérhető,ugyan ilyen eredménnyel.

Trnd.hu-n nyertem ezt a sampont, nagyon vártam hogy végre kipróbálhassam
1. használat után: Nagyon könnyen használható,kellemes illat,puha lett tőle a hajam és szép fényes. 3naponta szoktam hajatmosni, és én is úgy érzem hogy eg y napot ráhagyhatok. később jelentkezem hosszab távú tapasztalattal :)

Ayres Midnight Tango Body Butter Testvaj

Ayres Midnight Tango Body Butter Testvaj
2019. február 25.

ajándékba kaptam, nagyon finom az illata(narancsvirág mostanában nagy kedvencem)
nagyon jól hidratál,szeretem nagyon :)

Yves Saint Laurent Black Opium Intense

Yves Saint Laurent Black Opium Intense
2019. január 29.

ma volt szerencsém kipróbálni, én teljesen belehabarodtam..
kezdjük az üveget, nagyon tetszett ez a csillámos kék üveg, minthacsodaszép égboltot látnék.
az illat..nagyon szeretem az EDP-t, Nuti blanch nagy kedvencem többet elfogsztottam már, de ez más rajtam..de teljesen függő lettem tőle az abszint különlegessége ami benne vana z eléjn valami isteni..
Rajtam nagyon jól tartott már így az első próbáni is.
Azoknak akik eddig nem feltétlenül szerették a Black opium vonalat,de édes gurmé illatra vágynak,adjanak egy esélyt ennek.

Marionnaud Eye Make-Up Remover

Marionnaud Eye Make-Up Remover
2018. december 22.

Legutóbbi vásárláskor ajánlották nekem, én teljesen kivagyok békülve vele, lancome Bifacial helyett vettem,mert akkor épp nem volt. Kellemes az állaga, nekem lehozta a spirált, igaz most nem vízállót használok. Az ára is kedvező, de én nem ezt a travel size-ot vettem.

Orlane Hydro-Matifying Care Arckrém

Orlane Hydro-Matifying Care Arckrém
2018. december 21.

Ez volt a második termék amit megvásároltam ebből a márkából. 1hónapja használom ezt a terméket reggel és este, és szemmel láthatóan mattabb hatást érek el ezzel,mint bármi mással amit eddig próbáltam,nagyon szép egyságes bőrszínem lett, nincsenek fényes foltok. És pluszba még hidratálja és táplálja a bőrömet. Nagyon elégedett vagyok vele,

La Prairie Skin Caviar Essence-in-Foundation SPF25

La Prairie Skin Caviar Essence-in-Foundation SPF25
2018. december 21.

Aki egy könnyű, tápláló, és nagyon szép természetes végeredményt keres,annak ez lesz a tökéletes prémium kategóriás alapozó.

Nagyon szép a finishe,az illatát is nagyon szeretem. 1 csomag 2-3 hónapig volt nekem elegendő.

Orlane Bio-Mimic Hydrating Masque

Orlane Bio-Mimic Hydrating Masque
2018. december 21.

Nem rég ismerkedtem meg ezzel amárkával. Ez volt az első termék amit megvásároltam,és nagyon örülök hogy így tettem. Nagyon csodásan hidratál,teljesen feltölti a bőrömet,és puhává is teszi. Ár-érték arányban szerintem elfogadható, de én 20%osan vásároltam.
Ajánlom mindenkinek,és az Orlanet is.!

Lancôme Monsieur Big Mascara

Lancôme Monsieur Big Mascara
2018. október 24.

Én nagyon elégedett vagyok vele,ajándékba kaptam és gyönyörűen hosszabbítja a pilláimat. tök szép drámai hatást eredményez. Én bifacillal mosom le és nagyon könnyen leszedi.